Povezane vesti

Šokantni detalji susreta Anđele sa roditeljima nakon ispadanja iz rijalitija: "Otac je rekao da će me ubiti"

Šokantni detalji susreta Anđele sa roditeljima nakon ispadanja iz rijalitija: "Otac je rekao da će me ubiti"

Telegraf 14.07.2024
Preporučujemo. Tokom sinoćnje emisije "Finalna izbacivanja", Anđela Šparavalo otkrila je šokantne detalje susreta sa porodicom, tj. majkom Aleksandrom i ocem Aleksandrom. Naime Anđela, sada je stigla na superfinale "Elite" kako bi dočekala svoju… »
Ivan Marinković napustio elitu! Ni ne sluti šta ga čeka u spoljnom svetu, haos se nastavlja!

Ivan Marinković napustio elitu! Ni ne sluti šta ga čeka u spoljnom svetu, haos se nastavlja!

Alo 14.07.2024
Još jedan presek! Desio se još jedan presek u Eliti tokom finalne večeri, a saopšteno je i ko sledeći napušta takmičenje. Iz rijalitija je ispao Ivan Marinković i osvojio 9. mesto. On se pozdravio sa cimerima koji su ostali na ostrvu, te krenuo… »
Šok preokret! Ispao jedan od favorita!

Šok preokret! Ispao jedan od favorita!

Alo 14.07.2024
Sledi novi haos. Desio se još jedan presek u Eliti tokom finalne večeri, a saopšteno je i ko sledeći napušta takmičenje. Iz rijalitija je ispala Miona Jovanović koja je zauzela 8. mesto. Foto: TvPink Pogledaj galeriju Foto: TvPink Pogledaj galeriju… »
Ispao Marko Đedović! Priznao ko mu je bio najgori u Eliti, ovaj postupak je i njega šokirao!

Ispao Marko Đedović! Priznao ko mu je bio najgori u Eliti, ovaj postupak je i njega šokirao!

Alo 14.07.2024
Raste napetost. Desio se još jedan presek u Eliti, a sledeći ko je ispao je Marko Đedović. Marko je osvojio 12. mesto, a potom se pridružio Darku i Ivani. Đedović je priznao da mu je najskandalozniji momenat u Eliti bila Jelenina prevara. Foto… »
Još jedno šok ispadanje iz elite! Voditelj saopštio ime, nastao muk, Kačavenda izustila samo ovo!

Još jedno šok ispadanje iz elite! Voditelj saopštio ime, nastao muk, Kačavenda izustila samo ovo!

Alo 14.07.2024
Gledaoci su odlučili. Još jedan presek desio se u Eliti, a odlukom gledalaca takmičenje je napustila Jovana Tomić Matora. Ona je zauzela 11. mesto, te se pridružila Darku i Ivani. Foto: TvPink Milena je istakla da joj je ovo veliko životno iskustvo… »
"Sve ću vas isprebijati!" Skandalozna svađa Matore i Anitine majke, Angelina pobegla, izgovorene užasne reči

"Sve ću vas isprebijati!" Skandalozna svađa Matore i Anitine majke, Angelina pobegla, izgovorene užasne reči

Alo 14.07.2024
Još jedna svađa u studiju. Još jedna skandalozna svađa desila se tokom ispadanja Jovane Tomić Matore. Matora u prvi mah nije želela da ulazi u sukob sa Anitinom majkom Angelinom, koja je jedina došla kao podrška, ali onda je došlo do preokreta… »
Miona poslala kačavendu kući! Jovanovićeva šokirana, muk za stolom, Ivan Marinković zanemeo

Miona poslala kačavendu kući! Jovanovićeva šokirana, muk za stolom, Ivan Marinković zanemeo

Alo 14.07.2024
Miona je ostala u šoku nakon što je Ognjen izgovorio da ostaje u rijalitiju. Desio se još jedan presek u Eliti tokom finalne večeri, a saopšteno je i ko sledeći napušta takmičenje. Iz rijalitija je ispada Milena Kačavenda, koja je izgubila u… »
"Otac je rekao da će me ubiti" Anđela Šparavalo za Alo! otkrila jezive detalje drame koja se odigrala: Majka me je…

"Otac je rekao da će me ubiti" Anđela Šparavalo za Alo! otkrila jezive detalje drame koja se odigrala: Majka me je…

Alo 14.07.2024
Sa knedlom u grlu Anđela obelodanila kroz kakav pakao prolazi. Anđela Šparavalo je otkrila šokantne detalje svog susreta sa porodicom nakon što je napustila "Elitu". - Pričala sam sa roditeljima, oni ne žele da me slušaju i ne žele da prihvate… »

Vesti dana »