Povezane vesti

Policija reagovala na finalu elite? Tuča i stravične pretnje u Šimanovcima, nastao opšti haos!

Policija reagovala na finalu elite? Tuča i stravične pretnje u Šimanovcima, nastao opšti haos!

Alo 14.07.2024
Tokom superfinalne noći nastala je opšta drama. Ivan Marinković i Žana Omnia žestoko su se posvađali i sukobili u Šimanovcima, dok je trajao program uživo. Rasprava je prerasla u tuču nakon što je Žana provocirala Ivana. Nakon svađe, Ivan je… »
Anđelo napustio elitu! Anita briznula u plač, ostalo je još malo do kraja!

Anđelo napustio elitu! Anita briznula u plač, ostalo je još malo do kraja!

Alo 14.07.2024
Publika je odlučila. Finale se bliži kraju, napravljen je i pretposlednji presek, a Anđelo Ranković je osvojio treće mesto. On se pozdravio sa Anitom Stanojlović i zaputio ka studiju i Dušici Jakovljević. Foto: TvPink Za prvo mesto bore se Aneli… »
Bojana Pavlović zauzela sedmo mesto Šok preokret pred sam kraj, izustila samo jedno: Zalagala sam se za pravdu!

Bojana Pavlović zauzela sedmo mesto Šok preokret pred sam kraj, izustila samo jedno: Zalagala sam se za pravdu!

Alo 14.07.2024
Bojana je istakla da ovo nije očekivala. U toku je veliko finale Elite 7, a na ovom preseku ispala je Bojana Pavlović. Bojana je zauzela 7. mesto u superfinalu rijaliti takmičenja Elita. Foto: TvPink Pogledaj galeriju Foto: TvPink Pogledaj galeriju… »
Finale ulazi u završnu fazu! Još jedno ispadanje iz Elite, sramotan potez u programu uživo!

Finale ulazi u završnu fazu! Još jedno ispadanje iz Elite, sramotan potez u programu uživo!

Alo 14.07.2024
Odmah se zaputio ka studiju. U toku je finalno veče rijalitija Elita 7, a saopšteno je i ko sledeći napušta takmičenje. Odlukom gledalaca, rijaliti je napustio Marko Janjušević Janjuš i on je osvojio šesto mesto. Foto: TvPink Pogledaj galeriju… »
Haos i van studija u Šimanovcima! Miona se ispred svih svađa sa porodicom, majka zapenila od besa

Haos i van studija u Šimanovcima! Miona se ispred svih svađa sa porodicom, majka zapenila od besa

Alo 14.07.2024
Kako se može i videti na video snimku, rasprava između njih bila je veoma žučna. Miona Jovanović nastavila je svađu sa porodicom i nakon haosa u studiju. Ona je odlučila da rasprave šta imaju van kamera, a mi smo ih pratili kako bismo saznali šta… »
Stanislav ispao iz Elite! Evo ko se bori za prvo mesto, ostalo ih je četvoro

Stanislav ispao iz Elite! Evo ko se bori za prvo mesto, ostalo ih je četvoro

Alo 14.07.2024
Napetost raste. Finale Elite ulazi u završnu fazu, a peto mesto osvojio je Stanislav Krofak. Stanislav je izgubio u duelu sa Anđelom Rankovićem, a potom se zaputio ka svojoj porodici, koja ga je izgrlila. Foto: TvPink Pogledaj galeriju Foto: TvPink… »
Potukli se Ivan Marinković i Žana! Neviđeni haos u Šimanovcima, on je gurnuo, obezbeđenje trči da ih razdvoji

Potukli se Ivan Marinković i Žana! Neviđeni haos u Šimanovcima, on je gurnuo, obezbeđenje trči da ih razdvoji

Alo 14.07.2024
Nova drama u Šimanovcima. Ivan Marinković i Žana Omnia žestoko su se posvađali i sukobili u Šimanovcima, dok je trajao program uživo. Rasprava je prerasla u tuču nakon što je Žana provocirala Ivana. Obezbeđenje je sve vreme bilo između njih… »

Vesti dana »