Povezane vesti

Predsednik Vučić posle sastanka sa siljanovskom davkovom: Siguran sam da ćemo razvijati najbliže moguće odnose (foto)

Predsednik Vučić posle sastanka sa siljanovskom davkovom: Siguran sam da ćemo razvijati najbliže moguće odnose (foto)

Kurir 02.08.2024
Predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova danas je u radnoj poseti je Srbiji, a sastala se sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. Predsednik Aleksandar Vučić dočekao je predsednicu Severne Makedonije, kojoj je uručio cveće. Dvoje… »
Čitajte u “Vestima”: Odlična saradnja

Čitajte u “Vestima”: Odlična saradnja

Vesti online 02.08.2024
Uveren sam da će Srbija i Severna Makedonija razvijati najbliže moguće odnose, da će ih graditi pažljivo, uz međusobno poštovanje, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka sa predsednicom Severne Makedonije Gordanom Siljanovskom… »
Vučić sa predsednicom Severne Makedonije Siljanovskom Davkovom u manastiru Prohor Pčinjski

Vučić sa predsednicom Severne Makedonije Siljanovskom Davkovom u manastiru Prohor Pčinjski

Insajder 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je u petak 2. avgusta predsednicu Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu, koja je u radnoj poseti Srbiji i sa kojom obilazi manastir Prohor Pčinjski. Nakon obilaska Siljanovska Davkova i Vučić… »
Vučić: Srbija i Severna Makedonija razvijaće najbliže odnose i međusobno se podržavati

Vučić: Srbija i Severna Makedonija razvijaće najbliže odnose i međusobno se podržavati

RTV 02.08.2024
PROHOR PČINJSKI - Predsednik Aleksandar Vučić dočekao je danas u manastiru Prohor Pčinjski predsednicu Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu, koja boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka izjavio je da je uveren da će dve zemlje… »
Vučić dočekao Siljanovsku Davkovu u manastiru Prohor Pčinjski

Vučić dočekao Siljanovsku Davkovu u manastiru Prohor Pčinjski

Politika 02.08.2024
Predsednik Aleksandar Vučić dočekao je danas u manastiru Prohor Pčinjski predsednicu Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu koja boravi u radnoj poseti Srbiji. Siljanovsku Davkovu su zajedno sa Vučićem dočekali ministar kulture Nikola… »
Vučić sa makedonskom predsednicom u Prohoru Pčinjskom: Siguran sam da ćemo razvijati najbliže moguće odnose

Vučić sa makedonskom predsednicom u Prohoru Pčinjskom: Siguran sam da ćemo razvijati najbliže moguće odnose

RTS 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je predsednicu Republike Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu, u manastiru Svetog Prohora Pčinjskog. Predsednik je izjavio da je uveren da će Beograd i Skoplje razvijati najbliže moguće odnose… »
Vučić sa predsednicom Severne Makedonije u obilasku manastira Prohor Pčinjski

Vučić sa predsednicom Severne Makedonije u obilasku manastira Prohor Pčinjski

Slobodna Evropa 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova podvukli su da dve zemlje imaju dobre odnose. Oni su obišli manastir Prohor Pčinjski na jugu Srbije, gde je Siljanovska Davkova položila venac povodom… »
"Pedeset godina ništa nije rađeno, a sada tražite to od mene": Vučić sa predsednicom Severne Makedonije u manastiru Prohor…

"Pedeset godina ništa nije rađeno, a sada tražite to od mene": Vučić sa predsednicom Severne Makedonije u manastiru Prohor…

Blic 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova obišli su danas manastir Svetog Prohora Pčinjskog, gde su razgovarali sa sveštenstvom. Siljanovska Davkova je položila cveće ispred Spomen-ploče prvom… »
Vučić posle sastanka sa Siljanovskom Davkovom: Siguran sam da ćemo razvijati najbolje odnose uz konkretke projekte

Vučić posle sastanka sa Siljanovskom Davkovom: Siguran sam da ćemo razvijati najbolje odnose uz konkretke projekte

Euronews 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao posle sastanka sa predsednicom Severne Makedonije Gordanom Siljanovskom Davkovom da je srećan što je mogao da je ugosti i da joj čestita na pobedi na izborima, kao i da joj poželi uspešan rad u narednim… »
Vučić i Siljanovska Davkova u poseti manastiru, dočekao ih veliki broj građana

Vučić i Siljanovska Davkova u poseti manastiru, dočekao ih veliki broj građana

IndeksOnline 02.08.2024
VRANJE – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova obišli su danas manastir Svetog Prohora Pčinjskog, gde ih je dočekao veliki broj građana. Siljanovska Davkova je položila cveće ispred… »
Vučić i Siljanovska: Najbliži mogući odnosi Srbije i Severne Makedonije

Vučić i Siljanovska: Najbliži mogući odnosi Srbije i Severne Makedonije

Politika 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas nakon sastanka sa predsednicom Severne Makedonije Gordanom Siljanovskom Davkovom da je uveren da će dve zemlje razvijati najbliže moguće odnose, kao i da će te odnose graditi pažljivo, uz… »
Vučić: Siguran sam da će Srbija i Severna Makedonija razvijati najbliže moguće odnose

Vučić: Siguran sam da će Srbija i Severna Makedonija razvijati najbliže moguće odnose

Novi magazin 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je "siguran" da će Srbija i Severna Makedonija, uz međusobno poštovanje, razvijati "najbliže moguće" odnose i zajedno raditi na konkretnim projektima. Vučić je posle obilaska manastira Prohor… »
Vučić: Izrazio sam interes da gradimo prugu do Preševa

Vučić: Izrazio sam interes da gradimo prugu do Preševa

B92 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je predsednicu Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu, koja je u radnoj poseti Srbiji. "Siguran sam da će Srbija i Severna Makedonija razvijati dalje odnose uz međusobno poštovanje. Radićemo na… »
Vučić poručio predsednici Severne Makedonije: "Uvek ste dobrodošli, osećajte se kao u svojoj kući" FOTO

Vučić poručio predsednici Severne Makedonije: "Uvek ste dobrodošli, osećajte se kao u svojoj kući" FOTO

B92 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova obratili su se medijama. Vučić je rekao da je sa predsednicom Severne Makedonije razgovarao o problemima koje imaju dva naroda, ali i o prilikama za dve… »
Vučić i Siljanovska u Prohoru Pčinjskom: Razvijaćemo najbliže odnose i međusobno se podržavati

Vučić i Siljanovska u Prohoru Pčinjskom: Razvijaćemo najbliže odnose i međusobno se podržavati

Dnevnik 02.08.2024
VRANjE: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas nakon sastanka sa predsednicom Severne Makedonije Gordanom Siljanovskom Davkovom da je uveren da će dve zemlje razvijati najbliže moguće odnose, kao i da će te odnose graditi pažljivo, uz… »
Vučić i predsednica S. Makedonije stigli u Prohor Pčinjski (VIDEO)

Vučić i predsednica S. Makedonije stigli u Prohor Pčinjski (VIDEO)

Bujanovačke 02.08.2024
Bujanovac, 2. avgust 2024. – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oko 12 sati stigao je u manastir Sveti Prohor Pčinjski. On će se ovde sastati sa predsednicom Severne Makedonije Gordanom Siljanovskom Davkovom, a povodom obeležavanja Ilindena, kada… »
Vučić dočekao Siljanovsku Davkovu u manastiru Prohor Pčinjski

Vučić dočekao Siljanovsku Davkovu u manastiru Prohor Pčinjski

NIN 02.08.2024
Predsednik Aleksandar Vučić dočekao je danas u manastiru Prohor Pčinjski predsednicu Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu koja boravi u radnoj poseti Srbiji. Siljanovsku Davkovu su zajedno sa Vučićem dočekali ministar kulture Nikola… »
Predsednik Vučić danas sa predsednicom Severne Makedonije: Gordana Siljanovska Davkova u radnoj poseti Srbiji

Predsednik Vučić danas sa predsednicom Severne Makedonije: Gordana Siljanovska Davkova u radnoj poseti Srbiji

Kurir 02.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primiće danas u radnu posetu predsednicu Republike Severne Makedonije Gordanu Siljanovsku Davkovu. Program radne posete: Manastir Sveti Prohor Pčinjski 12.10 - Obilazak Crkve 12.25 Zajednička fotografija… »
Predsednik Srbije i predsednica Severne Makedonije danas umanastiru Prohor Pčinjski

Predsednik Srbije i predsednica Severne Makedonije danas umanastiru Prohor Pčinjski

Jug press 02.08.2024
PROHOR PČINJSKI Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Severne Makedonije Gordana Davkova sastaće se u petak drugog avgusta u manastiru Prohor Pčinjski, saopštili su iz Vučićevog kabineta, a vest su preneli brojni domaći mediji… »
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će biti domaćin predsednici Severne Makedonije Gordani Siljanovski Davkovoj

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će biti domaćin predsednici Severne Makedonije Gordani Siljanovski Davkovoj

Danas 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će biti domaćin predsednici Severne Makedonije Gordani Siljanovski Davkovoj u manastiru Svetog Prohora Pčinjskog, povodom praznika Ilindena. Posle posete crkvi Svetog Prohora Pčinjskog, predviđen je sastanak… »
Važna poseta: Vučić prima severnomakedonsku predsednicu

Važna poseta: Vučić prima severnomakedonsku predsednicu

B92 02.08.2024
Predsednica Republike Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova dolazi danas u radnu posetu Srbiji tokom koje će se sastati sa predsednikom Aleksandrom Vučićem i zajedno obići manastir Prohor Pčinjski. Kako je najavljeno u programu radne posete… »

Vesti dana »