Povezane vesti

Pešić: Izgubili smo kontinuitet

Pešić: Izgubili smo kontinuitet

Sportski žurnal 16.07.2024
Australija pobedila Srbiju u Abu Dabiju. Posle poraza od Australije selektor Svetislav Pešić je prokomentarisao meč: - Sve je onako kako smo i očekivali. Mi smo dali energiju, naravno tu su malo i problemi, neki ne mogu da igraju, neki su se povredili… »
''Imali smo energiju ali tu su i problemi'' Svetislav Pešić nakon poraza Srbije od Australije

''Imali smo energiju ali tu su i problemi'' Svetislav Pešić nakon poraza Srbije od Australije

Večernje novosti 16.07.2024
Reprezentacija Srbije je večeras u Abu Dabiju izgubila od nacionalnog tima Australije sa 84:73. Nakon pobede protiv Francuske, „Orlovi“ su večeras protiv Australije igrali bez kapitena Bogdana Bogdanovića i Ognjena Dobrića, dok je početkom treće… »
Pešić posle poraza: "Australija ili Amerika, sve je to isto"

Pešić posle poraza: "Australija ili Amerika, sve je to isto"

B92 16.07.2024
Selektor Srbije Svetislav Pešić govorio je posle meča i poraza od Australije u Abu Dabiju. Košarkaši Srbije izgubili su od Asutralije 84:73 u pripremnom meču pred Olimpijske igre. "Sve je onako kako smo i očekivali. Mi smo dali energiju, naravno tu… »
Pešić posle poraza: "Australija ili Amerika, sve je to isto"

Pešić posle poraza: "Australija ili Amerika, sve je to isto"

Sportske.net 16.07.2024
Selektor Srbije Svetislav Pešić govorio je za medije posle utakmice sa Australijom u Abu Dabiju. Košarkaši Srbije izgubili su od "kengura" rezultatom 84:73 u pripremnom meču pred Olimpijske igre. "Sve je onako kako smo i očekivali. Mi smo dali… »

Vesti dana »