Povezane vesti
Promena pravila o "bonusima" na doradi: Ovo su odluke Odbora za hitna pitanja FSS-a
Večernje novosti 08.07.2024
NA današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja donete su odluke vezane za takmičenja u organizaciji FSS za sezonu 2024/25. Foto: N.Iljukić Sve odluke po tačkama dnevnog reda su donete jednoglasno. Pored odluka o takmičenjima u organizaciji FSS, donete su i… »
Odbor usvaja liste sudija i sastav Veća za rešavanje sporova
Sportski žurnal 08.07.2024
Na današnjoj sednici neće biti reči o rezultatima reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Pored donošenja odluke o povećanju broja bonus igrača sa jednog na dvojicu, odnosno Propozicija za sledeću sezonu, Odbor za hitna pitanja FSS na… »
Vesti dana »

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 42 povezane

Transkript celog razgovora direktora Junajted grupe i Telekoma: „Moram tu kompaniju da učinim veoma malom u Srbiji“
Nedeljnik pre 56 minutajoš 87 povezanih

Zvaničnik EK u Beogradu: EU svesna ozbiljnosti situacije u Srbiji
Vesti online pre 41 minutajoš 29 povezanih

Više javno tužilaštvo: Zadržavanje za vozača GSP koji je pregazio devojčicu u Zemunu
Euronews pre 5 minutajoš 40 povezanih

Jeziva nesreća između Batajnice i Ugrinovaca: Vozilo potpuno smrskano, mladić izvučen iz kola polu živ (uznemirujući video)
Blic pre 20 minutajoš 75 povezanih