Povezane vesti

"Ući ćemo opet u vezu ako...!" Stanislav i Maja se posvađali pred medijima: Lažeš da nismo zajedno - Idem sa njom u Budvu!

"Ući ćemo opet u vezu ako...!" Stanislav i Maja se posvađali pred medijima: Lažeš da nismo zajedno - Idem sa njom u Budvu!

Kurir 16.07.2024
Maja Marinković i Stanislav Krofak pomirili su se po završetku rijalitija " Zadruga 7 Elita", a sada su progovorili o svom odnosu. - Sutra u 9 imam pregled kod doktora i idem u Zagreb - rekao je Stanislav, pa otkrio da nije po prirodi ljubomoran i da mu… »
(Foto) buket crvenih ruža i posebna poruka: Kakvo iznenađenje za Maju Marinković! Usred emisije joj stigao poklon, a nije od…

(Foto) buket crvenih ruža i posebna poruka: Kakvo iznenađenje za Maju Marinković! Usred emisije joj stigao poklon, a nije od…

Blic 16.07.2024
Maja Marinković pojavila se danas zajedno sa Stanislavom Krofakom na snimanje emisije kod Ognjena Amidžića. Maji je tom prilikom stigao poklon, mnogi su se ponadali da je od Stanislava, ali to nije bio slučaj. Naime, njoj je stigao ogroman buket… »
(Video) "laže, laže": Rasprava Maje i Stanislava pred emisiju, otkriveno u kakvom su odnosu: "Ako bude normalna ..."

(Video) "laže, laže": Rasprava Maje i Stanislava pred emisiju, otkriveno u kakvom su odnosu: "Ako bude normalna ..."

Blic 16.07.2024
Maja Marinković i Stanislav Krofak pomirili su se po završetku rijalitija "Zadruga 7 Elita", a sada su progovorili o svom odnosu. - Sutra u 9 imam pregled kod doktora i idem u Zagreb - rekao je Stanislav, pa otkrio da nije po prirodi ljubomoran i da mu… »
"Ako me ne bude smarala..." Rasprava Maje i Stanislava pred emisiju, otkriveno u kakvom su odnosu: Laže i bezobrazno priča!

"Ako me ne bude smarala..." Rasprava Maje i Stanislava pred emisiju, otkriveno u kakvom su odnosu: Laže i bezobrazno priča!

Alo 16.07.2024
Sada je sve jasno. Kontroverzna učesnica Maja Marinković i Stanislav Krofak pomirili su se po završetku rijaliti programa "Elita", ali kako ističu, sada su u probnom periodu. Oni su sumirali utiske i otkrili dalje planove, a u jednom momentu su se i… »
(Video): Pogledajte kako je Toma Panić reagovao na pitanje o jeleni i ivanu marinkoviću Sad ovako misle o rijalitiju: "Nisam…

(Video): Pogledajte kako je Toma Panić reagovao na pitanje o jeleni i ivanu marinkoviću Sad ovako misle o rijalitiju: "Nisam…

Blic 16.07.2024
Sinoć se povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima održala spektakularna žurka. Među prvima su stigli Nadežda Biljić i Toma Panić, koji su nekada bili deo rijalitija, te su prokomentarisali aktuelna dešavanja. - Gledali smo superfinale… »
Ferari crveni zidovi, a tek da vidite spavaću sobu: Pogledajte gde živi Maja Marinković: "Stan sam dobila od deke"

Ferari crveni zidovi, a tek da vidite spavaću sobu: Pogledajte gde živi Maja Marinković: "Stan sam dobila od deke"

Blic 16.07.2024
Maja Marinković i Stanislav Krofak stigli su sinoć zajedno na žurku povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima. Maja je ove sezone osvojila 4. mesto, a jedna od najintrigantnijih učesnica ovogodišnje "Zadruge" Maja Marinković, ranije nam… »
(Video) "iskorišćena sam": Jelena Marinković o odnosu sa Urošem Rajačićem nakon afere u Eliti, sklopila sve kockice…

(Video) "iskorišćena sam": Jelena Marinković o odnosu sa Urošem Rajačićem nakon afere u Eliti, sklopila sve kockice…

Blic 16.07.2024
Večeras se povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima održava spektakularna žurka. Učesnica Jelena Marinković napravila je pravu pometnju na samom kraju kada se saznalo da je prevarila svog supruga Ivana Marinkovića sa Urošem… »
"Imam 28 godina, ne pitam mamu i tatu šta misle o mojim partnerima": Maja i Stanislav Krofak ne skidaju osmeh, on spomenuo…

"Imam 28 godina, ne pitam mamu i tatu šta misle o mojim partnerima": Maja i Stanislav Krofak ne skidaju osmeh, on spomenuo…

Blic 15.07.2024
Maja Marinković i Stanislav Krofak stigli su zajedno na žurku povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima. Stanislav i Maja su tom prilikom za "Blic" pričali o njihovom odnosu, a Maja se osvrnula i na izjave njenog oca Radomira Marinkovića… »
Maja i Stanislav u kabrioletu stigli u šimanovce: Nakon svega ipak se pomirili: Pogledajte kakvu mašinu vozi Krofak - a tek…

Maja i Stanislav u kabrioletu stigli u šimanovce: Nakon svega ipak se pomirili: Pogledajte kakvu mašinu vozi Krofak - a tek…

Blic 15.07.2024
Večeras se povodom završetka "Zadruge 7 - Elite" u Šimanovcima održava spektakularna žurka. Među prvima su stigli starleta Maja Marinković i njen partner iz rijalitija Stanislav Krofak, a sve oči bile su uprte u njih. Naime, Maja i Stanislav su se… »
"Čuo sam se sa Jelenom": Ivan Marinković ovako vreme provodi na slobodi, šokirao priznanjem: "Sve sam prebrodio uz pomoć…

"Čuo sam se sa Jelenom": Ivan Marinković ovako vreme provodi na slobodi, šokirao priznanjem: "Sve sam prebrodio uz pomoć…

Blic 15.07.2024
Ivan Marinković zauzeo je deveto mesto u superfinalu Elite. Ivanovo učešće u ovoj sezoni obeležila je prevara njegove supruge Jelene Marinković sa Urošem Rajačićem. Ivan je sada otkrio detalje svog prvog kontakta sa Jelenom, a onda je spomenuo i… »
Šok obrt! Jelena Marinković prevarila Ivana sa Urošem, a sa njim nije progovorila ni reč nakon finala Elite: "Sve mi je…

Šok obrt! Jelena Marinković prevarila Ivana sa Urošem, a sa njim nije progovorila ni reč nakon finala Elite: "Sve mi je…

Blic 15.07.2024
Uroš Rajačić, našao se u centru skandala kada je imao intimne dodire sa ženim Ivana Marinkovića, Jelenom u rijalitiju "Zadruga 7 Elita" Ivan i Jelena su se rastali, ona se nije vratila u njihov zajednički stan, a Jelena je sada otkrila detalje… »

Vesti dana »