Povezane vesti

Ne i Novak! Kako je "otpisani" Đoković ućutkao sve svetske kritičare i uradio nešto nezamislivo

Ne i Novak! Kako je "otpisani" Đoković ućutkao sve svetske kritičare i uradio nešto nezamislivo

Večernje novosti 05.08.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković ostvario je svoj san. Osvojio je zlatnu olimpijski medalju i tako kompletirao svoju riznicu trofeja, ali jučerašnja pobeda ima poseban sjaj. Bila je to jedna od najvećih sportskih pobeda za Srbiju. FOTO… »
Kladio se na Noleta i uzeo 1.363.000 dinara: Pre par godina pisao Jeleni Đoković, sad poručio 'Hvala, tebra'

Kladio se na Noleta i uzeo 1.363.000 dinara: Pre par godina pisao Jeleni Đoković, sad poručio 'Hvala, tebra'

Mondo 05.08.2024
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, pokazao je da je zahvaljujući pobedi Novaka Đokovića, zaradio "brdo para" Srpski teniser Novak Đoković, juče se okitio olimpijskim zlatom, nakon skoro 3 sata igre protiv Karlosa Alkaraza. Društvene… »
Dok drugi slave, Baka Prase profitira na noletu: Uzeo brdo para, kladio se na Đokovića pa se pohvalio tiketom

Dok drugi slave, Baka Prase profitira na noletu: Uzeo brdo para, kladio se na Đokovića pa se pohvalio tiketom

Kurir 05.08.2024
Novak Đoković je osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, te je njegov trijumf je sve usrećio, uključujući i javne ličnosti. Jedan od njih je i popularni jutjuber Bogadn Ilić, poznatiji kao Baka Prase, koji je na društvenim mrežama… »
Srpski teniser posle trijumfa na olimpijskom turniru u Parizu: Bog je veliki, i on je učestvovao u osvajanju zlatne medalje

Srpski teniser posle trijumfa na olimpijskom turniru u Parizu: Bog je veliki, i on je učestvovao u osvajanju zlatne medalje

Danas 05.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković na konferenciji za medije posle osvajanja zlatne olimpijske medalje u Parizu rekao je da bi voleo da nastupa za Srbiju na Olimpijskim igrama u Los Anđelesu za 2028. Pred novinarima se pojavio ogrnut u srpsku zastavu, a… »
Srpski sportisti proslavljaju zlatnu medalju Novaka Đokovića u olimpijskom selu (VIDEO)

Srpski sportisti proslavljaju zlatnu medalju Novaka Đokovića u olimpijskom selu (VIDEO)

Danas 04.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Karlosa Alkaraza (7:6, 7:6) u finalu olimpijskog turnira i tako osvojio svoju prvu zlatnu medalju na Igrama. Đokovićev trijumf izazvao je opšte oduševljenje među srpskim sportistima, od kojih su neki… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Zlato Đokovića za Srbiju, basketaši se bore za polufinale

Olimpijske igre u Parizu 2024: Zlato Đokovića za Srbiju, basketaši se bore za polufinale

Danas 04.08.2024
Himna Srbije, „Bože pravde“, drugi put se čula na Olimpijskim igrama 2024. zahvaljujući najvećem teniseru sveta Novaku Đokoviću. Srpski as je osvojio dugo očekivanu zlatnu olimpijsku medalju, u teškoj pobedi nad Špancem Karlosom Alkarazom 2:0… »
Kompletirao sam sve rekorde i osvojio sve što sam mogao: Novak Đoković poručio da tek počinje sa proslavom zlatne medalje

Kompletirao sam sve rekorde i osvojio sve što sam mogao: Novak Đoković poručio da tek počinje sa proslavom zlatne medalje

Danas 04.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković, koji je osvojio je zlatnu olimpijsku medalju pošto je u finalu teniskog turnira u Parizu pobedio Španca Karlosa Alkaraza (7:6, 7:6), rekao je na konferenciji za medije da je ponosan zbog ovog uspeha. „Preplavljen sam… »
Čaša olimpijske žuči (6:7, 6:7) ište čašu olimpijskog meda (7:6, 7:6), Novak Đoković smešano ih pije: Od patnje u…

Čaša olimpijske žuči (6:7, 6:7) ište čašu olimpijskog meda (7:6, 7:6), Novak Đoković smešano ih pije: Od patnje u…

Danas 04.08.2024
Na 100-godišnjicu prošlih olimpijskih igara u Parizu, kada je igran i teniski turnir na stadionu Kolomb u istoimenoj komuni nadomak prestonice, tada pa tek u Seulu 1988, u trijumfu Novaka Đokovića je izostala jedino magija broja 100. Zlatna medalja… »

Vesti dana »