Povezane vesti

Videla sam da nešto leti, A onda shvatila šta je: Jelenu Karleušu gađali ružama na nastupu

Videla sam da nešto leti, A onda shvatila šta je: Jelenu Karleušu gađali ružama na nastupu

Večernje novosti 27.07.2024
JELENA KARLEUŠA rado je viđena u Crnoj Gori, a da je Crnogorci jako vole, kao i ona njh, kao i da je šoubiznis surov posao sa kojim se ona stoički nosi, opisala je kako izgleda njen radni dan. Foto: ATA images/A.A. - Uglavnom, taj dan idem na aerodrom… »
Jelena Karleuša otkriva kako provodi vreme u Crnoj Gori i govori o surovosti šoubiznisa!

Jelena Karleuša otkriva kako provodi vreme u Crnoj Gori i govori o surovosti šoubiznisa!

Svet plus 27.07.2024
Pevačica Jelena Karleuša govori o svojim nastupima i iskustvima u Crnoj Gori. Saznajte kako izgleda njen radni dan i šta misli o šoubiznisu. Pevačica Jelena Karleuša uključila se u emisiju "Stars Specijal" na Kurir televiziji, gde je sa novinarom… »
Jk ekskluzivno za Kurir iz luksuznog apartmana u CG: Gađali su me na nastupu! Videla sam da nešto leti, a onda shvatila šta…

Jk ekskluzivno za Kurir iz luksuznog apartmana u CG: Gađali su me na nastupu! Videla sam da nešto leti, a onda shvatila šta…

Kurir 27.07.2024
Novinar Kurir Ivan Gajić uključio se iz Crne Gore u emisiju Stars Specijal na Kurir televiziji iz Crne Gore gde je razgovarao sa pop divom Jelenom Karleušom. Kaže da je rado viđena u Crnoj Gori, da je Crnogorci jako vole, kao i ona njh, kao i da je… »

Vesti dana »