Povezane vesti

Ime sa snažnom tradicijom: Oglasila se Katarina Živković, otkrila kako je nazvala sina

Ime sa snažnom tradicijom: Oglasila se Katarina Živković, otkrila kako je nazvala sina

Story 02.08.2024
Sin Katarine Živković zdrava je beba, a ponosna mama oglasila se nakon porođaja, otkrivši da su je emocije definitivno preplavile. Pevačica se porodila carskim rezom i na svet donela zdravog dečaka, a o svom iskustvu porođaja rekla je sledeće: -… »
Plačem od sreće otkako sam se porodila: Oglasila se Katarina Živković nakon što je na svet donela sina Stefana

Plačem od sreće otkako sam se porodila: Oglasila se Katarina Živković nakon što je na svet donela sina Stefana

Večernje novosti 02.08.2024
KATARINA ŽIVKOVIĆ porodila se danas u ranim jutarnjim časovima i na svet donela zdravog dečaka, kome je dala ime Stefan. Foto: Nikola Glišić By Gliša Porođaj je prošao u najboljem redu, a majka i beba se osećaju odlično. Foto: Nikola Glišić… »
Oglasila se majka kaće Živković: Ostavila sam reke suza, moj unuk je prelep! Verica pomenula i zeta

Oglasila se majka kaće Živković: Ostavila sam reke suza, moj unuk je prelep! Verica pomenula i zeta

Kurir 02.08.2024
Pevačica Katarina Živković, kako je prvi Kurir ekskluzivno saznao, porodila se u ranim jutarnjim satima carskim rezom. Katarina je na svet je donela zdravog dečaka, a u prestoničku bolnicu je stigla u sredu, da bi jutros bio urađen carski rez… »
Prvo oglašavanje kaće Živković nakon porođaja: Ne prestajem da plačem! A evo koje ime je dala sinu, pravo srpsko!

Prvo oglašavanje kaće Živković nakon porođaja: Ne prestajem da plačem! A evo koje ime je dala sinu, pravo srpsko!

Kurir 02.08.2024
Pevačica Kaća Živković porodila se jutros carskim rezom i na svet je donela dečaka, a sada se prvi put oglasila nakon porođaja. Kaća je dugo trudnoću, kao i pol bebe krila od javnosti, a nakon porođaja istakla je da je veoma emotivna i da plače… »
Detalji porođaja kaće Živković: Voditelj otkrio da je išla na carski rez, a za ime sina je izrazila specijalnu želju

Detalji porođaja kaće Živković: Voditelj otkrio da je išla na carski rez, a za ime sina je izrazila specijalnu želju

Kurir 02.08.2024
Voditelj Milan Milošević je otkrio da je Katarina imala zakazan carski rez, te da ime bebe ne može da otkrije jer je to bila njena posebna želja. - Svaki dan se čujemo. Sad sam se probudio i čestitao joj. Pa, verovatno je dobro. Nema šta, to je bio… »
"Imala je carski rez": Otkriveni detalji porođaja Katarine Živković: Za ime sina je izrazila specijalnu želju

"Imala je carski rez": Otkriveni detalji porođaja Katarine Živković: Za ime sina je izrazila specijalnu želju

Blic 02.08.2024
Pevačica Katarina Živković porodila se danas i na svet donela sina, a tim povodom oglasio se njen prijatelj Milan Miliošević. Milan je otkrio da je Katarina imala zakazan carski rez, te da ime bebe ne može da otkrije jer je to bila njena posebna… »

Vesti dana »