Povezane vesti

"Zabolelo me je kada te je povukao i na silu poljubio" Stanislav ogolio dušu Mioni, ona priznala sve: Dobio bi javno…

"Zabolelo me je kada te je povukao i na silu poljubio" Stanislav ogolio dušu Mioni, ona priznala sve: Dobio bi javno…

Alo pre 3 dana
Šok obrt pred sam kraj rijalitija. Miona Jovanović i Stanislav Krofak sinoć su napustili Elitu i otišli u hotel gde su prvi put otvoreno pričali o svemu. Stanislav je otkrio detalje oko ulaska u rijaliti, progovorio o tome šta ga je najviše… »
Miona i Stanislav priznali da imaju dogovor! Obrt pred samo finale, evo šta su smislili pre početka Elite!

Miona i Stanislav priznali da imaju dogovor! Obrt pred samo finale, evo šta su smislili pre početka Elite!

Alo pre 3 dana
Otvoreno priznali sve. Miona Jovanović i Stanislav Krofak sinoć su napustili Elitu i otišli u hotel gde su prvi put otvoreno pričali o svemu. Njih dvoje dotakli su se i dogovora pre Elite. - Sećaš li se da si mi rekla na telefonu iz karantina, šta… »
"Zabolelo me je kada te je povukao i na silu poljubio" Stanislav otvorio dušu Mioni, sada sve shvatila: Dobio bi javno…

"Zabolelo me je kada te je povukao i na silu poljubio" Stanislav otvorio dušu Mioni, sada sve shvatila: Dobio bi javno…

Kurir pre 4 dana
Razdovor Mione Jovanović i Stanislava Krofaka u hotelu, na medenom mesecu, se nastavio. Stanislav je otkrio detalje oko ulaska u rijaliti, progovorio o tome šta ga je najviše zabolelo dok je gledao Ša i Mionu previše bliske. - Ja sam ti rekao da ne… »
Stanislav imao akciju sa bivšom ženom od ša! Priznao da ga Vanja čeka, otkriveno šta se dešavalo u automobilu!

Stanislav imao akciju sa bivšom ženom od ša! Priznao da ga Vanja čeka, otkriveno šta se dešavalo u automobilu!

Alo pre 4 dana
Krofak otkrio šta se dešavalo napolju. Miona Jovanović i Stanislav Krofak sinoć su u hotelu igrali "Igru istine". Stanislav je otkrio sve detalje odnosa sa Vanjom, Nenadovom bivšom ženom, te je i priznao da ga ona čekala da izađe iz rijalitija. -… »

Vesti dana »