Povezane vesti

Dačić i tadić "zakrvili": Ko je pretukao Panića i Vučića - jedan drugog nazivaju lažovima!

Dačić i tadić "zakrvili": Ko je pretukao Panića i Vučića - jedan drugog nazivaju lažovima!

Pravda 18.08.2024
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić odbacio je tvrdnje Borisa Tadića o tome da nikada nije izdao nalog da bilo ko bude pretučen, kao netačne. “Povodom izjave Borisa Tadića, želim jasno da ponovim… »
"Tadiću imam da poručim samo jedno: - lažeš!" Ivica Dačić žestoko odgovorio na optužbe bivšeg predsednika: "Frapirao…

"Tadiću imam da poručim samo jedno: - lažeš!" Ivica Dačić žestoko odgovorio na optužbe bivšeg predsednika: "Frapirao…

Blic 18.08.2024
Boris Tadić, predsednik Socijaldemokratske stranke i bivši predsednik Srbije na svojoj društvenoj mreži "X" negirao je da je svojevremeno dao nalog ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću i šefu svog kabineta Miodragu Rakiću da organizuju da… »
„Lažeš Tadiću, zbog tvoje naredbe četiri godine nisam razgovarao s Vučićem“

„Lažeš Tadiću, zbog tvoje naredbe četiri godine nisam razgovarao s Vučićem“

Nova 18.08.2024
: Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić optužio je sinoć lidera Socijaldemokratske stranke i bivšeg predsednika Srbije Borisa Tadića da govori neistinu, reagujući na njegovu izjavu da nije svojevremeno naložio da aktuelni šef države… »
Dačić reagovao na izjave Borisa Tadića

Dačić reagovao na izjave Borisa Tadića

Telegraf 18.08.2024
Dačić reagova na Tadićeve izjave. Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić odbacio je tvrdnje Borisa Tadića o tome da nikada nije izdao nalog da bilo ko bude pretučen, kao netačne. “Povodom izjave Borisa… »
„Lažeš, Borise Tadiću“: Dačić ostao pri tvrdnji o tome ko je naredio premlaćivanje Vučića 2008. godine

„Lažeš, Borise Tadiću“: Dačić ostao pri tvrdnji o tome ko je naredio premlaćivanje Vučića 2008. godine

Danas 17.08.2024
Ministar unutrašnjih poslova (MUP) Ivica Dačić ostao je pri tvrdnji da je bivši predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić svojevremeno naredio premlaćivanje Aleksandra Vučića, tokom mitinga tadašnje opozicione Srpske radikalne stranke… »
Boris Tadić: Notorna je laž da sam izdao nalog Dačiću i Mikiju Rakiću da organizuju da Vučić bude pretučen

Boris Tadić: Notorna je laž da sam izdao nalog Dačiću i Mikiju Rakiću da organizuju da Vučić bude pretučen

Danas 17.08.2024
Predsednik Socijaldemokratske stranke i bivši predsednik Srbije Boris Tadić negirao je danas da je svojevremeno dao nalog ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću i šefu svog kabineta Miodragu Rakiću da organizuju da Aleksandar Vučić, koji je… »

Vesti dana »