Povezane vesti

"To je bila ljubav": Aneli Ahmić na ivici suza zbog Asmina, slomila se i progovorila o njihovom životu: "Niko ne zna koliko…

"To je bila ljubav": Aneli Ahmić na ivici suza zbog Asmina, slomila se i progovorila o njihovom životu: "Niko ne zna koliko…

Blic 06.07.2024
Danas su tokom emisije "Gledanje uspomena" zadrugarima pušteni snimci sa trenucima iz njihovog života pre početka "Elite", a Aneli Ahmić slomila se nakon što je videla ćerkicu Noru. Naime, Aneli Ahmić prikazani su snimci nje i bivišeg supruga… »
Aneli zaplakala zbog uspomena sa asminom durdžićem! Ahmićevu obuzele emocije: To je za mene bila ljubav!

Aneli zaplakala zbog uspomena sa asminom durdžićem! Ahmićevu obuzele emocije: To je za mene bila ljubav!

Kurir 06.07.2024
Aneli Ahmić odgledala je snimak sačinjen od uspomena pre ulaska u rijaltii, a nakon što je videla bivšeg partnera Asmina Durdžića i ćerku Noru, potpuno se slomila, te umalo nije zaplakala. - Drago mi je što sam videla kako sam ja u tim momentima… »
Aneli Ahmić se slomila u emisiji uživo! Na ivici suza zbog Asmina, izustila samo jedno: Niko ne zna koliko me boli...

Aneli Ahmić se slomila u emisiji uživo! Na ivici suza zbog Asmina, izustila samo jedno: Niko ne zna koliko me boli...

Alo 06.07.2024
Aneli je imala priliku da pogleda uspomene sa Asminom Durdžićem. Danas su tokom emisije "Gledanje uspomena" zadrugarima prikazani snimci iz njihovih života pre početka "Elite". Aneli Ahmić se emotivno slomila nakon što je videla snimak svoje… »

Vesti dana »