Povezane vesti

Učesnik Elite otkrio na šta ge je otac primoravao Ispričao jezive detalje zlostavljanja, u studiju nastao muk!

Učesnik Elite otkrio na šta ge je otac primoravao Ispričao jezive detalje zlostavljanja, u studiju nastao muk!

Alo 01.08.2024
Otac ga se odrekao nakon učešča u Eliti. Uroš Stanić sinoć je bio gost u emisiji "Narod pita" gde je govorio o svom učešću. Uroš je otkrio i u kakvom je odnosu sa porodicom, a zbog detalja o ocu nastao je muk u studiju. Kako ističe, sa majkom… »
Nova gej afera rijaliti učesnika Nakon Elite izjavio ljubav bivšem cimeru, u programu uživo otkriveni svi detalji

Nova gej afera rijaliti učesnika Nakon Elite izjavio ljubav bivšem cimeru, u programu uživo otkriveni svi detalji

Alo 01.08.2024
Bivši učesnik Elite se javno pohvalio. Uroš Stanić sinoć je bio gost u emisiji "Narod pita" zajedno sa Markom Janjuševićem Janjušem. Uroš je otkrio da mu je Sloba Josipović izjavio ljubav nakon što je izašao iz Elite. - Janjuše, Aneli je tebi… »
"Otac me terao u manastir, sad nismo u kontaktu": Uroš na ivici suza pričao o porodici, a pomenuo i Aneli

"Otac me terao u manastir, sad nismo u kontaktu": Uroš na ivici suza pričao o porodici, a pomenuo i Aneli

Telegraf 01.08.2024
Preporučujemo. Bivši rijaliti učesnik Uroš Stanić otvorio dušu o porodičnim odnosima. Voditeljku emisije "Narod pita" Ivanu Šopić je zanimalo u kakvom je odnosu sa mamom, nakon napuštanja "Elite". - Rekla mi je da su se smejali ljudi i sladili… »

Vesti dana »