Povezane vesti

Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović završio reprezentativnu karijeru

Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović završio reprezentativnu karijeru

Politika 14.08.2024
ZAGREB - Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović objavio je danas da završava svoju reprezentativnu karijeru. Brozović (31) je trenutno član Al Nasra. On je ranije, između ostalih, igrao za Inter iz Milana i zagrebački Dinamo. "Osećam da sam sa… »
Brozović završio reprezentativnu karijeru

Brozović završio reprezentativnu karijeru

Sportski žurnal 14.08.2024
Za Hrvatsku odigrao 99 utakmica i bio drugi i treći na svetu. Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović objavio je danas da završava svoju reprezentativnu karijeru. BROZOVIĆ (31) je trenutno član Al Nasra. Ranije je, između ostalih, igrao za Inter iz… »
Brozović se oprostio od hrvatske reprezentacije

Brozović se oprostio od hrvatske reprezentacije

Sportske.net 14.08.2024
Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović objavio je danas da završava svoju reprezentativnu karijeru. Brozović igra za Al Nasr. On je ranije, igrao pored ostalih, za Inter iz Milana i zagrebački Dinamo. "Osećam da sam sa Hrvatskom prošao i ostvario sve… »
Kraj! Jedan od najboljih hrvatskih fudbalera svih vremena završio reprezentativnu karijeru

Kraj! Jedan od najboljih hrvatskih fudbalera svih vremena završio reprezentativnu karijeru

Večernje novosti 14.08.2024
Hrvatski fudbaler Marcelo Brozović objavio je danas da završava svoju reprezentativnu karijeru. FOTO: Tanjug/AP Brozović (31) je trenutno član Al Nasra. On je ranije, između ostalih, igrao za Inter iz Milana i zagrebački Dinamo. - Osećam da sam sa… »

Vesti dana »