Povezane vesti

Šerif Endiaje: Uželeo sam se navijača i pune Marakane

Šerif Endiaje: Uželeo sam se navijača i pune Marakane

Politika 17.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje rekao je danas da se uželeo navijača crveno-belih i pune Marakane pred početak nove sezone u Superligi Srbije. Crveno-beli su pripreme završili tako što su trijumfovali na Letnjem turniru u Sankt Peterburgu… »
Šerif Endiaje uželeo se navijača i pune Marakane: Znam da je isti osećaj i kod naših navijača, uželeli smo se jedni…

Šerif Endiaje uželeo se navijača i pune Marakane: Znam da je isti osećaj i kod naših navijača, uželeli smo se jedni…

Dnevnik 17.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje rekao je danas da se uželeo navijača crveno-belih i pune Marakane pred početak nove sezone u Superligi Srbije. Crveno-beli su pripreme završili tako što su trijumfovali na Letnjem turniru u Sankt Peterburgu… »
Šerif: Uželeo sam se navijača i pune Marakane

Šerif: Uželeo sam se navijača i pune Marakane

Sportski žurnal 17.07.2024
Šerif je u prolećnom delu prvenstva bio efikasniji nego jesenas, postigao je dva gola u večitim derbijima protiv Partizana. Fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje rekao je da se uželeo navijača crveno-belih i pune Marakane. Crveno-beli su pripreme… »
Ndiaje najavio velika dela: Uzdanica Crvene zvezde jedva čeka početak sezone

Ndiaje najavio velika dela: Uzdanica Crvene zvezde jedva čeka početak sezone

Večernje novosti 17.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Šerif Ndiaje rekao je danas da se uželeo navijača crveno-belih i pune Marakane pred početak nove sezone u Superligi Srbije. FOTO: FK Crvena zvezda Crveno-beli su pripreme završili tako što su trijumfovali na Letnjem turniru u… »
Endiaje: "Ne mogu da dočekam da se vratim na Marakanu"

Endiaje: "Ne mogu da dočekam da se vratim na Marakanu"

Sportske.net 17.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje uželeo se navijača crveno-belih i pune Marakane pred početak nove sezone u Superligi Srbije. Crveno-beli su pripreme završili tako što su trijumfovali na Letnjem turniru u Sankt Peterburgu. "Uradili smo dobar… »

Vesti dana »