Povezane vesti

Hrvati poludeli na HRT, jer su titlovali Đokovićevu izjavu posle zlata: "Prevode kao da Nole Svahili priča..."

Hrvati poludeli na HRT, jer su titlovali Đokovićevu izjavu posle zlata: "Prevode kao da Nole Svahili priča..."

Telegraf 07.08.2024
Mnogima se nije svidelo to što je HRT uradio. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković ispisao je istoriju svetskog tenisa osvajanjem zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu! Tim povodom, Novak je govorio za brojne svetske medije, a među njima… »
Đoković iznenadio potezom posle osvajanja olimpijskih igara! Novak oduševio navijače u regionu, evo u kom gradu će igrati…

Đoković iznenadio potezom posle osvajanja olimpijskih igara! Novak oduševio navijače u regionu, evo u kom gradu će igrati…

Kurir 07.08.2024
Nedavno je Novak Đoković osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a navijači širom sveta jedva čekaju da ga ponovo vide na teniskom terenu. Njegovo učešće u Sinsinatiju je i dalje pod znakom pitanja, ali će zato navijači moći da… »
Novak šok potezom iznenadio sve: Ljubitelji tenisa u regionu će moći da gledaju Đokovića u ovom gradu!

Novak šok potezom iznenadio sve: Ljubitelji tenisa u regionu će moći da gledaju Đokovića u ovom gradu!

Telegraf 07.08.2024
Rival je Dimitrov. Svega nekoliko dana nakon što je po prvi put u karijeri osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama, srpski teniser Novak Đoković otišao je u Herceg Novi sa porodicom kako bi napunio baterije pred US Open. Još uvek se ne zna da li… »
Novak Đoković dao intervju hrvatskoj televiziji, njihov potez razbesneo sve VIDEO

Novak Đoković dao intervju hrvatskoj televiziji, njihov potez razbesneo sve VIDEO

B92 07.08.2024
Najbolji teniser sveta dao je intervju za Javni servis Hrvatske i oko toga se digla velika bura. Nakon što je osvojio Olimpijske igre u Parizu, Novak Đoković je davao intervjue okupljenim novinarima, pa je tako stao i pred kamere HRT-a. Đoković je… »
"E, moji Hrvati, kao da Nole priča svahili": HRT preveo Đokovića na hrvatski, navijači pobesneli

"E, moji Hrvati, kao da Nole priča svahili": HRT preveo Đokovića na hrvatski, navijači pobesneli

Mondo 07.08.2024
Srpskog tenisera Novaka Đokovića preveli na hrvatski jezik, kao da nisu razumeli šta je rekao. Srpski teniser Novak Đoković je po osvajanju zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu dao desetine intervjua, a posle dugo vremena govorio je i za… »
HRT titlovao Novaka, Hrvati kipte od besa: Apsurdno, kao da Nole Suaheli priča! Pa stvarno ljudi - gde mi idemo i šta…

HRT titlovao Novaka, Hrvati kipte od besa: Apsurdno, kao da Nole Suaheli priča! Pa stvarno ljudi - gde mi idemo i šta…

Kurir 07.08.2024
Velika bura podigla se u hrvatskoj javnosti nakon intervjua koji je ekskluzivno za Javni servis Hrvatske (HRT) dao najbolji teniser svih vremena, srpski as Novak Đoković. Nakon osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama, Novak je ogrnut srpskom… »

Vesti dana »