Povezane vesti

Tik pred porođaj: Oglasila se Katarina Živković u poodmakloj trudnoći, otkrila kako se oseća

Tik pred porođaj: Oglasila se Katarina Živković u poodmakloj trudnoći, otkrila kako se oseća

Večernje novosti 18.07.2024
KATARINA ŽIVKOVIĆ dugo je krila trudnoću od javnosti, a otkako je otkrila da je u drugom stanju povukla se iz javnosti. Foto: Nikola Glišić By Gliša Kaća uživa u trudničkim danima, a kako je trudnoća odmakla, ona je počela da kupuje stvari za… »
(Foto) Katarina Živković sa stomakom do zuba: Pevačica bilsta u poodmakloj trudnoći: Pokazala odeću za bebu, pa emotivnom…

(Foto) Katarina Živković sa stomakom do zuba: Pevačica bilsta u poodmakloj trudnoći: Pokazala odeću za bebu, pa emotivnom…

Blic 18.07.2024
Pevačica Katarina Živković dugo je krila trudnoću od javnosti, a otkako je otkrila da je u drugom stanju povukla se iz javnosti. Kaća Živković uživa u trudničkim danima, a kako je trudnoća odmakla, ona je počela da kupuje stvari za bebicu… »
Uskoro prinova! Katarina Živković ušla u deveti mesec, pokazala trudnički stomak iz luks sobe: Činiš moje srce da se…

Uskoro prinova! Katarina Živković ušla u deveti mesec, pokazala trudnički stomak iz luks sobe: Činiš moje srce da se…

Kurir 18.07.2024
Pevačica Katarina Živković, ušla je u 9. mesec trudnoće, a sada se novom fotografijom oglasila na njenom Instagramu. Ona je pozirala u ogledalu sa benkicom na stomaku i plišanim medvedićem pored. - Činiš moje srce da se smeje - piše u opisu… »

Vesti dana »