Povezane vesti

"Strpaću te u zatvor, ti si zlo" Ša i Uroš Stanić u nikad većem ratu: Sram i stid da te bude da mi pominješ...

"Strpaću te u zatvor, ti si zlo" Ša i Uroš Stanić u nikad većem ratu: Sram i stid da te bude da mi pominješ...

Kurir 19.07.2024
Uroš Stanić se oglasio na svom Instagram profilu posle cele priče oko tužbe bivšeg kolege iz rijalitija, Nenada Aleksića Ša. Naime, Uroš je najavio tužbu protiv repera, a onda mu je Nenad uputio veoma oštre reči. - Nisam im ja kriv što su… »
Nenad Aleksić Ša odlazi u zatvor?! Reperu se sprema haos nakon skandala u rijalitiju, sve otkriveno!

Nenad Aleksić Ša odlazi u zatvor?! Reperu se sprema haos nakon skandala u rijalitiju, sve otkriveno!

Alo 19.07.2024
Haos ne prestaje, Nenadu se sprema pakao. Reper Nenad Aleksić Ša zbog svojih poteza u Eliti navukao je gnev javnosti, ali i pojedinih cimera koji mu se svete i nakon završetka pomenutog formata. Jedan od njih je i Uroš Stanić, a rat između njih ne… »
"Može mamu da tuži što je tako ružan": Oglasio se Uroš posle uvreda koje mu je uputio Ša: "Koje si ti zlo"

"Može mamu da tuži što je tako ružan": Oglasio se Uroš posle uvreda koje mu je uputio Ša: "Koje si ti zlo"

Telegraf 19.07.2024
Preporučujemo. Uroš Stanić se oglasio na svom Instagram profilu posle cele priče oko tužbe bivšeg kolege iz rijalitija, Nenada Aleksića Šaa. Naime, Uroš je najavio tužbu protiv repera, a onda mu je Nenad uputio veoma oštre reči. - Nisam im ja… »

Vesti dana »