Povezane vesti

Aleksandra Mladenović šokirala priznanjem: Od Isaka Šabanovića sam dobila šamarčinu!

Aleksandra Mladenović šokirala priznanjem: Od Isaka Šabanovića sam dobila šamarčinu!

Svet plus 21.07.2024
Aleksandra Mladenović, gostujući u jendnoj emisiji, iznenadila je sve priznanjem o fizičkom i psihičkom zlostavljanju koje je tokom vezdoživela od Isaka Šabanovića. Za veoma kratko vreeme, koliko su bili u vezi, Aleksandra je doživela mnogo… »
"Isak zna o čemu ja pričam": Aleksandra Mladenović je bivšeg optužila za fizičko nasilje u Austriji, a godinama priča da…

"Isak zna o čemu ja pričam": Aleksandra Mladenović je bivšeg optužila za fizičko nasilje u Austriji, a godinama priča da…

Blic 21.07.2024
Folk pevačica Aleksandra Mladenović svojevremeno je bila u vezi sa kolegom Isakom Šabanović, koja nije potrajala, a juče ga je optužila za fizičko i psihičko nasilje. Aleksandra je prethodnih par godina šturo odgovarala na pitanja o Isaku. - Nema… »
"Od Isaka šabanovića sam doživela fizičko nasilje": Aleksandra Mladenović rešila da iznese sve u javnost: "šamarčinu…

"Od Isaka šabanovića sam doživela fizičko nasilje": Aleksandra Mladenović rešila da iznese sve u javnost: "šamarčinu…

Blic 20.07.2024
Folk pevačica Aleksandra Mladenović svojevremeno je bila u vezi sa kolegom Isakom Šabanović, koja nije potrajala. Aleksandra dugo šturo odgovara na pitanja o Isaku, a sad je odlučila da otkrije svoju stranu priče oko njihove veze i raskida iste. -… »

Vesti dana »