Povezane vesti

Vaterpolisti Srbije dobili čestitku za zlato na Kuli Beograd

Vaterpolisti Srbije dobili čestitku za zlato na Kuli Beograd

Politika 11.08.2024
Vaterpolisti Srbije dobili su večeras čestitku za osvajanje zlatne medalje na Kuli Beograd. „Još jedno olimpijsko zlato za Srbiju. Čestitamo na osvojenoj medalji”, napisano je na Kuli Beograd posle koje su prikazane fotografije zlatnih… »
Srpski „delfini” opet sijaju zlatnim sjajem

Srpski „delfini” opet sijaju zlatnim sjajem

Politika 11.08.2024
Srbija je pobedila Hrvatsku u vaterpolu na Olimpijskim igrama rezultatom 13:11 (5:2; 3:3, 3:3, 2:3). Ovo je treća zaredom zlatna medalja za za srpske vaterpoliste na olimpijskim igrama. Posle grupne faze na Olimpijskim igrama u vaterpolu malo ko je… »
Ima ko će na vaterpolo: Srbija ponovo odbranila olimpijsko zlato

Ima ko će na vaterpolo: Srbija ponovo odbranila olimpijsko zlato

Nedeljnik 11.08.2024
Prerano otpisani „Delfini“ se vraćaju kući sa najsjajnijim odličjem. Vaterpolo reprezentacija Srbije vezala je treće uzastopno zlato na Olimpijskim igrama, pošto je u pariskoj „Defans“ areni savladala aktuenog svetog šampiona reprezentaciju… »
Vaterpolisti Srbije osvojili treće uzastopno zlato na Olimpijskim igrama

Vaterpolisti Srbije osvojili treće uzastopno zlato na Olimpijskim igrama

RTK 11.08.2024
Vaterpolisti Srbije osvojili su treće uzastopno olimpijsko zlato pobedom nad selekcijom Hrvatske 13:11 u Parizu. Tim Srbije predvodio je Uroš Stevanović koji je ujedno i trener Vaterpolo kluba Radničkog iz Kragujevca. Srbija je osvojila zlatnu medalju… »
Selektor Hrvatske Tucak: Čestitam Srbiji, odigrala je fantastičan meč

Selektor Hrvatske Tucak: Čestitam Srbiji, odigrala je fantastičan meč

Politika 11.08.2024
PARIZ - Selektor vaterpolo reprezentacije Hrvatske Ivica Tucak izjavio je danas da je Srbija zasluženo osvojila zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Srbija je danas u finalu OI savladala Hrvatsku rezultatom 13:11. "Čestitam selekciji Srbije… »
Ranđelović: Verovali smo da možemo, čestitam svima na neverovatnom uspehu

Ranđelović: Verovali smo da možemo, čestitam svima na neverovatnom uspehu

Politika 11.08.2024
PARIZ - Vaterpolista Srbije Sava Ranđelović izjavio je danas da je njegov tim zasluženo osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Srbija je osvojila zlatnu medalju na OI, pošto je danas u finalu pobedila Hrvatsku rezultatom 13:11. "Posle… »
Hrvatski golman Popadić: Ovo mi je najgori poraz u životu

Hrvatski golman Popadić: Ovo mi je najgori poraz u životu

Politika 11.08.2024
Golman vaterpolo reprezentacije Hrvatske Toni Popadić rekao je da mu je današnji poraz od Srbije u finalu Olimpijskih igara u Parizu - najgori poraz u životu. „Teško je, ovo mi je najgori poraz u životu, to je sigurno. Žao mi je prvenstveno zato… »
Hrvatski golman Popadić: Ovo mi je najgori poraz u životu

Hrvatski golman Popadić: Ovo mi je najgori poraz u životu

Radio sto plus 11.08.2024
“Teško je, ovo mi je najgori poraz u životu, to je sigurno. Žao mi je prvenstveno zato što bili smo odlični u protekle dve utakmice, koje su bile ključne i gde smo stvarno pokazali neverovatan karakter. Danas na početku utakmice nismo bili pravi… »
Osvojili zlato, a kako su ispraćeni srpski vaterpolisti – bio samo novinar Sport kluba

Osvojili zlato, a kako su ispraćeni srpski vaterpolisti – bio samo novinar Sport kluba

N1 Info 11.08.2024
Podeli : Srpski vaterpolisti osvojili su zlato na Olimpijskim igrama u Parizu. Odigrali su fenomenalan meč i pobedili je u finalu Olimpijskih igara selekciju Hrvatske sa 13:11 (5:2, 3:3, 3:3, 2:3), stigla je do treće zlata na Olimpijskim igrama u nizu… »
Vučić čestitao vaterpolistima osvajanje zlatne medalje

Vučić čestitao vaterpolistima osvajanje zlatne medalje

Politika 11.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas vaterpolistima Srbije osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. "Najbolji na svetu! Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom! Još jedno zlato za Srbiju, dok himna Srbije… »
Nikola Jakšić: Ponosan sam na saigrače, pamti se da smo osvojili zlato

Nikola Jakšić: Ponosan sam na saigrače, pamti se da smo osvojili zlato

Politika 11.08.2024
PARIZ - Kapiten vaterpolista Srbije Nikola Jakšić izjavio je danas da je ponosan na saigrače posle osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Vaterpolisti Srbije su osvojili zlato na OI, pošto su danas u finalu pobedili Hrvatsku… »
Radomir Drašović: Tim je pobedio, drago mi je zbog svega što smo prošli

Radomir Drašović: Tim je pobedio, drago mi je zbog svega što smo prošli

Politika 11.08.2024
PARIZ - Vaterpolista Srbije Radomir Drašović izjavio je danas da je njegova ekipa timskom igrom stigla do pobede protiv Hrvatske i osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Vaterpolisti Srbije su osvojili zlatnu medalju na OI, pošto su… »
Drašović: Nosi me sve, posebno ovi momci i ljubav koju gajimo

Drašović: Nosi me sve, posebno ovi momci i ljubav koju gajimo

Nedeljnik 11.08.2024
Verovatno najveće sportsko iznenađenje priredili su naši Delfini, sportisti ogromnog srca i neverovatne energije, fantastične posvećenosti i izuzetnog fokusa. Mnogo je bilo teško od Tokija do danas, nije nam lako bilo ni u grupnoj fazi u Parizu, ali… »
Kragujevčani slavili „zlatne vaterpoliste“

Kragujevčani slavili „zlatne vaterpoliste“

RTK 11.08.2024
Poslednjeg dana Olimpijskih igara u Parizu Srbija je osvojila još jednu zlatnu medalju. Vaterpolisti Srbije, predvođeni trenerom kragujevačkog Radničkog Urošem Stevanovićem, pobedili su u finalu selekciju Hrvatske rezultatom 13:11 i treći put… »
Gradonačelnik Milan Đurić uputio čestitke: Svaka čast našim vaterpolistima na osvajanju još jedne zlatne medalje za…

Gradonačelnik Milan Đurić uputio čestitke: Svaka čast našim vaterpolistima na osvajanju još jedne zlatne medalje za…

Kurir 11.08.2024
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić uputio je čestitke vaterpolistima Srbije, nakon osvojenog zlata za otadžbinu, na svom zvaničnom Instagram nalogu. -Treći put uzastopno olimpijski šampioni!! Svaka čast našim vaterpolistima na osvajanju još… »
Nišlija ponovo na vrhu sveta. Sava Ranđelović piše istoriju i treći put u svoj grad donosi olimpijsko zlato!

Nišlija ponovo na vrhu sveta. Sava Ranđelović piše istoriju i treći put u svoj grad donosi olimpijsko zlato!

Glas juga 11.08.2024
Sava Ranđelović, poreklom iz Doljevca, odrastao je i započeo svoju sjajnu karijeru u najvećem gradu na jugu Srbije. Pre Pariza, njegove zlatne medalje već su sijale sa Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru 2016. i Tokiju 2021. godine. Njegov sportski… »
Tucak: Čestitam Srbiji, bili su bolji

Tucak: Čestitam Srbiji, bili su bolji

Nedeljnik 11.08.2024
Selektor Hrvatske vaterpolo reprezentacije Ivica Tucak izjavio je danas nakon poraza od Srbije u finalu Olimpijskih igara da je pobednika odlučila loša prva četvrtina i loša odbrana. „Obrana nas je koštala, poraženi smo zbog vrlo slabog ulaza u… »
Srbija je olimpijski šampion. Hrvati potopljeni!

Srbija je olimpijski šampion. Hrvati potopljeni!

Glas juga 11.08.2024
Već u prvoj četvrtini, naši vaterpolisti su postavili temelje za pobedu. Sjajna igra omogućila je vođstvo od 5:2, čime su praktično rešili pitanje pobednika. Naša reprezentacija je nastavila sa izvanrednom igrom, ne dozvolivši Hrvatskoj da se… »
"Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom" Vučić čestitao delfinima na pobedi: Još jedno zlato, Najbolji na…

"Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom" Vučić čestitao delfinima na pobedi: Još jedno zlato, Najbolji na…

Kurir 11.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić čestitao je vaterpolistima na osvojenoj zlatnoj medalji na Olimpijskim igrama u Parizu. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Najbolji na svetu! Olimpijsko… »
Svaka čast, naklon do poda! Gradonačelnik Šapić čestitao zlato vaterpolistima: Proneli ste ime Srbije na najbolji mogući…

Svaka čast, naklon do poda! Gradonačelnik Šapić čestitao zlato vaterpolistima: Proneli ste ime Srbije na najbolji mogući…

Kurir 11.08.2024
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić čestitao je vaterpolistima Srbije osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. - Najbolja odbrana odigrana u poslednjih deset godina! Poslednjih sedam olimpijskih igara uvek medalja, od toga osvojena… »
Šapić u čestitki vaterpolistima: "Proneli ste ime Srbije na najbolji mogući način"

Šapić u čestitki vaterpolistima: "Proneli ste ime Srbije na najbolji mogući način"

B92 11.08.2024
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić čestitao je vaterpolistima Srbije osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. "Delfini" su u finalu savladali Hrvatsku rezultatom 13:11. Srbija je uspela da osvoji treće uzastopno zlato na Igrama… »
''Kad si iskren i predan, samo tako može do cilja'' Dušan Mandić nakon osvojenog zlata sa Srbijom na Olimpijskim igrama u…

''Kad si iskren i predan, samo tako može do cilja'' Dušan Mandić nakon osvojenog zlata sa Srbijom na Olimpijskim igrama u…

Večernje novosti 11.08.2024
Najbolji vaterpolista Srbije, Dušan Mandić, presrećan je bio nakon treće osvojene zlatne medalje na poslednje tri Olimpijade. FOTO: Tanjug/AP - Mislim da smo samo nas trinaestorica plus treneri i naši najbliži verovali da možemo ovo, samo mi znamo… »
Šapić čestitao zlatnim vaterpolistima: "Proneli ste ime Srbije na najbolji mogući način"

Šapić čestitao zlatnim vaterpolistima: "Proneli ste ime Srbije na najbolji mogući način"

Telegraf 11.08.2024
"Najbolja odbrana odigrana u poslednjih deset godina!", rekao je Šapić. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić čestitao je vaterpolistima Srbijeosvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. "Najbolja odbrana odigrana u poslednjih deset… »
"Najbolji na svetu": Vučić čestitao vaterpolistima treće zlato: Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom

"Najbolji na svetu": Vučić čestitao vaterpolistima treće zlato: Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom

Blic 11.08.2024
Predsednik Aleksandar Vučić čestitao je vaterpolistima Srbije pobedu u finalu protiv Hrvatske na Olimpijskim igrama u Parizu i osvajanje treće uzastopne zlatne olimpijske medalje. - Najbolji na svetu! Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom… »
Vaterpolisti Srbije savladali Hrvatsku za treće zlato u nizu na Olimpijskim igrama

Vaterpolisti Srbije savladali Hrvatsku za treće zlato u nizu na Olimpijskim igrama

IndeksOnline 11.08.2024
PARIZ – Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je danas u finalu pobedila selekciju Hrvatske rezultatom 13:11 (5:2, 3:3, 3:3, 2:3). Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Miloš Ćuk, koji je… »
Vaterpolistima Srbije treće uzastopno olimpijsko zlato

Vaterpolistima Srbije treće uzastopno olimpijsko zlato

Moj Novi Sad 11.08.2024
Vaterpolisti Srbije osvojili su treće uzastopno olimpijsko zlato. Naši zlatni olimpijski momci u finalu su pobedili reprezentaciju Hrvatske 13:11. Vaterpolisti Srbije igrali su treći put za zlatnu olimpijsku medalju i posle Rio de Žaneira i Tokija… »
Vučić čestitao vaterpolistima: Najbolji na svetu, olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom FOTO

Vučić čestitao vaterpolistima: Najbolji na svetu, olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom FOTO

B92 11.08.2024
Aleksandar Vučić čestitao je srpskim vaterpolistima osvojenu zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. "Najbolji na svetu! Olimpijsko nebo danas je prekriveno našom trobojkom! Još jedno zlato za Srbiju, dok himna Srbije grmi u svim našim… »
OI 2024: Vaterpolisti Srbije treći put uzastopno šampioni

OI 2024: Vaterpolisti Srbije treći put uzastopno šampioni

Ozon 11.08.2024
Srbija je u finalu pobedila Hrvatsku i osvojila novu zlatnu olimpijsku medalju. Srbija je zemlja Balkana bez izlaza na more. Ali ima olimpijske šampione u sportu koj ise igra u vodi. Srbija je treći put uzastopno olimpijski šampion i to sa sedmoricom… »
"Srpski vaterpolisti pišu istoriju zlatnim slovima" Dačić čestitao delfinima: Naši zlatni momci ostvarili su rezultat za…

"Srpski vaterpolisti pišu istoriju zlatnim slovima" Dačić čestitao delfinima: Naši zlatni momci ostvarili su rezultat za…

Kurir 11.08.2024
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić čestitao je vaterpolo reprezentaciji Srbije osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. „Srpski vaterpolisti pišu istoriju zlatnim slovima! Naši zlatni… »
"Neizmerna je radost koju ste doneli Srbiji...": Ana Brnabić posebnim rečima čestitala vaterpolistima zlato

"Neizmerna je radost koju ste doneli Srbiji...": Ana Brnabić posebnim rečima čestitala vaterpolistima zlato

Telegraf 11.08.2024
Brnabić častitala vaterpolistima osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama. Predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić čestitala je danas vaterpolistima Srbije osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. - Hvala našim… »
Vučević čestitao vaterpolistima osvajanje zlatne medalje: "Veseli se srpski rode..."

Vučević čestitao vaterpolistima osvajanje zlatne medalje: "Veseli se srpski rode..."

Telegraf 11.08.2024
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je danas u finalu pobedila selekciju Hrvatske rezultatom 13:11. Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević čestitao je danas vaterpolistima Srbije osvajanje… »

Vesti dana »