Povezane vesti

Isplivao deo ugovora: Nakon sukoba Karleuše i Uraganki, producent Jeleni uputio otvoreno pismo: Ne želim tvoje krvave suze ni…

Isplivao deo ugovora: Nakon sukoba Karleuše i Uraganki, producent Jeleni uputio otvoreno pismo: Ne želim tvoje krvave suze ni…

Svet & Skandal 11.08.2024
Otvoreno pismo Karleuši povodom pesme Runde Pevačica Jelena Karleuša snimila je pesmu “Runde” koja je na društvenim mrežama “procurela” pre nekoliko dana, a ta ista numera pojavila se na zvaničnom Jutjub kanalu grupe Hurricane. Međutim… »
Javno slavlje: Jelena Karleuša tvrdi da je pokradena, Edita Aradinović poručuje - Hvala Bogu!

Javno slavlje: Jelena Karleuša tvrdi da je pokradena, Edita Aradinović poručuje - Hvala Bogu!

Svet plus 11.08.2024
Jelena Karleuša, tvrdi da je njena pesma "Runde" ukradena i data prvo Ani Nikolić, a sada su spot za istu numeru snimile Hurricane. "Tekst pesme "Runde" je moje vlasništvo, ja sam pesmu platila, kupila itd. Verziju koju je bez dozvole objavila grupa… »
Jelena Karleuša kaže da je pokradena, oglasila se grupa Hurricane: Pesma RUNDE je naša!

Jelena Karleuša kaže da je pokradena, oglasila se grupa Hurricane: Pesma RUNDE je naša!

Svet plus 11.08.2024
Jelena Karleuša, snimila je pesmu "Runde" za svoj novi album "Alfa i Omega", ali ga nije objavila jer je pokojni Milan Radulović Laća, koji je ujedno i autor pesem, kratko pred smrt, celu pesmu objavio na X mreži. Jelena je tada bila jako povređena… »

Vesti dana »