Povezane vesti

"Majka mi je pružila sve u životu, zato nosim njeno prezime" Anđelo javno progovorio o porodičnim odnosima, pa spomenuo oca

"Majka mi je pružila sve u životu, zato nosim njeno prezime" Anđelo javno progovorio o porodičnim odnosima, pa spomenuo oca

Alo 23.07.2024
Ranković je potpuno iskreno govorio o svemu. Rijaliti učesnik Anđelo Ranković, dečko Anite Stanojlović, sinoć je 22. jula gostovao u emisiji "Narod pita". Tokom emisije, Anđelo je po prvi put otvoreno govorio o svom ocu, koji se nikada nije… »
Anđelo Ranković otkrio da li se odrekao oca: "Majka mi je pružila sve u životu, zato nosim njeno prezime"

Anđelo Ranković otkrio da li se odrekao oca: "Majka mi je pružila sve u životu, zato nosim njeno prezime"

Telegraf 23.07.2024
Rijaliti takmičar i Anitin dečko, Anđelo Ranković sinoć, 22. jula je gostovao u emisiji "Narod pita". Između ostalog je pričao i o svom ocu, koji se nikad nije oglašavao na temu rijalitija i kog javnost nikad nije videla. On je sada prvi put… »
Anđelo otkrio Da li se odrekao oca Otvorio dušu o porodici i priznao zašto nosi majčino prezime

Anđelo otkrio Da li se odrekao oca Otvorio dušu o porodici i priznao zašto nosi majčino prezime

Alo 23.07.2024
Osvrnuo se na porodičnu situaciju. Anđelo Ranković sinoć je gostovao u emisiji "Narod pita" gde je govorio o svom učešću u Eliti. On se tokom emisije osvrnuo i na porodičnu situaciju, ali i navoda da se odrekao oca. - Otac mi se ne zove Slavko… »

Vesti dana »