Povezane vesti

"Nemam reči za to što sam joj uradila" Šok obraćanje Bojane Pavlović u uživo prenosu, nakon skandala sa Anđelom uradila…

"Nemam reči za to što sam joj uradila" Šok obraćanje Bojane Pavlović u uživo prenosu, nakon skandala sa Anđelom uradila…

Alo 17.07.2024
Nakon današnje drame Bojana se putem svog profila na društvenoj mreži Instagram uključila u prenos uživo. Anđela Šparavalo se oglasila na svom Instagram profilu gde je tvrdila da je Bojana Pavlović pobegla od nje dok je ona spavala. Danas su se… »
Lupala je glavom o zid, grebala me i čupala Bojana Pavlović otkrila detalje raskida sa Anđelom Šparavalo: Napravila mi je…

Lupala je glavom o zid, grebala me i čupala Bojana Pavlović otkrila detalje raskida sa Anđelom Šparavalo: Napravila mi je…

Alo 17.07.2024
Bojana Pavlović je ostala šokirana Anđelinim ponašanjem. Anđela Šparavalo se oglasila na svom Instagram profilu gde je tvrdila da je Bojana Pavlović pobegla od nje dok je ona spavala. Danas su se pojavile Anđeline skandalozne prepiske u kojima je… »
"Jeftini bez dinara, gladni prevaranti" Hitno oglašavanje Đedovića nakon što su osvanule skandalozne prepiske Anđele…

"Jeftini bez dinara, gladni prevaranti" Hitno oglašavanje Đedovića nakon što su osvanule skandalozne prepiske Anđele…

Alo 17.07.2024
Nije ih štedeo. U kasnim večernjim satima, bivša učesnica rijalitija "Elita" sve je šokirala javnim obraćanjem i otkrivanjem da je Bojana Pavlović ostavila dok je ona spavala i da je otišla u Novi sad. Ono što je šokiralo celokupnu javnost su… »
Isplivale skandalozne prepiske anđele Šparavalo Navodno u dogovoru s Bojanom hoće da opljačka svoje roditelje

Isplivale skandalozne prepiske anđele Šparavalo Navodno u dogovoru s Bojanom hoće da opljačka svoje roditelje

Alo 17.07.2024
Šok! U kasnim večernjim satima, bivša učesnica rijalitija "Elita" sve je šokirala javnim obraćanjem i otkrivanjem da je Bojana Pavlović ostavila dok je ona spavala i da je otišla u Novi sad. Kako je Anđela Šparavalo rekla u video snimku koji je… »

Vesti dana »