Povezane vesti

Uroš Stevanović: Mi nikada nismo otpisani

Uroš Stevanović: Mi nikada nismo otpisani

Danas 12.08.2024
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Uroš Stevanović izjavio je u Beogradu da je reprezentacija na olimpijske igre otputovala da osvoji zlatnu medalju, i zahvalio se na osvajanju zlata igračima i celom stručnom štabu. „Ne znam ko nas je… »
Jakšić: Gol protiv Grčke nagrada za sve

Jakšić: Gol protiv Grčke nagrada za sve

Danas 12.08.2024
Reprezentativac Srbije u vaterpolu Dušan Mandić izjavio je u Beogradu da želi da se zahvali srpskom teniseru Novaku Đokoviću koji ih je posetio u olimpijskom selu. „Bilo je uspona i padova, težak momenat bio je posle poraza od Australije. Nismo… »
Novak sa balkona bez skromnosti: "Najveći uspeh u mojoj karijeri"

Novak sa balkona bez skromnosti: "Najveći uspeh u mojoj karijeri"

Sportske.net 12.08.2024
Osvajači medalja na Olimpijskim igrama u Parizu tradicionalno su dočekani na balkonu Savezne skupštine u Beogradu. Među njima je svakako najveća zvezda bio Novak Đoković, što se čulo i po reakciji publike po njegovom izlasku. Novak je sa balkona… »
Novak Đoković posle dočeka: Najveći uspeh u mojoj karijeri!

Novak Đoković posle dočeka: Najveći uspeh u mojoj karijeri!

Sport klub 12.08.2024
Novak Đoković, najbolji teniser u istoriji, bio je glavna zvezda dočeka koji je srpskim olimmpijcima priređen u ponedeljak ispred balkina Skupštine grada Beograda. On je u Parizu došao do olimpijskog zlata porazivši u finalu Karlosa Alkaraza, a… »
Dušan Mandić: Govor Novaka Đokovića nam je dao dodatnu motivaciju

Dušan Mandić: Govor Novaka Đokovića nam je dao dodatnu motivaciju

Politika 12.08.2024
Moram i da se zahvalim Novaku Đokoviću, koji je došao da poseti olimpijce posle našeg poraza od Australije. Svi smo bili u sobi, razmišljali, ušao je na vrata i održao je govor od srca. To je doprlo do nas, dalo nam je dodatnu motivaciju, izjavio… »
Mandić: Đokovićev govor iz srca nas je digao

Mandić: Đokovićev govor iz srca nas je digao

Sportski žurnal 12.08.2024
Ranđelović je izjavio da se nada pozivu u tim za OI u Los Anđelesu 2028. Dušan Mandić otkrio je ko je imao veliki uticaj na ekipu posle poraza od Australije. - Moram i da se zahvalim Novaku Đokoviću, koji je došao da poseti olimpijce posle našeg… »
Stigao Mikec: Igre su zaista završene, jer sam konačno došao

Stigao Mikec: Igre su zaista završene, jer sam konačno došao

Sportski žurnal 12.08.2024
Olimpijski šampion rekao da već razmišlja o Los Anđelesu 2024. Reprezentativac Srbije u streljaštvu Damir Mikec izjavio je danas u Beogradu da mu plan da učestvuje na Olimpijskim igrama u Los Anđelesu, koje će biti održane 2028. godine. Damir… »
Jakšić o pobedonosnom golu: „Nagrada za trud!“ (video)

Jakšić o pobedonosnom golu: „Nagrada za trud!“ (video)

Hot sport 12.08.2024
Oni su naši heroji! Danas su zlatni vaterpolisti Srbije dočekani na aerodromu „Nikola Tesla“ uz taktove muzike iz serije „Otpisani“, simbolično jer su mnogi sumnjali u njihov uspeh na Olimpijskim igrama u Parizu. Jedan od najvećih heroja ovog… »
Kapiten Jakšić: Gol protiv Grčke nagrada za naš trud

Kapiten Jakšić: Gol protiv Grčke nagrada za naš trud

Sport klub 12.08.2024
Kapiten vaterpolo selekcije Srbije Nikola Jakšić obratio se sa saigračima na konferenciji za medije na aerodromu "Nikola Tesla" posle osvajanja trećeg uzastopnog olimpijskog zlata na Igrama u Parizu. Jakšić je zaslužan za verovatno… »
Brguljan za SK: Srbija je više nego zasluženo na tronu!

Brguljan za SK: Srbija je više nego zasluženo na tronu!

Sport klub 12.08.2024
Vaterpolo reprezentacija Srbije odigrala je fenomenalan meč, pobedila je u finalu Olimpijskih igara selekciju Hrvatske sa 13:11 (5:2, 3:3, 3:3, 2:3), stigla je do treće zlata na Olimpijskim igrama u nizu. Bronzanu medalju osvojila je selekcija SAD koja… »
Stevanović: Osvojili smo zlatnu medalju na OI kao što smo i najavili

Stevanović: Osvojili smo zlatnu medalju na OI kao što smo i najavili

Vesti online 12.08.2024
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Uroš Stevanović izjavio je danas u Beogradu da je njegov tim zasluženo osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Vaterpolisti Srbije su danas doputovali u Beograd, pošto su juče u finalu OI… »
Stevanović: Otišli smo po zlato i zlato smo i osvojili

Stevanović: Otišli smo po zlato i zlato smo i osvojili

Sportski žurnal 12.08.2024
Zlatni olimpijci stigli u Beograd. Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Uroš Stevanović izjavio je danas u Beogradu da je njegov tim zasluženo osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Vaterpolisti Srbije su danas doputovali u Beograd… »
"Srbiji iskrene čestitke" Otac pokojnog Mateja Periša reagovao na osvajanje srpskog zlata u Parizu, njegove reči dugo će se…

"Srbiji iskrene čestitke" Otac pokojnog Mateja Periša reagovao na osvajanje srpskog zlata u Parizu, njegove reči dugo će se…

Dnevnik 12.08.2024
- Velika dela je ova ekipa napravila. Možda nepravedno gledamo ovo finale ali u jednoj godini drugi u Evropi, prvi na svetu i srebro na olimpijskim igrama, možemo samo spustiti šešir i nakloniti se Hrvatskoj. Srbiji iskrene čestitke, u ovoj utakmici… »
Stevanović: Nismo išli kao otpisani, već po zlato (VIDEO)

Stevanović: Nismo išli kao otpisani, već po zlato (VIDEO)

Sport klub 12.08.2024
Selektor Uroš Stevanović obratio se novinarima na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu neposredno po sletanju iz Pariza, gde su njegovi izabranici osvojili treću uzastopnu zlatnu olimpijsku medalju. „Nismo išli kao otpisani, išli smo da osvojimo… »
Zlatni vaterpolisti stigli kući! Stevanović: "Ko nas je otpisao?", Mandić: "Hvala Novaku za govor od srca!"

Zlatni vaterpolisti stigli kući! Stevanović: "Ko nas je otpisao?", Mandić: "Hvala Novaku za govor od srca!"

Sportske.net 12.08.2024
Održana je i konferencija za medije na kojoj su govorili selektor Uroš Stevanović, kao i vaterpolisti Miloš Ćuk, Dušan Mandić i Sava Ranđelović. Selektor Stevanović istakao je da oni nisu gubili nadu u osvajanje zlatnog odličja, a čestitao je… »
Povratak otpisanih iz Pariza: Selektor vaterpolista iz Beograda poslao moćnu poruku! (video)

Povratak otpisanih iz Pariza: Selektor vaterpolista iz Beograda poslao moćnu poruku! (video)

Hot sport 12.08.2024
Stevanović je otkrio da je ključna utakmica bila protiv Grčke Danas su zlatni vaterpolisti Srbije dočekani na aerodromu „Nikola Tesla“ uz taktove muzike iz serije „Otpisani“, simbolično jer su mnogi sumnjali u njihov uspeh na Olimpijskim… »
Delfini stigli u Beograd: „U finalu je bilo onako kako smo mi hteli“

Delfini stigli u Beograd: „U finalu je bilo onako kako smo mi hteli“

Nedeljnik 12.08.2024
Vaterpolo reprezentacija Srbije koja je osvojila zlatnu medalju na Olimpijskim igrama stigla je u Beograd gde se na aerodromu „Nikola Tesla“ održala konferencija za medije. Miloš Ćuk je naveo da je rast ekipe iz meča u meč bio ispravan plan… »
Šampioni dočekani uz muziku iz "Otpisanih": Selektor vaterpolista zagrmeo - Ko je nas to otpisao?!

Šampioni dočekani uz muziku iz "Otpisanih": Selektor vaterpolista zagrmeo - Ko je nas to otpisao?!

Mondo 12.08.2024
Selektor vaterpolista Uroš Stevanović govorio je po povratku sa zlatnom medaljom sa Olimpijskih igara. Zlatni vaterpolisti Srbije dočekani su danas na aerodromu "Nikola Tesla" uz taktove muzike iz "Otpisanih", prosto jer mnogi nisu očekivali da će… »
"Ne znam ko nas je otpisao, mi sigurno nismo bili kao otpisani"

"Ne znam ko nas je otpisao, mi sigurno nismo bili kao otpisani"

B92 12.08.2024
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Uroš Stevanović izjavio je u Beogradu da je njegov tim zasluženo osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Vaterpolisti Srbije su danas doputovali u Beograd, pošto su juče u finalu OI savladali… »

Vesti dana »