Povezane vesti

Nismo ničiji pioni - ni ruski ni američki! Vučić poručio posle izjava Bajdena i Klarka: Naučite lekciju, Srbi najviše…

Nismo ničiji pioni - ni ruski ni američki! Vučić poručio posle izjava Bajdena i Klarka: Naučite lekciju, Srbi najviše…

Kurir 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas rekonstruisani put Studenica-Rudno i razgovarao sa meštanima. 12.23 - Vučić odgovara na pitanja novinara Vučić kaže da je srećan što je danas u Rudnom, što će ljudi imati prelep put, i neće… »
Vučić obišao rekonstruisani put Studenica - Rudno i novi most (video)

Vučić obišao rekonstruisani put Studenica - Rudno i novi most (video)

Politika 10.07.2024
Na putu Studenica - Rudno, napravljen je novi most preko reke Brevine, na mestu starog mosta, koji je u julskim poplavama prošle godine teško oštećen. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manastir Studenica. Vučića je dočekao… »
Predsednik Vučić napravio kratak predah: Piće moje mladosti - posle sto godina jednu sam popio danas (foto)

Predsednik Vučić napravio kratak predah: Piće moje mladosti - posle sto godina jednu sam popio danas (foto)

Kurir 10.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je danas rekonstruisani put Studenica-Rudno, a u mestu Rudno napravio je kratak predah, odakle je objavio fotografiju. - Kokta je bilo piće moje mladosti i posle sto godina jednu sam popio danas u mestu Rudno. Hvala… »
(Video) Predsednika dočekao iguman manastira arhimandrit Tihon Vučić: Rekonstruisani put Studenica-Rudno važan za manastir…

(Video) Predsednika dočekao iguman manastira arhimandrit Tihon Vučić: Rekonstruisani put Studenica-Rudno važan za manastir…

Dnevnik 10.07.2024
KRALjEVO: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manastir Studenica i istakao da je rekonstruisani put Studenica - Rudno važan za meštane i sve koji hoće da posete tu srpsku svetinju. Vučića je dočekao iguman manastira arhimandrit… »
Vučić obilazi put Studenica - Rudno: Uloženo oko 6 miliona evra u rekonstrukciju

Vučić obilazi put Studenica - Rudno: Uloženo oko 6 miliona evra u rekonstrukciju

Telegraf 10.07.2024
Na mestu starog mosta, koji je u julskim poplavama prošle godine teško oštećen, sada je nikao novi. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je manastir Studenica, nakon čega ga čeka obilazak rekonstruisanog puta Studenica-Rudno. Ispred… »
Vučić: Država je u boljem stanju nego što je ikada bila, ulaže se svuda

Vučić: Država je u boljem stanju nego što je ikada bila, ulaže se svuda

RTS 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je izgradnja puta Stedenica–Rudno koštala šest miliona evra, dodajući da je država to mogla da uradi, jer je danas u boljem stanju nego što je ikada bila i hoće da ulaže i pomogne svakom svom… »
Vučić: Ljudi su nam najveća briga, srećan sam što smo putem spojili Studenicu i Rudno

Vučić: Ljudi su nam najveća briga, srećan sam što smo putem spojili Studenicu i Rudno

Vesti online 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas nakon obilaska rekonstruisanog puta Studenica-Rudno da je srećan zbog toga što su ova dva mesta spojena putem dugim 15,3 km. – Srećan sam što više neće biti bojazni za decu koji idu u školu i… »
Vučić u Rudnu: Piće moje mladosti i posle sto godina jednu sam popio danas FOTO

Vučić u Rudnu: Piće moje mladosti i posle sto godina jednu sam popio danas FOTO

B92 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je na Instagramu fotogafiju na kojoj otkriva piće svoje mladosti. "Kokta je bilo piće moje mladosti i posle sto godina jednu sam popio danas u mestu Rudno. Hvala domaćinima, vlasnicima apartmana Vidovdan, na… »
Vučić: Država će nastaviti da ulaže i pomaže svaki deo Srbije FOTO

Vučić: Država će nastaviti da ulaže i pomaže svaki deo Srbije FOTO

B92 10.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je novoizgrađeni most na reci Brevina, na putu Studenica-Rudno. " Srećan sam što sam ovde i što smo uradili i put Studenica-Rudno i most preko reke Brevina. Svako ulaganje u ljude i njihov bolji… »
„Vidim zakačili se za nas i Bajden i Klark“: Vučić ponovo o „opasnostima“ za Srbiju i o stranim službama koje su…

„Vidim zakačili se za nas i Bajden i Klark“: Vučić ponovo o „opasnostima“ za Srbiju i o stranim službama koje su…

Nova 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je obišao rekonstruisani put Studenica-Rudno i tom prilikom je rekao da je za ove radove izdvojeno oko šest miliona evra. On je komentarisao i izjave američkog predsednika Džozefa Bajdena i generala Veslija… »
„Ko Boga vas molim uradite nešto, opština je zaboravila moje selo“: Vučić razgovarao sa stanovnicima naselja Rudno

„Ko Boga vas molim uradite nešto, opština je zaboravila moje selo“: Vučić razgovarao sa stanovnicima naselja Rudno

Danas 10.07.2024
Verujem u snagu srpske države da očuva mir i stabilnost, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom posete rekonstrukciji puta Studenica – Rudno, nakon čega je razgovarao sa stanovnicima ovog kraja koji su sa njim podelili probleme sa… »
Vučić: Rekonstrukcija puta Studenica-Rudno koštala šest miliona evra

Vučić: Rekonstrukcija puta Studenica-Rudno koštala šest miliona evra

Danas 10.07.2024
Rekonstrukcija puta Studenica – Rudno od oko 16 kilometara je koštala šest miliona evra, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je danas posetio taj kraj. „Nije bilo ekonomskog opravdanja za te troškove, ali smo gradili zbog ljudi koji… »
Vučić celivao mošti srednjovekovnih vladara u manastiru Studenica

Vučić celivao mošti srednjovekovnih vladara u manastiru Studenica

Danas 10.07.2024
Prilikom posete rekonstrukciji puta Studenica – Rudno, predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je i manastir Studenicu gde je razgovarao sa igumanom Tihonom i celivao mošti srpskih srednjovekovnih vladara. Vučić je u okviru posete rekonstrukciji… »
Vučić: Popravka Studenica - Rudno koštala 6 miliona evra: "Vredelo je, ljudi koji imaju put mogu da ostanu na svojim…

Vučić: Popravka Studenica - Rudno koštala 6 miliona evra: "Vredelo je, ljudi koji imaju put mogu da ostanu na svojim…

Blic 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi rekonstruisani put Studenica-Rudno i razgovarati sa meštanima, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. "Srećan sam što sam ovde, dali smo veliki novac za rekonstrukciju ovog… »
Vučić obišao rekonstruisani put Rudno-Studenica: Država je u boljem stanju nego što je ikada bila, ulaže se svuda

Vučić obišao rekonstruisani put Rudno-Studenica: Država je u boljem stanju nego što je ikada bila, ulaže se svuda

Euronews 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas nakon obilaska rekonstruisanog puta Studenica-Rudno da je srećan zbog toga što su ova dva mesta spojena putem dugim 15,3 kilometara. "Srećan sam što više neće biti bojazni za decu koji idu u… »
Rekonstrukcija 16 km puta Studenica-Rudno koštala šest miliona evra

Rekonstrukcija 16 km puta Studenica-Rudno koštala šest miliona evra

Radio 021 10.07.2024
Rekonstrukcija puta Studenica - Rudno od oko 16 kilometara je koštala šest miliona evra, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je danas posetio taj kraj. "Nije bilo ekonomskog opravdanja za te troškove, ali smo gradili zbog ljudi koji ovde… »
Vučić: Izgradnja puta Stedenica-Rudno koštala šest miliona evra

Vučić: Izgradnja puta Stedenica-Rudno koštala šest miliona evra

Insajder 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je izgradnja puta Stedenica-Rudno koštala šest miliona evra, dodajući da država, kako kaže, hoće da ulaže i pomogne svakom svom delu. 'Srećan sam što sam ovde. Dali smo ne mali novac za put… »
Vučić: Rekonstruisani put Studenica - Rudno važan za manastir i meštane, uloženo šest miliona evra (VIDEO)

Vučić: Rekonstruisani put Studenica - Rudno važan za manastir i meštane, uloženo šest miliona evra (VIDEO)

RTV 10.07.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manastir Studenica i istakao da je rekonstruisani put Studenica - Rudno važan za meštane i sve koji hoće da posete tu srpsku svetinju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas… »
Vučić posetio manastir Studenica, razgovarao sa igumanom i bratstvom (foto/video)

Vučić posetio manastir Studenica, razgovarao sa igumanom i bratstvom (foto/video)

Blic 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas obilazi rekonstruisani put Studenica - Rudno, ali je pre toga posetio manastir Studenica. Vučića je dočekao iguman manastira arhimandrit Tihon i upoznao ga sa istorijatom i kulturnim i verskim znamenitostima… »
Kakve bi tek nosio da nije dao zavet skromnosti: Vučić došao u Studenicu u patikama koje koštaju više od 900 evra

Kakve bi tek nosio da nije dao zavet skromnosti: Vučić došao u Studenicu u patikama koje koštaju više od 900 evra

Nova 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Studenicu, a pažnju je ponovo privukla njegova obuća. Naime, prvi čovek države tokom obilaska manastira "prošetao je" patike vredne preko 900 evra. Verovatno iz fundusa? „Na mestu istorije, u… »
Vučić: Kada se završi Čačak-Kraljevo, od Rudnog 2 sata i 25 minuta do Beograda

Vučić: Kada se završi Čačak-Kraljevo, od Rudnog 2 sata i 25 minuta do Beograda

B92 10.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi danas rekonstruisani put Studenica-Rudno i razgovara sa meštanima. Pre obilaska radova, Vučić je posetio manastir Studenica i zapalio sveću. Ispred manastira Vučić je razgovarao sa meštanima. "Koliko sam… »
PRATITE UŽIVO- Predsednik Srbije obilazi radove na rekonstrukciji puta Studenica - Rudno

PRATITE UŽIVO- Predsednik Srbije obilazi radove na rekonstrukciji puta Studenica - Rudno

Glas Zapadne Srbije 10.07.2024
Kraljevo - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas obilazi rekonstruisan put Studenica - Rudno gde će razgovarati sa meštanima. Prenos uživo možete pratiti na sajtu Glasa zapadne Srbije posredstvom agencije RINA. Inače, na putu Studenica… »
Vučić u Studenici: Na mestu istorije, u zadužbini Stefana Nemanje; Sa časnog puta ne smemo da skrenemo FOTO

Vučić u Studenici: Na mestu istorije, u zadužbini Stefana Nemanje; Sa časnog puta ne smemo da skrenemo FOTO

B92 10.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je manastir Studenica. "Na mestu istorije, u zadužbini Stefana Nemanje i istočniku vladarske loze Nemanjića, izvorištu države i vizije onoga što Srbija danas jeste i što će tek biti. Zahvalan… »
Vučić danas obilazi rekonstruisani put Studenica-Rudno

Vučić danas obilazi rekonstruisani put Studenica-Rudno

Telegraf 10.07.2024
Izgradnja mosta i sanacija klizišta finansirana je iz budžeta JP „Putevi Srbije”. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obići će danas rekonstruisani put Studenica-Rudno i razgovarati sa meštanima, saopštila je Služba za saradnju sa medijima… »

Vesti dana »