Povezane vesti

"Ima još jedno ogromno nalazište zlata u Srbiji" Vučić: Navedena šira lokacija ali polako! Rudarstvo je kod nas ubijano…

"Ima još jedno ogromno nalazište zlata u Srbiji" Vučić: Navedena šira lokacija ali polako! Rudarstvo je kod nas ubijano…

Kurir 17.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, u pratnji predsednika opštine Žagubica Safeta Pavlovića, posetio štandove sira, meda, proje i drugih proizvoda koji su meštani izložili. Upitan o novom nalazištu zlata, predsednik Vučić je odgovorio da ima… »
"Ogroman novac su uložili u moje rušenje" Vučić u Medveđici: Moj otpor za slobodarsku i uspešnu Srbiju biće najžešći…

"Ogroman novac su uložili u moje rušenje" Vučić u Medveđici: Moj otpor za slobodarsku i uspešnu Srbiju biće najžešći…

Kurir 17.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici. Manifestacija je počela u 13.15 sati, a predsednik je po dolasku dočekan od strane velikog broja meštana, koji nisu mogli da sakriju… »
Američki NED sponzorisao proteste protiv srpske vlade

Američki NED sponzorisao proteste protiv srpske vlade

Politika 17.08.2024
U maju 2023, posle ubistava u OŠ „Vladislav Ribnikar” i Duboni i Malom Orašju, grupe za ljudska prava koje je sponzorisao NED i proameričke opozicione organizacije organizovale su masovne demonstracije, navodi kinesko MSP Blokada Gazele nakon… »
Kina otkriva: Amerika stoji iza pokušaja obojene revolucije u Srbiji

Kina otkriva: Amerika stoji iza pokušaja obojene revolucije u Srbiji

Politika 17.08.2024
Ministarstvo spoljnih poslova Narodne Republike Kine objavilo je detaljan izveštaj u kome je analiziran rad američke fondacije pod nazivom Nacionalna zadužbina za demokratiju. U izveštaju Ministarstva spoljnih poslova Kine otkriva da se pod paravanom… »
Predsednik Vučić na manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici

Predsednik Vučić na manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici

Politika 17.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manifestaciju "Dani proje i sira" u Medveđici i obišao štandove na sajmu. Vučić je, u pratnji predsednika opštine Žagubica Safeta Pavlovića, posetio štandove sira, meda, proje i… »
Vučić u Medveđici Ogroman novac su uložili u moje rušenje, moj otpor za slobodarsku i uspešnu Srbiju biće najžešći…

Vučić u Medveđici Ogroman novac su uložili u moje rušenje, moj otpor za slobodarsku i uspešnu Srbiju biće najžešći…

Dnevnik 17.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici. Manifestacija je počela u 13.15 sati, a predsednik je po dolasku dočekan od strane velikog broja meštana, koji nisu mogli da sakriju… »
Vučić iz Medveđice: "Polako, imamo mi mnogo toga ali je rudarstvo kod nas ubijano decenijama"

Vučić iz Medveđice: "Polako, imamo mi mnogo toga ali je rudarstvo kod nas ubijano decenijama"

Telegraf 17.08.2024
Prisustvuje manifestaciji "Dani proje i sira" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje danas manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici. Na pitanje novinara koje su želje iz ovog kraja, Vučić je poručio: - Imaju put prema Boru i Majdanpeku… »
Vučić: Radujem se susretu sa divnim ljudima iz Braničevskog okruga

Vučić: Radujem se susretu sa divnim ljudima iz Braničevskog okruga

Politika pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga raduje susret sa divnim ljudima iz Braničevskog okruga sa kojima će se sastati danas i naglasio da zna da su meštanima važni novi putevi. "Radujem se susretu sa divnim ljudima iz Braničevskog… »
Zapadnjaci „finansiraju proteste“ – protiv sebe samih: Kako vlast zbunjuje javnost u Srbiji

Zapadnjaci „finansiraju proteste“ – protiv sebe samih: Kako vlast zbunjuje javnost u Srbiji

N1 Info pre 31 dana
Podeli : Predstavnici vlasti u Srbiji započeli su sa novim zbunjivanjem javnosti. I predsedsednik Aleksandar Vučić i pojedini drugi funkcioneri izneli su tvrdnje da Zapad podriva Srbiju i finansira proteste. Sve se to događa usred velikih protesta… »
Vučić: Rekordan priliv novca u Srbiju proslednje dve godine, u cilju rušenja mene

Vučić: Rekordan priliv novca u Srbiju proslednje dve godine, u cilju rušenja mene

Politika pre 31 dana
ŽAGUBICA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom prošle i ove godine u Srbiju ušla rekordna svota novca nevladinim organizacijama (NVO) koje imaju za cilj rušenje njega, navodeći da je reč o desetinama ili čak… »
Vučić u Žagubici: U zemlju ušli rekordni izvori novca kojima neki imaju nameru da me ruše (foto, video)

Vučić u Žagubici: U zemlju ušli rekordni izvori novca kojima neki imaju nameru da me ruše (foto, video)

Blic pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje danas manifestaciju "Dani proje i sira" u Medveđici. Po dolasku u selo, dočekao ga je predsednik opštine Žagubica Safet Pavlović, a pored Vučića, prisutan je i v.d. direktora JP "Putevi Srbije" Zoran… »
Vučić: Ogroman novac ubačen u zemlju sa ciljem da me ruše

Vučić: Ogroman novac ubačen u zemlju sa ciljem da me ruše

B92 pre 31 dana
Tokom posete Medveđici, predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se i na napade koji dolaze iz redova opozicije, kao i na proteste koje opozicija organizuje. "Proučavao sam koliko je novca u našu zemlju ušlo preko NVO, to su rekordni izvori novca… »
Predsednik: Očekujemo da KFOR održi reč, da bez saglasja nema otvaranja mosta na Ibru

Predsednik: Očekujemo da KFOR održi reč, da bez saglasja nema otvaranja mosta na Ibru

RTV pre 31 dana
ŽAGUBICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas sa je svakodnevno na vezi sa predstavnicima međunarodne zajednice i KFOR-a sa kojima imamo vrlo korektnu saradnju i da očekujemo da oni održe svoju datu reč o tome da bez saglasja… »
Vučić: Ima još jedno nalazište zlata, ogromno

Vučić: Ima još jedno nalazište zlata, ogromno

B92 pre 31 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manifestaciju "Dani proje i sira" u Medveđici i obišao štandove na sajmu. Vučić je, u pratnji predsednika opštine Žagubica Safeta Pavlovića, posetio štandove sira, meda, proje i… »
Vučić u Medveđici posetio manifestaciju "Dani sira i proje"

Vučić u Medveđici posetio manifestaciju "Dani sira i proje"

Euronews pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je selo Medveđica, u srcu Homolja, gde je prisustvovao manifestaciji "Dani sira i proje" u organizaciji Turističke organizacije Opštine Žagubica i KPC "Jovan Šerbanović", uz podršku lokalne samouprave… »
Vučić optužio NVO da su dobile "desetine i stotine miliona evra" da ga ruše

Vučić optužio NVO da su dobile "desetine i stotine miliona evra" da ga ruše

NIN pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom prošle i ove godine u Srbiju ušla rekordna svota novca nevladinim organizacijama ( NVO) koje imaju za cilj rušenje njega, navodeći da je reč o desetinama ili čak stotinama miliona… »
Vučić tri dana proučavao odakle stižu pare: Novac za rušenje mene treba voditi kao direktne strane investicije

Vučić tri dana proučavao odakle stižu pare: Novac za rušenje mene treba voditi kao direktne strane investicije

Danas pre 31 dana
Proučavao sam prethodna tri dana koliko je novca ušlo u našu zemlju razmim političkim nevladinim organizacijama. Ove i prošle godine to su rekordni iznosi novca. Našalio sam se i rekao Jorgovanki, Siniši i Milošu da to počnemo da vodimo kao… »
Vučić: Ogroman novac ubačen u našu zemlju s ciljem destabilizacije, 78 miliona evra u šest meseci

Vučić: Ogroman novac ubačen u našu zemlju s ciljem destabilizacije, 78 miliona evra u šest meseci

Pravda pre 31 dana
Pažljivo ćemo da pročitamo i proučimo sve što je kineska vlada objavila, poručio je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je prethodna tri dana proučavao koliko je novca u Srbiju ušlo za finansiranje NVO, navodeći da su ove… »
Prolitijumska turneja Vučića: Helikopterom u Medveđicu na proju i sir

Prolitijumska turneja Vučića: Helikopterom u Medveđicu na proju i sir

Vreme pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će neumorno jezditi Srbijom ne bi li građane koji su u modu pobune ubedio da im od iskopavanja litijuma ne preti nikakva opsanost. Druga stanica su „Dani proje i sira“ u Medveđici. Tu se opredelio… »
Vučić u Žagubici najavio nova ulaganja: "Kako god da okrenete, to je opet minimalno milijardu za infrastrukturu", govorio i…

Vučić u Žagubici najavio nova ulaganja: "Kako god da okrenete, to je opet minimalno milijardu za infrastrukturu", govorio i…

Blic pre 31 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manifestaciju "Dani proje i sira" u Medveđici i obišao štandove na sajmu u pratnji predsednika opštine Žagubica Safeta Pavlovića. Aleksandra Vučića je zanimalo koliko ljudi živi u… »
Predsednik Vučić Na putu za Žagubicu: Radujem se susretu sa divnim ljudima iz Braničevskog okruga (foto)

Predsednik Vučić Na putu za Žagubicu: Radujem se susretu sa divnim ljudima iz Braničevskog okruga (foto)

Kurir pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici kod Žagubice. Pred početak manifestacije oglasio se i poručio da se raduje susretu s meštanima celog Braničevskog okruga. View this post on… »
Vučić u Medveđici: Važno je da razgovarate s ljudima; Video sam "spisak želja" FOTO

Vučić u Medveđici: Važno je da razgovarate s ljudima; Video sam "spisak želja" FOTO

B92 pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je manifestaciji "Dani proje i sira" u Medveđici. Pri dolasku Vučić se pozdravio sa građanima koji su ga iščekivali, a zatim je krenuo u obilazak prodajnih štandova, na kojima su izloženi domaći… »
Vučić o kineskoj analizi da iza protesta tokom prošle godine stoje američke službe: Pažljivo ćemo da proučimo sve

Vučić o kineskoj analizi da iza protesta tokom prošle godine stoje američke službe: Pažljivo ćemo da proučimo sve

Kurir pre 31 dana
Ministarstvo inostranih poslova Narodne Republike Kine objavilo je analizu pod nazivom "Nacionalna zadužbina za demokratiju: šta je to i šta radi", u kojoj Nacionalnu zadužbinu za demokratiju (NED) karakteriše kao "bele rukavice" američke vlade… »
Vučić: Novac za rušenje mene gledati kao direktne investicije, biće zanimljivo narednih dana

Vučić: Novac za rušenje mene gledati kao direktne investicije, biće zanimljivo narednih dana

Radio 021 pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je prethodna tri dana proučavao "koliko je novca ušlo u državu raznim političkim nevladinim organizacijama". Kako je rekao, ove i prošle godine su to "rekordni iznosi novca". "Našalio sam se i rekao… »
Vučić danas u Braničevskom okrugu na „Danima proje i sira“: On zna šta građane više interesuje od njegovog dolaska

Vučić danas u Braničevskom okrugu na „Danima proje i sira“: On zna šta građane više interesuje od njegovog dolaska

Danas pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas manifestaciju „Dani proje i sira“ u Medveđici. On je na svojim društvenim merežama objavio fotografiju iz helikoptera. Vučić je napisao: „Na putu za Žagubicu. Radujem se susretu sa divnim… »
Vučić objavio sliku iz helikoptera: Danas se uputio na zanimljiv događaj, imao je jasnu poruku

Vučić objavio sliku iz helikoptera: Danas se uputio na zanimljiv događaj, imao je jasnu poruku

Telegraf pre 31 dana
"Radujem se susretu sa divnim ljudima", napisao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu sliku iz helikoptera, kojim se uputio u selo Medveđica u opštini Žagubica. "Na putu za Žagubicu. Radujem se susretu sa… »
Vučić objavio fotografiju: "Na putu za Žagubicu. Radujem se susretu sa divnim ljudima" FOTO

Vučić objavio fotografiju: "Na putu za Žagubicu. Radujem se susretu sa divnim ljudima" FOTO

B92 pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu fotografiju uz opis "Na putu za Žagubicu". "Radujem se susretu sa divnim ljudima iz Braničevskog okruga. P. S. Znam da ih od mog dolaska, mnogo više zanimaju novi putevi," napisao je… »

Vesti dana »