Povezane vesti

Aneli zaplakala u uživo programu: Ahmićeva otkrila ima li nade za pomirenje sa Janjušem, pa potkačila Asmina

Aneli zaplakala u uživo programu: Ahmićeva otkrila ima li nade za pomirenje sa Janjušem, pa potkačila Asmina

Telegraf 14.07.2024
Preporučujemo. Aneli Ahmić osvojila je drugo mesto u superfinalu rijalitija "Elita" i tim plasmanom zaradila 50.000 evra, a sada je progovorila o njenom učešću, ali i vezi sa Markom Janjuševićem Janjušem. - Jako sam umorna, mene nije Janjuš… »
Aneli zaplakala u uživo programu! Ahmićeva urnisala Asmina, pa sa knedlom u grlu pomenula Janjuša!

Aneli zaplakala u uživo programu! Ahmićeva urnisala Asmina, pa sa knedlom u grlu pomenula Janjuša!

Alo 14.07.2024
Nije mogla da kontroliše svoje emocije. Aneli Ahmić osvojila je drugo mesto u superfinalu Elite 7, iako se nadala pobedi. Ona je odnela nagradu od 50.000 evra. Drugoplasirana učesnica je sada progovorila o njenom učešću ali i vezi sa Markom… »
"On za mene više ne postoji": Aneli Ahmić osvojila drugo mesto i 50.000 evra, evo da li joj je Janjuš čestitao

"On za mene više ne postoji": Aneli Ahmić osvojila drugo mesto i 50.000 evra, evo da li joj je Janjuš čestitao

Telegraf 14.07.2024
Aneli Ahmić je osvojila drugo mesto u rijalitiju i novčanu nagradu od 50.00 evra. Ona je sumirala svoje utiske posle turbulentnih 10 meseci provedenih na imanju u Šimanovcima. - Osećam se kao jedan veliki pobednik, posle loših stvari koje sam… »
Volela bih da živim sa asminom Aneli Ahmić osvojila drugo mesto, na ivici suza zbog bivšeg!

Volela bih da živim sa asminom Aneli Ahmić osvojila drugo mesto, na ivici suza zbog bivšeg!

Alo 14.07.2024
Ahmićeva ističe da nije razočarana zbog osvojenog drugog mesta, iako je očekivala pobedu. Aneli Ahmić osvojila je drugo mesto u superfinalu Elite 7, iako se nadala pobedi. Ona je odnela nagradu od 50.000 evra. Nakon finala otkrila je šta će uraditi… »
Aneli Ahmić urla na sav glas Besna napustila Šimanovce, naišla na ogroman problem, produkcija morala da reaguje

Aneli Ahmić urla na sav glas Besna napustila Šimanovce, naišla na ogroman problem, produkcija morala da reaguje

Alo 14.07.2024
Ahmićeva ne može da se smiri. Aneli Ahmić osvojila je drugo mesto u superfinalu Elite 7, iako se nadala pobedi. Ona je odnela nagradu od 50.000 evra. Ekipa našeg portala uhvatila je Ahmićevu u trenutku kada je izlazila iz studija. Aneli je bila u… »

Vesti dana »