Povezane vesti

Moj način slobode: Dragana Mićalović zapevala na čamcu u duksu i bikiniju pustila glas i oduševila sve (video)

Moj način slobode: Dragana Mićalović zapevala na čamcu u duksu i bikiniju pustila glas i oduševila sve (video)

Večernje novosti 01.08.2024
DRAGANA MIĆALOVIĆ važi za jednu od najlepših naših glumica, a malo ko zna da je pored glume ona izuzetno talentovana za muziku. Foto: A. Krstović - PRVA/PROMO Sada je Dragana objavila snimak koji je oduševio sve. Foto: A. Krstović - PRVA/PROMO… »
(Video) "Moj način slobode": Dragana Mićalović zapevala na čamcu - Glumica u duksu i bikiniju pustila glas i oduševila sve

(Video) "Moj način slobode": Dragana Mićalović zapevala na čamcu - Glumica u duksu i bikiniju pustila glas i oduševila sve

Blic 01.08.2024
Dragana Mićalović važi za jednu od najlepših naših glumica, a malo ko zna da je pored glume ona izuzetno talentovana za muziku. Sada je Dragana objavila snimak koji je oduševio sve. Naime, ona je u dusku i donjem delu bikinija sedela na gumenom… »
Imate li ideju ko je pevačica sa slike: Pojavila se u venčanici na "Sunčanim skalama" i glasom oduvala - danas niže hit za…

Imate li ideju ko je pevačica sa slike: Pojavila se u venčanici na "Sunčanim skalama" i glasom oduvala - danas niže hit za…

Dnevnik 01.08.2024
Pevačica Emina Jahović godinama živi na relaciji Turska - Srbije, a i nakon razvoda od turske muzičke zvezde Mustafe Sandala ona je nastavila da uživa u luksuzu. Sada, na društvenoj platformi Tiktok, isplivao je snimak njenog početka kada je… »

Vesti dana »