Povezane vesti

''Uzbuđen sam što ću igrati za Partizan i Obradovića!'' Ife Lundberg o predstojećoj sezoni u crno-belom dresu

''Uzbuđen sam što ću igrati za Partizan i Obradovića!'' Ife Lundberg o predstojećoj sezoni u crno-belom dresu

Večernje novosti pre 31 dana
Danski košarkaš Ife Ludnberg prešao je ovog leta u Partizan i pod palicom Željka Obradovića pokušaće da ostvari što bolje rezultate. On je govorio o očekivanjima u predstojećoj sezoni. FOTO: M. Vukadinović Danski košarkaš jedva čeka da… »
''Orlići'' sleteli: Bronzani kadeti stigli u Beograd

''Orlići'' sleteli: Bronzani kadeti stigli u Beograd

Večernje novosti pre 31 dana
Muška U16 reprezentacija Srbije sletela je danas sa Krita u Beograd, gde je na Evropskom prvenstvu ostvarila veliki uspeh osvajanjem trećeg mesta i bronzane medalje. Ovo je treća medalja za mlađe kategorije Srbije ovog leta, posle srebra muškog tima… »
Lundberg: "Jedva čekam da zaigram za Partizan - navijao sam za Dobrića"

Lundberg: "Jedva čekam da zaigram za Partizan - navijao sam za Dobrića"

B92 pre 31 dana
Novi košarkaš Partizana Ife Lundberg govorio je o očekivanjima u novoj sezoni koju će igrati sa ekipom Željka Obradovića. Bivši igrač Lundberg je jedno od zvučnih pojačanja koje je ovog leta stiglo među crno-bele, a ostatk tima Partizan će u… »
Andrej Bjelić u idealnoj petorci Evrobasketa za kadete

Andrej Bjelić u idealnoj petorci Evrobasketa za kadete

Sport klub pre 31 dana
Reprezentativac Srbije Andrej Bjelić uvršten je u najbolju petorku U16 Evropskog prvenstva u košarci koje je bilo održano na Kritu. Uz beka Real Madrida, među najboljim igračima našli su se dvojica zlatnih Francuza i po jedan član srebrne… »
Srbiji srebro: Juniorski šampionat Balkana za odbojkaše u Vrnjačkoj Banji

Srbiji srebro: Juniorski šampionat Balkana za odbojkaše u Vrnjačkoj Banji

Večernje novosti pre 31 dana
Na odojkaškom Balkanskom prvenstvu u Vrnjačkoj Banji juniorska reprezentacija Srbija zauzela je drugo mesto i osvojila srebrnu medalju. OSS Posle velike borbe i meča u vrnjačkoj Hali sportova koji je trajao čak 118 minuta, „orlići“ su u finalu… »
Dominacija Nemanjića: Održana teniska Letnja liga

Dominacija Nemanjića: Održana teniska Letnja liga

Večernje novosti pre 31 dana
Teniska dominacija Nemanjića, Igora i Nemanje, obeležila je treće izdanje Letnje teniske lige u Žitištu, koja se od 18. maja do 18. avgusta igrala na šljakastom terenu, u organizaciji Teniskog kluba Tending u mestu kraj Zrenjanina. Teniski klub… »
"Htela sam i ja na balkon, ali...." Jovana Arsić: Pariz ostaje u mislima, moram dalje

"Htela sam i ja na balkon, ali...." Jovana Arsić: Pariz ostaje u mislima, moram dalje

Večernje novosti pre 31 dana
Evropska šampionka u veslanju, Jovana Arsić, reprezentativka Srbije i članica beogradskog Partizana, nakon povratka iz Pariza, gde je učestvovala na Olimpijskim igrama, odmara se pored Begeja, reke na kojoj je započela veslačku karijeru. B, G, i… »
Odbojka na vrelom pesku na plaži: Peskara, banatska Kopakabana

Odbojka na vrelom pesku na plaži: Peskara, banatska Kopakabana

Večernje novosti pre 31 dana
Po tradiciji, na popularnoj banatskoj Kopakabani, na terenima kupališta Peskara, u Zrenjaninu, organizuje se vikend sporta, a u subotu 24. i nedelju 25. avgusta, igra se odbojka na vrelom pesku. B, G, Knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju… »
Srbin u idealnom timu

Srbin u idealnom timu

B92 pre 31 dana
Srpski košarkaš Andrej Bjelić našao se u idealnom timu turnira. Evropsko prvenstvo za kadete (igrače do 16 godina) osvojila je reprezentacija Francuske pobedom nad Španijom u finalu, rezultatom 82:70. Selekcija Srbije pobedila je Grčku (posle… »
Sutra tačno u 10: Predsednik Vučić prima srpske paraolimpijce, svečano uručuje državnu zastavu koju će nositi u Parizu

Sutra tačno u 10: Predsednik Vučić prima srpske paraolimpijce, svečano uručuje državnu zastavu koju će nositi u Parizu

Večernje novosti pre 31 dana
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić primiće sportiste i članove Paraolimpijskog tima Srbije, sutra, 19. avgusta, u 10 časova, u zgradi Predsedništva na Andrićevom vencu. D.Milovanović Tom prilikom, predsednik Vučić svečano će im… »
Kakva čast: Reprezentativac Srbije u idealnom timu Evrobasketa za igrače do 16 godina

Kakva čast: Reprezentativac Srbije u idealnom timu Evrobasketa za igrače do 16 godina

Večernje novosti pre 31 dana
Srpski košarkaš Andrej Bjelić našao se u idealnom timu Evrobasketa za igrače do 16 godina. FOTO: FIBA.Basketball Mladi košarkaš bio je jedan od najvažnijih igarača u reprezentaciji Srbije i uz Vuka Danilovića među najzaslužnijima za osvajanje… »
Srpski "kraljević" oduševio Evropu, Andrej Bjelić u idealnoj petorci Evrobasketa za kadete!

Srpski "kraljević" oduševio Evropu, Andrej Bjelić u idealnoj petorci Evrobasketa za kadete!

Sportske.net pre 31 dana
Kadetska košarkaška reprezentacija Srbije vraća se Evrobasketa za igrače do 16 godina sa osvojenom bronzanom medaljom, nakon što su "orlići" sinoć u meču za treće mesto savladali domaćina Grčku. Srbiju je do bronze predvodio košarkaš Real… »
Kadetska košarkaška reprezentacija Srbije osvojila bronzu na Evropskom prvenstvu

Kadetska košarkaška reprezentacija Srbije osvojila bronzu na Evropskom prvenstvu

Danas 17.08.2024
Kadetska reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za igrače do 16 godina u Grčkoj, pošto je u borbi za treće mesto bila bolja od domaćina 74:65. U finalu Francuska je savladala Španiju 82:70. Nastavlja se žetva… »

Vesti dana »