Povezane vesti

Tramp o "divnoj poruci" od Sija i zašto misli da je kamala "luda" Na mitingu hvalio odnos sa Putinom i opet vređao Bajdena…

Tramp o "divnoj poruci" od Sija i zašto misli da je kamala "luda" Na mitingu hvalio odnos sa Putinom i opet vređao Bajdena…

Kurir 21.07.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik i kandidata Republikanske partije za Belu kuću, izjavio je na jučerašnjem mitingu u Mičigenu, da je od kineskog predsednika Sija Đinpinga dobio poruku nakon atentata pre nedelju dana. Metak je Trampu samo… »
Tramp: Niko mi uoči govora nije rekao da postoji problem

Tramp: Niko mi uoči govora nije rekao da postoji problem

Vesti online 21.07.2024
Predsednički kandidat Republikanske stranke i bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ga uoči njegovog govora na mitingu u Pensilvaniji održanog prošle nedelje, kada ga je napadač ranio u uvo, niko nije upozorio da postoji neki problem. –… »
Tajna služba priznala: Imali smo informaciju o potencijalnom atentatoru na trampa 20 minuta pre početka skupa

Tajna služba priznala: Imali smo informaciju o potencijalnom atentatoru na trampa 20 minuta pre početka skupa

Pravda 21.07.2024
Donald Tramp izjavio je da ga niko nije upozorio na problem uoči skupa u Pensilvaniji kada je tada nepoznati atentator pucao na njega. Pre nekoliko dana američka Tajna služba dala je izveštaj članovima Kongresa da je atentator na Donalda Trampa bio… »
Izveštaj o zdravstvenom stanju Trampa, novi detalji o povredi u napadu u Pensilvaniji

Izveštaj o zdravstvenom stanju Trampa, novi detalji o povredi u napadu u Pensilvaniji

Politika 21.07.2024
Nedelju dana nakon što je bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predstojećim izborima Donald Tramp preživeo atentat na skupu u Pensilvaniji, njegov tim za kampanju objavio je najnovije podatke o zdravstvenom stanju Trampa. U izveštaju… »
Trump: Nitko mi nije rekao da postoji problem

Trump: Nitko mi nije rekao da postoji problem

SEEbiz 21.07.2024
WASHINGTON - Donald Trump u subotu je izjavio da ga nitko nije upozorio na problem uoči skupa u Pennsylvaniji kada je, tada nepoznati atentator pucao na njega. "Nitko to nije spomenuo..., nitko nije rekao da postoji problem. Čekao bih 15 minuta. Mogli… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

RTS 21.07.2024
Kandidat Republikanske stranke na predstojećim predsedničkim izborima u SAD-u Donald Tramp odbacio je optužbe da je opasnost za demokratiju, rekavši da je prošle nedelje ''primio metak za demokratiju''. Donald Tramp u prvom obraćanju nakon… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam joj pretnja

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam joj pretnja

Novi magazin 21.07.2024
Donald Tramp rekao je na mitingu u Mičigenu da je "primio metak za demokratiju" kada je na njega izvršen atentat prošle sedmice u kojem je zadobio povredu uha. Takođe je ismevao predsednika Džozefa Bajdena i potpredsednicu Kamalu Haris na svom prvom… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam joj pretnja

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam joj pretnja

N1 Info 21.07.2024
Donald Tramp rekao je na mitingu u Mičigenu da je "primio metak za demokratiju" kada je na njega izvršen atentat prošle sedmice u kojem je zadobio povredu uha. Takođe je ismevao predsednika Džozefa Bajdena i potpredsednicu Kamalu Haris na svom prvom… »
Tramp održao prvi predizborni miting od pokušaja atentata

Tramp održao prvi predizborni miting od pokušaja atentata

Beta 21.07.2024
Kandidat Republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp održao je u saveznoj američkoj državi Mičigen prvi predizborni skup od pokušaja atentata na njega. Mičigen je jedna od odlučujućih država za predsedničke izbore, a Tramp se pojavio… »
Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

BBC News 21.07.2024
Trampove pristalice u velikom broju došle u Mičigen da ga podrže, nedelju dana posle atentata. Hiljade ljudi došlo je da pozdravi Donalda Trampa, republikanskog kandidata na američkim izborima u novembru, na mitingu u Mičigenu, a on im je sa bine… »
Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Radio 021 21.07.2024
Trampove pristalice u velikom broju došle u Mičigen da ga podrže, nedelju dana posle atentata. REUTERS/Tom Brenner Hiljade ljudi došlo je da pozdravi Donalda Trampa, republikanskog kandidata na američkim izborima u novembru, na mitingu u Mičigenu, a… »
Novi detalji o Trampovom zdravstvenom stanju nakon atentata: „Nedostajalo je manje od centimetra da metak uđe u glavu“

Novi detalji o Trampovom zdravstvenom stanju nakon atentata: „Nedostajalo je manje od centimetra da metak uđe u glavu“

Nova 21.07.2024
Nedelju dana nakon što je bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predstojećim izborima Donald Tramp preživeo atentat na skupu u Pensilvaniji, njegov tim za kampanju objavio je najnovije podatke o zdravstvenom stanju Trampa. U izveštaju… »
Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Blic 21.07.2024
Hiljade ljudi došlo je da pozdravi Donalda Trampa, republikanskog kandidata na američkim izborima u novembru, na mitingu u Mičigenu, a on im je sa bine rekao da je „primio metak u ime demokratije", misleći na prošlonedeljni atentat na njega na… »
"Jeste li videli kako se smeje? Ona je luda!" Tramp žestoko izvređao Kamalu Haris, a onda osuo paljbu po Bajdenu

"Jeste li videli kako se smeje? Ona je luda!" Tramp žestoko izvređao Kamalu Haris, a onda osuo paljbu po Bajdenu

Blic 21.07.2024
Donald Tramp je u subotu pokrenuo žestok napad na demokratske rivale Džoa Bajdena i Kamalu Haris u Grand Rapidsu u Mičigenu, kada se vratio u predizbornu kampanju nedelju dana nakon što je preživeo pokušaj ubistva u Batleru u Pensilvaniji. On je… »
Izveštaj o zdravstvenom stanju Trampa, novi detalji o povredi u napadu u Pensilvaniji

Izveštaj o zdravstvenom stanju Trampa, novi detalji o povredi u napadu u Pensilvaniji

NIN 21.07.2024
Nedelju dana nakon što je bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predstojećim izborima Donald Tramp preživeo atentat na skupu u Pensilvaniji, njegov tim za kampanju objavio je najnovije podatke o njegovom zdravstvenom stanju. U izveštaju… »
Doktor otkrio zdravstveno stanje Trampa: I dalje krvari

Doktor otkrio zdravstveno stanje Trampa: I dalje krvari

B92 21.07.2024
Nedelju dana nakon što je bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predstojećim izborima Donald Tramp preživeo atentat na skupu u Pensilvaniji, njegov tim za kampanju objavio je najnovije podatke o zdravstvenom stanju Trampa. U izveštaju… »
Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije“, izjavio Tramp

Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije“, izjavio Tramp

Danas 21.07.2024
Hiljade ljudi došlo je da pozdravi Donalda Trampa, republikanskog kandidata na američkim izborima u novembru, na mitingu u Mičigenu, a on im je sa bine rekao da je „primio metak u ime demokratije“, misleći na prošlonedeljni atentat na njega na… »
Izbori u Americi 2024: "Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Izbori u Americi 2024: "Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

NIN 21.07.2024
Hiljade ljudi došlo je da pozdravi Donalda Trampa, republikanskog kandidata na američkim izborima u novembru, na mitingu u Mičigenu, a on im je sa bine rekao da je "primio metak u ime demokratije", misleći na prošlonedeljni atentat na njega na skupu… »
Tramp održao prvi predizborni miting od pokušaja atentata

Tramp održao prvi predizborni miting od pokušaja atentata

Novi magazin 21.07.2024
Kandidat Republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp održao je u saveznoj američkoj državi Mičigen prvi predizborni skup od pokušaja atentata na njega. Mičigen je jedna od odlučujućih država za predsedničke izbore, a Tramp se pojavio… »
Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Izbori u Americi 2024: „Primio sam metak u ime demokratije", izjavio Tramp

Južne vesti 21.07.2024
REUTERS/Tom Brenner Hiljade ljudi došlo je da pozdravi Donalda Trampa, republikanskog kandidata na američkim izborima u novembru, na mitingu u Mičigenu, a on im je sa bine rekao da je „primio metak u ime demokratije", misleći na prošlonedeljni… »
Izveštaj o zdravstvenom stanju Trampa, novi detalji o povredi u napadu u Pensilvaniji

Izveštaj o zdravstvenom stanju Trampa, novi detalji o povredi u napadu u Pensilvaniji

Telegraf 21.07.2024
U izveštaju, koji je napisao kongresmen iz Teksasa Roni Džekson, pouzdani Trampov pristalica koji je bio i Trampov lekar u Beloj kući, izneti su novi detalji o prirodi povreda kandidata Republikanske stranke u napadu u Pensilvaniji. Nedelju dana nakon… »
Novi detalji o Trampovoj povredi u napadu u Pensilvaniji: Objavljen izveštaj o njegovom zdravstvenom stanju

Novi detalji o Trampovoj povredi u napadu u Pensilvaniji: Objavljen izveštaj o njegovom zdravstvenom stanju

Euronews 21.07.2024
Nedelju dana nakon što je bivši predsednik SAD i republikanski kandidat na predstojećim izborima Donald Tramp preživeo atentat na skupu u Pensilvaniji, njegov tim za kampanju objavio je najnovije podatke o zdravstvenom stanju Trampa. U izveštaju… »
Tramp: Niko mi uoči govora u Pensilvaniji nije rekao da postoji problem

Tramp: Niko mi uoči govora u Pensilvaniji nije rekao da postoji problem

Politika 21.07.2024
VAŠINGTON - Predsednički kandidat Republikanske stranke i bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ga uoči njegovog govora na mitingu u Pensilvaniji održanog prošle nedelje, kada ga je napadač ranio u uvo, niko nije upozorio da postoji neki… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Euronews 21.07.2024
Predsednički kandidat Republikanske stranke i bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ga uoči njegovog govora na mitingu u Pensilvaniji održanog prošle nedelje, kada ga je napadač ranio u uvo, niko nije upozorio da postoji neki problem… »
Trampova publika se ne plaši metka: Arena dupke puna, na hiljade ljudi došlo na njegov prvi miting posle atentata (foto…

Trampova publika se ne plaši metka: Arena dupke puna, na hiljade ljudi došlo na njegov prvi miting posle atentata (foto…

Kurir 21.07.2024
Donald Tramp, bivši američki predsednik, poručio je juče pristalicama na mitingu u saveznoj državi Mičigen da je prethodnog vikenda "primio metak za demokratiju" na predizbornom skupu u Pensilvaniji. Republikanski kandidat za Belu kuću je preživeo… »
Oglasio se Trampov bivši lekar: On ga je pregledao nakon atentata! "Njegova rana povremeno krvari" - Otkrio sve o povredama

Oglasio se Trampov bivši lekar: On ga je pregledao nakon atentata! "Njegova rana povremeno krvari" - Otkrio sve o povredama

Kurir 21.07.2024
Oporavak bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa nakon pokušaja atentata u Pensilvaniji napreduje kako je očekivano, saopštio je Trampov bivši lekar Roni Džekson. Džekson je poslao pismo Predstavničkom domu Kongresu SAD u kojem izlaže proces… »

Vesti dana »