Povezane vesti

Zamišljao sam da ću kad ostarim tamo sedeti sa porodicom: Đole Đogani je ovako maštao o životu sa Slađom

Zamišljao sam da ću kad ostarim tamo sedeti sa porodicom: Đole Đogani je ovako maštao o životu sa Slađom

Večernje novosti 17.08.2024
ĐOLE ĐOGANI proslavio se devedesetih godina kada je sa tadašnjom suprugom Slađom Delibašić osnovqao grupu "Đogani Fantastiko". Foto: D. Mišić, V. Danilov, M. Labudović Đole Đogani i Slađa Delibašić najveću popularnost su stekli kada su… »
"Zamišljao sam da ću kad ostarim tamo sedeti sa porodicom": Đole Đogani je ovako maštao o životu sa Slađom: "Nas dvoje…

"Zamišljao sam da ću kad ostarim tamo sedeti sa porodicom": Đole Đogani je ovako maštao o životu sa Slađom: "Nas dvoje…

Blic 17.08.2024
Denser Đole Đogani proslavio se devedesetih godina kada je sa tadašnjom suprugom Slađom Delibašić osnovqao grupu "Đogani Fantastiko". Đole Đogani i Slađa Delibašić najveću popularnost su stekli kada su objavili pesmu "Idemo na Mars", a kako… »
"Od jedne pesme sagradili smo porodičnu kuću" Đogani otkrio kako je nastao čuveni hit: To je bila neka parodija na…

"Od jedne pesme sagradili smo porodičnu kuću" Đogani otkrio kako je nastao čuveni hit: To je bila neka parodija na…

Kurir 17.08.2024
Đole Đogani proslavio se devedesetih godina kada se sa bivšom suprugom Slađom Delibašić pojavio u sastavu grupe "Đogani Fantastiko". Prva pesma koja je napravila haos na estradi jeste "Idemo na Mars", a poznati denser je jednom prilikom otkrio… »

Vesti dana »