Povezane vesti

Zlatna Zorana otkrila kako se spremala za istorijski uspeh: "Bila je to topla noć bez klime, znala sam..."

Zlatna Zorana otkrila kako se spremala za istorijski uspeh: "Bila je to topla noć bez klime, znala sam..."

Telegraf 02.08.2024
I dalje se utisci nisu u potpunosti slegli. Vratila se Zorana Arunović sa Olimpijskih igara iz Pariza okićena zlatnom medaljom, a na aerodromu "Nikola Tesla" sačekali su je brojni predstavnici medija. Tim povodom, ona je održala konferenciju, a Zorana… »
Stekao svetsku slavu posle pucanja protiv Mikeca i Zorane: Ćutao danima, sad se oglasio i otkrio zašto ne nosi opremu

Stekao svetsku slavu posle pucanja protiv Mikeca i Zorane: Ćutao danima, sad se oglasio i otkrio zašto ne nosi opremu

Mondo 02.08.2024
Turski olimpijac konačno se oglasio nakon što je osvojio srebrnu medalju u Parizu. Jusuf Dikeč upisao je svoje ime u tursku sportsku istoriju nakon što je osvojio srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu 2024. zajedno sa svojom partnerkom… »
Zorana Arunović od zlata: "Sada sam osvojila sve! Radila sam kao konj, da je potrajalo duže..."

Zorana Arunović od zlata: "Sada sam osvojila sve! Radila sam kao konj, da je potrajalo duže..."

Sportske.net 02.08.2024
Strelci Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su zlatnu medalju u disciplini deset metara vazdušni pištolj - miks, što je prvo odličje za srpski tim na Olimpijskim igrama u Parizu. Zorana Arunović je sinoć doputovala u Beograd i na konferenciji za… »
Zorana Arunović nikada emotivnija Olimpijska šampionka u suzama: Mi smo Srbija, zemlja olimpijskog šampiona (foto/video)

Zorana Arunović nikada emotivnija Olimpijska šampionka u suzama: Mi smo Srbija, zemlja olimpijskog šampiona (foto/video)

Večernje novosti 02.08.2024
Srpska strelkinja Zorana Arunović vratila se u Beograd nakon što je sa Damirom Mikecom osvojila zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Osvajačica zlatne medalje za našu zemlju obratila se medijima na aerodromu Nikola Tesla. FOTO: N. Skenderija… »
Zorana Arunović sletela u Beograd: Strelkinja donela zlato u Srbiju, oduševljenje na aerodromu! (foto+video)

Zorana Arunović sletela u Beograd: Strelkinja donela zlato u Srbiju, oduševljenje na aerodromu! (foto+video)

Hot sport 02.08.2024
Zorana je donela prvu zlatnu i za sada jedinu medalju iz Pariza Srpska strelkinja Zorana Arunović održala je konferenciju za medije nakon sletanja na beogradski aerodrom, sumirajući trijumf u disciplini 10 metara vazdušni pištolj miks, osvojenu u… »
Zorana: Ako smo bar jedno dete motivisali da se bavi sportom, onda ova medalja ima pravu vrednost (video)

Zorana: Ako smo bar jedno dete motivisali da se bavi sportom, onda ova medalja ima pravu vrednost (video)

Sportski žurnal 02.08.2024
Zlatna olimpijka Zorana Arunović posle ponoći se vratila u Srbiju. Olimpijska šampionka u streljaštvu Zorana Arunović doputovala je u Beograd i poručila da je zajedno sa Damirom Mikecom stigla do zlata u miksu jer su tim koji se oslanjao jedno na… »
Arunović: Krug je pun, sada sam mirna

Arunović: Krug je pun, sada sam mirna

Sport klub 02.08.2024
Osvajačica zlatne medalje za Srbiju Zorana Arunović vratila se u Beograd i podelila utiske iz Pariza. Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih sportista u Parizu Arunovićeva je osvojila zlato u miksu sa Damirom Mikecom, koji je odlučio da ostane u… »
Zorana Arunović noćas stigla kući Zlato na grudima, osmeh na licu majko, ćerka ti je osvojila zlato!

Zorana Arunović noćas stigla kući Zlato na grudima, osmeh na licu majko, ćerka ti je osvojila zlato!

Dnevnik 02.08.2024
Reprezentativci Srbije u streljaštvu Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u mešovitim parovima u disciplini vazdušni pištolj 10 metara. Oni su u dramatičnom finalu pobedili turski par Seval Ilajda Tarhan i… »
Plakala sam od Pariza do Beograda! Zorana donela zlato kući i opet se rasplakala!

Plakala sam od Pariza do Beograda! Zorana donela zlato kući i opet se rasplakala!

Mondo 02.08.2024
Heroina srpskog sporta se vratila u Beograd sa Olimpijskih igara. Zlatna srpska olimpijska Zorana Arunović doputovala je iz Pariza u Beograd u noći između četvrtka i petka. Bez Damira Mikeca, drugog člana zlatnog strelačkog tandema, ona se obratila… »
"Zlatna" Zorana sletela u Beograd: "Bila je to jedna topla noć, bez klime"

"Zlatna" Zorana sletela u Beograd: "Bila je to jedna topla noć, bez klime"

B92 02.08.2024
Srpska strelkinja Zorana Arunović iza ponoći je održala konferenciju za medije po sletanju na beogradski aerodrom. Sada, još hladnije glave, sumirala je veliku pobedu u paru sa Damirom Mikecom u disciplini 10 metara vazdušni pištolj miks na… »
Telegraf iznenadio zlatnu Zoranu Arunović: Poklon redakcije za radost posle odličja na Olimpijskim igrama

Telegraf iznenadio zlatnu Zoranu Arunović: Poklon redakcije za radost posle odličja na Olimpijskim igrama

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Veliki osmeh na lice nabacili su nam naši zlatni strelci Zorana Arunović i Damir Mikec posle osvajanja prve medalje na Olimpijskim igrama u Francuskoj. Suze radosnice krenule su niz njihovo lice, a zaplakali smo i svi mi koji smo ih… »

Vesti dana »