Povezane vesti

Maja Marinković sa ovim cimerom imala odnose u šteku! Skandal neviđenih razmera drma Elitu, sve se saznalo!

Maja Marinković sa ovim cimerom imala odnose u šteku! Skandal neviđenih razmera drma Elitu, sve se saznalo!

Alo 07.07.2024
On je pričao sa Zolom, ni ne slutivši da ih kamera snima. U Eliti se pre neki dan povela priča da je Jelena Marinković prevarila Ivana s Urošem Rajačićem. Za to su navodno saznali neki učesnici, koji su to i javno izneli pred milionima gledalaca… »
"Afera Jelene i uroša je nameštaljka, a ovo je dokaz" Isplivao snimak Marka Đedovića, sve priznao: "e zato sam ja najbolji…

"Afera Jelene i uroša je nameštaljka, a ovo je dokaz" Isplivao snimak Marka Đedovića, sve priznao: "e zato sam ja najbolji…

Alo 07.07.2024
O ovome gledaoci spekulišu prethodnih dana. U Eliti se pre neki dan povela priča da je Jelena Marinković prevarila Ivana s Urošem Rajačićem. Za to su navodno saznali neki učesnici, koji su to i javno izneli pred milionima gledalaca. Gledaoci su… »
Ivan Marinković napustio Belu kuću! Doneo šok odluku usred priče o prevari

Ivan Marinković napustio Belu kuću! Doneo šok odluku usred priče o prevari

Alo 07.07.2024
Marinković usred priče o prevari spakovao stvari. U Eliti se pre neki dan povela priča da je Jelena Marinković prevarila Ivana sa Urošem Rajačićem. Za to su navodno saznali neki učesnici, koji su to i javno izneli pred milionima gledalaca. Kako je… »
Oženjeni učesnik priznao emocije prema Aneli Ahmić Najavio razvod u programu uživo, cimeri ostali zatečeni

Oženjeni učesnik priznao emocije prema Aneli Ahmić Najavio razvod u programu uživo, cimeri ostali zatečeni

Alo 07.07.2024
Priznanje je uzburkalo već poremećen odnos supružnika. Bivši učesnici Elite postavljali su pitanja aktuelnim takmičarima, a jedno je privuklo posebnu pažnju. Naime, Sneža Kušadasi iskoristila je priliku da pita Ivana Marinkovića da li mu se… »
Ivan Marinković pokupio stvari i napustio Belu kuću: Usled priča da je prevaren, u zoru doneo šok odluku

Ivan Marinković pokupio stvari i napustio Belu kuću: Usled priča da je prevaren, u zoru doneo šok odluku

Telegraf 07.07.2024
Preporučujemo. Rijaliti igrač Ivan Marinković imao je žestoku raspravu sa suprugom Jelenom, zbog koje joj je otvoreno pretio razvodom. Podsetimo, u "Eliti" se povela priča da ga je Jelena prevarila sa Urošem Rajačićem, što su, navodno, znali neki… »

Vesti dana »