Povezane vesti

(Foto) "hvala što me se niste odrekli": Dušica Jakovljević se javno obratila Milici i Željku Mitroviću: "Od porodice se ne…

(Foto) "hvala što me se niste odrekli": Dušica Jakovljević se javno obratila Milici i Željku Mitroviću: "Od porodice se ne…

Blic 16.07.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević emotivnim rečima se obratila čelnicima televizije Pink, Milici i Željku Mitrović. Naime, Dušica se nedavno ponovo vratila na TV Pink, a sada se ponovo zahvalila Milici Mitrović i Željku Mitroviću na ukazanoj… »
"Hvala vam što me se niste odrekli!" Dušica Jakovljević objavila privatnu fotku Milice i Željka Mitrovića, nazvala ih…

"Hvala vam što me se niste odrekli!" Dušica Jakovljević objavila privatnu fotku Milice i Željka Mitrovića, nazvala ih…

Kurir 16.07.2024
Voditeljka Dušica Jakovljević neizmerno je zahvalna čelnicima Pinka što su je primili nazad, odnosno što su je ponovo zaposlili na istoj poziciji nakon što im je dala otkaz i otišla na drugu televiziju. Ona se sada emotivnim rečima se obratila… »
"Hvala što me se niste odrekli" Dušica Jakovljević se obratila čelnicima Pink televizije, njene reči teraju suze na oči!

"Hvala što me se niste odrekli" Dušica Jakovljević se obratila čelnicima Pink televizije, njene reči teraju suze na oči!

Alo 16.07.2024
Njena poruka oduševila je javnost. Dušica Jakovljević emotivnim rečima se obratila čelnicima televizije Pink, Željku i Milici Mitrović. Naime, voditeljka se nedavno ponovo vratila na TV Pink, a sada se ponovo zahvalila Milici Mitrović i Željku… »

Vesti dana »