Povezane vesti
Bravo momci! Sinančević i Bibić izborili vize za Olimpijske igre
Večernje novosti 07.07.2024
Srpski atletičari Armin Sinančević i Elzan Bibić izborili učešće na Olimpijskim igrama u Parizu, čime je srpski olimpijski tim porastao na 112 članova, saopštio je danas Olimpijski komitet Srbije. Foto: EPA-EFE/YAHYA ARHAB Kako se navodi u saopštenju… »
Srbija dobila još dva učesnika OI u Parizu!
B92 07.07.2024
Atletičari Armin Sinančević i Elzan Bibić izborili su plasman na Olimpijske igre u Parizu. Tim Srbije za Pariz dobio je još dva člana i sada broji ukupno 112 učesnika. Na osnovu rang liste i posle preraspodele kvota, atletičari Armin Sinančević (bacanje… »
Vesti dana »
Dron pogodio američki diplomatski objekat u Iraku; Australija zatvorila ambasade u Abu Dabiju i Tel Avivu, kao i konzulat u Dubaiju
RTV pre 5 minutajoš 29 povezanih
Čovek je ubacio 83 poena - da, dobro ste videli 83 poena! Pogledajte kako je Jovićev saigrač srušio rekord legendarnog Kobija! (video)
Kurir pre 15 minutajoš 30 povezanih
Novak prekida pustinjsko prokletstvo protiv aktuelnog šampiona: Britanac mu se poklonio, ali jedna stvar brine
Nova pre 19 minutajoš 27 povezanih
Sin predsednika Irana: Novi vrhovni vođa Modžtaba Hamnei je ranjen, ali je živ i zdrav
RTV pre 1 satjoš 17 povezanih
Dve decenije od smrti Slobodana Miloševića: Od moći do optuženičke klupe
Newsmax Balkans pre 10 minutajoš 14 povezanih


