Povezane vesti

OI - Marica Perišić u suzama: "Samo jedna greška..."

OI - Marica Perišić u suzama: "Samo jedna greška..."

Sportske.net 29.07.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić izjavila je danas da posle poraza u repesažu od Japanke Haruke Funakubo da je imala jednu grešku na meču koja ju je koštala poraza. "Protiv Japanke sam imala jednu grešku i ona me je koštala poraza. Nisam stigla… »
Marica Perišić poražena u četvrtfinalu, u repasažu za bronzu

Marica Perišić poražena u četvrtfinalu, u repasažu za bronzu

Politika 29.07.2024
Reprezentativka Srbije u džudou Marica Perišić nije danas uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Parizu u kategoriji do 57 kilograma. Perišić je danas u četvrtfinalu OI poražena od Kriste Deguči iz Kanade "zlatnim bodom". U… »
Srpska džudistkinja Marica Perišić poražena u repasažu na Olimpijskim igrama

Srpska džudistkinja Marica Perišić poražena u repasažu na Olimpijskim igrama

Politika 29.07.2024
PARIZ – Reprezentativka Srbije u džudou Marica Perišić nije uspela da se plasira u borbu za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu u kategoriji do 57 kilograma, pošto je danas u repesažu poražena od Japanke Haruke Funakubo rezultatom… »
Uplakana Marica: Jedna greška me koštala poraza

Uplakana Marica: Jedna greška me koštala poraza

Sportski žurnal 29.07.2024
Perišić je u prva dva kola pobedila Manitu Šrestu Pradan iz Nepala i Čen Ling Lijen sa Tajvana, a u četvrtfinalu je izgubila od Kanađanke Kriste Deguči zlatnim bodom. Srpska džudistkinja Perišić izjavila je posle poraza u repesažu od Japanke… »
Perišić uplakana: Nisam stigla na vreme da pobegnem…

Perišić uplakana: Nisam stigla na vreme da pobegnem…

Sport klub 29.07.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić izjavila je da posle poraza u repesažu od Japanke Haruke Funakubo da je imala jednu grešku na meču koja ju je koštala poraza. „Protiv Japanke sam imala jednu grešku i ona me je koštala poraza. Nisam stigla da… »
Perišićeva izgubila u repesažu: Bez borbe za olimpijsku bronzu

Perišićeva izgubila u repesažu: Bez borbe za olimpijsku bronzu

Sportski žurnal 29.07.2024
Japanska džudistkinja uspešnija. Srpska džudistkinja Marica Perišić izgubila je danas u repesažu u kategoriji do 57 kilograma na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je izgubila od Haruke Funakubo iz Japana 0:10. Funakubo je pobedila iponom. Japanska… »
Kraj za maricu Perišić: Srpska džudistkinja poražena u repasažu i ostala bez borbe za bronzu!

Kraj za maricu Perišić: Srpska džudistkinja poražena u repasažu i ostala bez borbe za bronzu!

Hot sport 29.07.2024
Marica Perišić je pokazala zube, ali dalje nije mogla protiv favorita Srpska džudistkinja Marica Perišić nije uspela da se izbori za medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, nakon što je poražena u repasažu od Japanke Funakubo Haruko. Perišić je… »
Marica Perišić bez šansi za bronzu

Marica Perišić bez šansi za bronzu

B92 29.07.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić izgubila je u repasažu u kategoriji do 57 kilograma. Od nje je bolja bila Japanka Haruka Funakubo. Na startu obe rivalke su dobile opomenu zbog nepropisnih poteza, da bi na oko minut do kraja Japanka uspela da stigne… »
Marica Perišić ispala u repesažu, Japanka iponom ugasila nadu Srpkinji!

Marica Perišić ispala u repesažu, Japanka iponom ugasila nadu Srpkinji!

Sportske.net 29.07.2024
Srpska džudistikinja Marica Perišić ispala je sa olimpijskih igara. Ona je u repesažu kategorije do 57 kilograma poražena od Japanke Haruke Funkubo. Perišić se dobro držala sve do poslednjem minuta borbe, a onda je favorizovana Funkubo bacila… »
Kakva šteta: Marica Perišić bez medalje na Olimpijskim igrama

Kakva šteta: Marica Perišić bez medalje na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 29.07.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić poražena je od Haruke Funakubo u repesažu na Olimpijskim igrama u Parizu. FOTO: AP/Tanjug Naša džudistkinja je ostala bez šanse da se bori za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama. Krenula je Marica Perišić… »
Marica u suzama: "Napravila sam jednu grešku koja me je koštala"

Marica u suzama: "Napravila sam jednu grešku koja me je koštala"

B92 29.07.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić emotivno je doživela poraza u repasažu na Olimpijskim igrama. Ona je u kategoriji do 57 kilograma izgubila od Japanke Haruko Funakubo. Funakubo, koja će se boriti za bronzu, držala ju je 10 sekundi u parteru i… »
"Imala sam samo jednu grešku" Marica Perišić nije mogla da zaustavi suze posle poraza na Olimpijskim igrama

"Imala sam samo jednu grešku" Marica Perišić nije mogla da zaustavi suze posle poraza na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 29.07.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić poražena je od Haruke Funakubo u repesažu na Olimpijskim igrama u Parizu, a nakon meča se slomila i kroz suze dala izjavu za medije. FOTO: AP/Tanjug Marica Perišić je bila blizu borbe za bronzanu medalju, ali je… »
Marica Perišić izgubila od Japanke iponom: Nije uspela da se "otrgne", neće se boriti za bronzu na OI!

Marica Perišić izgubila od Japanke iponom: Nije uspela da se "otrgne", neće se boriti za bronzu na OI!

Telegraf 29.07.2024
Gledali smo žestok okršaj u repasažu. Srpska džudistkinja, Marica Perišić neće se boriti za bronzanu medalju, pošto je u repasažu izgubila od Japanke Haruke Funakubo iponom. Dobile su već posle manje od jednog minuta borbe šido i jedna i druga… »
Sledi borba za bronzu: Evo kada i protiv koga će se boriti Marica Perišić u repasažu!

Sledi borba za bronzu: Evo kada i protiv koga će se boriti Marica Perišić u repasažu!

Hot sport 29.07.2024
Nadamo se pobedi! Srpska džudistkinja Marica Perišić, koja se takmiči u kategoriji do 57 kilograma, nije uspela da se plasira u polufinale, jer je u četvrtfinalu izgubila od Kriste Deguči iz Kanade. Međutim, postoji svetla tačka: Marica ima… »
Perišićeva u repesažu za bronzu

Perišićeva u repesažu za bronzu

Sportski žurnal 29.07.2024
Srpska džudistkinja poražena od Kriste Deguči, posle 16 časova boriće se s Japankom. Marica Perišić nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, u kategoriji do 57 kilograma. Ona je u četvrtfinalu poražena od Kriste Deguči… »
Perišić žali: "Idem da poginem"

Perišić žali: "Idem da poginem"

B92 29.07.2024
Marica Perišić, srpska džudistkinja, boriće se za medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Srpska džudistkinja Marica Perišić izgubila je od najbolje na svetu u četvrtfinalnom duelu, a prethodno imala dve dominantne pobede. Nakon poraza od Kristi… »
''Idem da poginem!'' Marica Perišić nakon poraza od najbolje džudistkinje sveta

''Idem da poginem!'' Marica Perišić nakon poraza od najbolje džudistkinje sveta

Večernje novosti 29.07.2024
Marica Perišić nije uspela da se plasirala u polufinale Olimpijskih igara u Parizu. Naša džudistkinja poražena je od Kriste Deguči iz Kanade sa 1:0, zlatnim poenom. FOTO: AP/Tanjug - Žao mi jer sam bila jako blizu, vodila sam i uhvatila me je… »
Nastavlja se odličan dan za srpski sport na OI: Marica Perišić izborila četvrtfinale!

Nastavlja se odličan dan za srpski sport na OI: Marica Perišić izborila četvrtfinale!

Hot sport 29.07.2024
Sledi duel sa jednom od kandidatkinja za zlato Marica Perišić izborila je mesto u četvrtfinalu Olimpijskih igara pobedom protiv Lijen iz Kineskog Tajpeha. Za polufinale se bori protiv Kanađanke Deguči, koja važi za jednog od glavnih favorita za… »
Marica Perišić bez polufinala, ali nije sve izgubljeno

Marica Perišić bez polufinala, ali nije sve izgubljeno

Danas 29.07.2024
Ukoliko kanadska džudistkinja izbori mesto u finalu, Srpkinja bi mogla da se bori za bronzu. Velika šteta! Odličnu borbu imala je Perišićeva u četvrtfinalu, borila se protiv dvostruke svetske šampionke koja je u Pariz doputovala kao aktuelna… »
Velika šteta: Marica Perišić za dlaku poražena od najbolje na svetu, ali nada za medalju i dalje postoji!

Velika šteta: Marica Perišić za dlaku poražena od najbolje na svetu, ali nada za medalju i dalje postoji!

Hot sport 29.07.2024
Marica može do bronze Marica Perišić nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Parizu. Naša džudistkinja je izgubila od kanadske predstavnice Kriste Deguši, koja je pobedila sa 1:0 zlatnim poenom. Marica sada ima šansu da se kroz… »
Šteta, baš šteta! Marica Perišić posle velike drame izgubila od najbolje džudistkinje sveta

Šteta, baš šteta! Marica Perišić posle velike drame izgubila od najbolje džudistkinje sveta

Večernje novosti 29.07.2024
Marica Perišić nije uspela da se plasirala u polufinale Olimpijskih igara u Parizu! Naša džudistkinja poražena je od Kriste Deguči iz Kanade sa 1:0, zlatnim poenom. FOTO: AP Srpkinji ostaje da se nada da može kroz repasaž do borbe za bronzanu… »
Marica Perišić bez polufinala Olimpijskih igara: Imala sve u šaci, samo jedna greška presudila u borbi

Marica Perišić bez polufinala Olimpijskih igara: Imala sve u šaci, samo jedna greška presudila u borbi

Telegraf 29.07.2024
Kakva šteta... Srpska džudistkinja Marica Perišić nije uspela da se plasira u polufinale na Olimpijskih igara, pošto je od nje bila bolja Krista Deguči iz Kanade sa 1:0. Odličnu borbu je imala naša Marica, koja je poklekla tek nakon zlatnog poena… »

Vesti dana »