Povezane vesti

Zelenski šokirao izjavom! Lider Ukrajine komentarisao ruske napade, pa spomenuo zemlje u susedstvu: "plaše se zbog..."

Zelenski šokirao izjavom! Lider Ukrajine komentarisao ruske napade, pa spomenuo zemlje u susedstvu: "plaše se zbog..."

Kurir 05.08.2024
Volodimir Zelenski je rekao da se zemlje u susedstvu Ukrajine plaše da obore ruske rakete zbog moguće reakcije Moskve, pišu RIA novosti pozivajući se na Telegram stranicu Strana.ua. "On (Zelenski – prim. urednika) kaže da se partneri "plaše… »
Zelenski nakon dolaska f-16 ima šokantan zahtev za susede: Znam da se plaše eskalacije, ali moramo da stavimo temu na dnevni…

Zelenski nakon dolaska f-16 ima šokantan zahtev za susede: Znam da se plaše eskalacije, ali moramo da stavimo temu na dnevni…

Kurir 05.08.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da će Kijev razgovarati sa susednim zemljam o mogućnosti da obaraju ruske rakete iznad ukrajinske teritorije! - Moramo raditi na tehničkoj mogućnosti upotrebe borbenih aviona iz susednih zemalja protiv… »
Zelenski iznenadio izjavom "Plaše se zbog..."

Zelenski iznenadio izjavom "Plaše se zbog..."

Alo 05.08.2024
Volodimir Zelenski je rekao da se zemlje u susedstvu Ukrajine plaše da obore ruske rakete zbog moguće reakcije Moskve, pišu RIA novosti pozivajući se na Telegram stranicu Strana.ua. "On kaže da se partneri "plaše nepotrebne eskalacije", ali Kijev… »
''Znam da se plaše, ali Moramo...'' Zelenski nakon dolaska F-16 izjavom prestravio susede!

''Znam da se plaše, ali Moramo...'' Zelenski nakon dolaska F-16 izjavom prestravio susede!

Alo 05.08.2024
Zelenski je u nedelju, podsetimo, potvrdio da je Ukrajina dobila svoje prve F-16 od zapadnih saveznika. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da će Kijev razgovarati sa susednim zemljam o mogućnosti da obaraju ruske rakete iznad ukrajinske… »

Vesti dana »