Povezane vesti

Nakić: Prelepa stvar je da smo u Partizanu Balša i ja, sinovi osvajača evropske krune

Nakić: Prelepa stvar je da smo u Partizanu Balša i ja, sinovi osvajača evropske krune

Politika pre 28 dana
Košarkaš Partizana Mario Nakić rekao je danas da je "prelepa i posebna stvar" to što će ove sezone u timu zajedno igrati on i Balša Koprivica, sinovi dvojice legendi kluba koji su 1992. godine bili prvaci Evrope pod vođstvom trenera Željka… »
Stigao DžONS u Beograd Partizan počeo pripreme za novu sezonu, Obradović: Malo vremena ima, probaćemo kroz treninge i…

Stigao DžONS u Beograd Partizan počeo pripreme za novu sezonu, Obradović: Malo vremena ima, probaćemo kroz treninge i…

Dnevnik pre 28 dana
BEOGRAD: Košarkaški klub Partizan počeo je danas pripreme za novu sezonu, a prvi trening pod vođstvom trenera Željka Obradovića ekipa je odradila u maloj sali Beogradske arene. Za Partizan će u narednoj sezoni igrati Vanja Marinković, Brendon… »
Svi su se nadali da će ga videti na "simfoniji" Partizana: Nije se pojavio, pa misterioznom porukom zbunio sve

Svi su se nadali da će ga videti na "simfoniji" Partizana: Nije se pojavio, pa misterioznom porukom zbunio sve

Telegraf pre 28 dana
Naneli očigledno najavljuje nešto novo. Košarkaški klub Partizan imao je spektakularno predstavljanje tima u vidu događaja pod nazivom "crno-bela simfonija", gde se navijačima predstavio novi tim, sa čak 14 novih igrača. Sve je pratio orkestar… »
Nakić: Prelepa stvar, u Partizanu Balša i ja, sinovi osvajača evropske krune

Nakić: Prelepa stvar, u Partizanu Balša i ja, sinovi osvajača evropske krune

Sportski žurnal pre 28 dana
Sigurno je i našim očevima drago, verujem i treneru Obradoviću. Košarkaš Partizana Mario Nakić rekao je da je „prelepa i posebna stvar” to što će ove sezone u timu zajedno igrati on i Balša Koprivica, sinovi dvojice legendi kluba koji su… »
Svi su bili tu, osim njega: Jedan košarkaš se danas nije pojavio na treningu Partizana, a ovo je razlog!

Svi su bili tu, osim njega: Jedan košarkaš se danas nije pojavio na treningu Partizana, a ovo je razlog!

Hot sport pre 28 dana
Dao mu je Željko priliku da se još malo odmori! Košarkaši Partizana započeli su pripreme za novu sezonu s ambicijama da se domognu plej-ofa i, potencijalno, Fajnal fora Evrolige. Takođe, ozbiljno će se takmičiti u ABA ligi. Ipak, današnje… »
Oglasio se Naneli: Bivši igrač Partizana poslao misterioznu poruku, nikome ništa nije jasno! (foto)

Oglasio se Naneli: Bivši igrač Partizana poslao misterioznu poruku, nikome ništa nije jasno! (foto)

Hot sport pre 28 dana
Zanimljivo! Džejms Naneli je na društvenoj mreži „X“ poslao misterioznu poruku koja je izazvala veliku pažnju. U međuvremenu, KK Partizan je predstavio svoj potpuno obnovljeni tim za sezonu 2024/25 na „Crno-beloj simfoniji“. Od starih… »
Partizan počeo pripreme, Nilikina na odmoru, Bošnjaković na poštedi

Partizan počeo pripreme, Nilikina na odmoru, Bošnjaković na poštedi

Sportski žurnal pre 28 dana
Ekipa Partizana će se pripremati u Beogradu, a planirano je da crno-beli učestvuju na dva turnira. Košarkaški klub Partizan počeo je pripreme za novu sezonu, a prvi trening pod vođstvom trenera Željka Obradovića ekipa je odradila u maloj sali… »
Džons: "Zbog toga sam došao u Partizan" VIDEO

Džons: "Zbog toga sam došao u Partizan" VIDEO

B92 pre 28 dana
Novi košarkaš Partizana Karlik Džons izjavio je da je veoma uzbuđen pred početak nove sezone s crno-belima. Ekipa Željka Obradović ovog utorka zvanično je počela pripreme za novu sezonu, a prvi trening je imala u Maloj areni. "Osećaj je sjajan… »
Javio se Naneli i jednom rečenicom sve bacio u dilemu: Niko ne zna na šta je mislio

Javio se Naneli i jednom rečenicom sve bacio u dilemu: Niko ne zna na šta je mislio

B92 pre 28 dana
Džejms Naneli se oglasio na društvenoj mreži "X" i poslao prilično zagonetnu poruku. KK Partizan je na "Crno-beloj simfoniji" predstavio potpuno novi tim za sezonu 2024/24. Od "starih lica" tu je i dalje samo Balša Koprivica, a nakon spektakla u MTS… »
Pokuševski: ''Šta mi bude trebalo, pitaću Vanju. On mi je kapiten''

Pokuševski: ''Šta mi bude trebalo, pitaću Vanju. On mi je kapiten''

Sportske.net pre 28 dana
Aleksej Pokuševski se posle četiri godine u NBA ligi, gde je branio boje Oklahome i Šarlota, vratio u Evropu, i to u Partizan za koji od malena navija. Crno-beli su ovog leta potpuno promenili tim, koji je sinoć predstavljen, a danas su novi… »
Crno-beli počeli sa treninzima - Nilikina umoran, Bošnjaković povređen, a kakav je plan priprema?

Crno-beli počeli sa treninzima - Nilikina umoran, Bošnjaković povređen, a kakav je plan priprema?

Sportske.net pre 28 dana
Partizan je sinoć u MTS dvorani na spektakularan način predstavio svoj novi tim, a dan posle je trener Željko Obradović okupio igrače na prvom treningu. Pre toga je tokom razgovora za klupsku televiziju otkrio da danas neće imati na okupu sve… »
Karlik Džons: „“Žao mi je što sam propustio sinoćni događaj i zbog toga želim da se izvinim navijačima“

Karlik Džons: „“Žao mi je što sam propustio sinoćni događaj i zbog toga želim da se izvinim navijačima“

Hot sport pre 28 dana
Košarkaš Južnog Sudana se danas pridružio ekipi! Košarkaši Partizana danas su zvanično krenuli sa pripremama za novu sezonu u AdmiralBet ABA ligi i Evroligi. Timu se pridružio i Karlik Džons, reprezentativac Južnog Sudana, koji je sinoć… »
Karlik Džons: "Obradović mi je rekao da budem lider! Kada sam video navijače Srbije u Lilu..."

Karlik Džons: "Obradović mi je rekao da budem lider! Kada sam video navijače Srbije u Lilu..."

Sportske.net pre 28 dana
Košarkaši Partizana su danas i zvanično započeli pripreme za novu sezonu u AdmiralBet ABA ligi i Evroligi. Ekipi se priključio i reprezentativac Južnog Sudana Karlik Džons koji je propustio sinoćnu "Crno-belu simfoniju" kada je predstavljen novi… »
"Ja više nisam Željko Obradović, već trener Partizana": Žoc upozorio igrače crno-belih šta moraju da rade

"Ja više nisam Željko Obradović, već trener Partizana": Žoc upozorio igrače crno-belih šta moraju da rade

Mondo pre 28 dana
Trener Partizana Željko Obradović upozorio košarkaše crno-belih da moraju da uvek budu svesni odgovornosti koje nosi klupski grb. Trener KK Partizan Željko Obradović obratio se javnosti na početku priprema i u intervjuu za klupsku televiziju… »
Sve je spremno: Košarkaši Partizana počeli pripreme za novu sezonu, evo šta ih čeka od utakmica i kada

Sve je spremno: Košarkaši Partizana počeli pripreme za novu sezonu, evo šta ih čeka od utakmica i kada

Večernje novosti pre 28 dana
Košarkaški klub Partizan počeo je pripreme za novu sezonu, a prvi trening pod vođstvom trenera Željka Obradovića ekipa je odradila u maloj sali Beogradske arene. FOTO: AFOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ/bs Pripreme je počelo svih 16 igrača, koji će… »
Željko Obradović održao prvi trening sa “novim” Partizanom, početak sezone 20. septembra (FOTO/VIDEO)

Željko Obradović održao prvi trening sa “novim” Partizanom, početak sezone 20. septembra (FOTO/VIDEO)

Danas pre 28 dana
Željko Obradović, trener Partizana, zvanično je počeo pripreme za predstojeću sezonu sa ekipom u kojoj je 13 novih igrača. Svi košarkaši pojavili su se na treningu u “Maloj areni”, a novi tim će sa kapitenskom trakom predvoditi Vanja… »
FOTO Nije se pojavio na „simfoniji“, ali oduševio na treningu: Novi miljenik „grobara“ konačno u Beogradu

FOTO Nije se pojavio na „simfoniji“, ali oduševio na treningu: Novi miljenik „grobara“ konačno u Beogradu

Nova pre 28 dana
: Dugo su čekali navijači Partizana da Karlik Džons dođe u Beograd, te da obuče crno-belu opermu, a sada se to i dogodilo. Novi plejmejker crno-belih kasnio je zbog leta, i u utorak je stigao u glavni grad Srbije, gde je odmao imao pregršt obaveza… »
Sve je spremno: Partizan i Željko Obradović pale motore za start sezone! (foto+video)

Sve je spremno: Partizan i Željko Obradović pale motore za start sezone! (foto+video)

Hot sport pre 28 dana
Da li će Partizan ozvaničiti još neko pojačanje? Ostaje da vidimo! Košarkaški klub Partizan je ovog utorka zvanično započeo pripreme za nadolazeću sezonu. Ekipa je u potpunosti transformisana, sa samo jednim igračem koji je ostao iz prethodne… »
(Video) "nije bio plan da ode ceo tim, igrači su sami hteli da odu"; "Ja više nisam Željko Obradović"; Partizan na prvom…

(Video) "nije bio plan da ode ceo tim, igrači su sami hteli da odu"; "Ja više nisam Željko Obradović"; Partizan na prvom…

Dnevnik pre 28 dana
Trener Košarkaškog kluba Partizan Željko Obradović je u razgovoru za klupsku televiziju potpuno iskreno govorio o odlascima igrača koji je zadesio crno-bele pred početak nove sezone. Na "Crno-beloj simfoniji" u MTS dvorani KK Partizan je predstavio… »
Obradović i novi Partizan upalili motore FOTO/VIDEO

Obradović i novi Partizan upalili motore FOTO/VIDEO

B92 pre 28 dana
Košarkaši Partizana ovog utorka zvanično su počeli pripreme za novu sezonu. Potpuno nova i rekonstruisana ekipa, u kojoj je ostao samo jedan igrač od prošle sezone i i došlo 13 novih košarkaša, sa radom je počela u Maloj areni na Novom Beogradu… »
"Ovo nije bio plan, igrači su sami hteli da odu"; "Ja više nisam Željko Obradović" VIDEO

"Ovo nije bio plan, igrači su sami hteli da odu"; "Ja više nisam Željko Obradović" VIDEO

B92 pre 28 dana
Trener Partizana Željko Obradović je u razgovoru za klupsku televiziju potpuno iskreno govorio o remontu koji je "snašao" crno-bele pred početak nove sezone. Na "Crno-beloj simfoniji" u MTS dvorani KK Partizan je predstavio novi tim za sezonu 2024/25… »
Nova sezona, novi Partizan - ciljevi stari

Nova sezona, novi Partizan - ciljevi stari

B92 pre 28 dana
Košarkaši Parizana ovog utoraka zvanično počinju pripreme za sezonu 2024/25. Nova sezona, novi Partizan, a ciljevi stari – tako bi najkraće moglo da se opiše sve ono što su crno-beli radili tokom leta. A ekipa iz Humske doživela je potpunu… »
Od nule - ko je sve u novom timu Partizana? VIDEO

Od nule - ko je sve u novom timu Partizana? VIDEO

B92 pre 28 dana
KK Partizan je spremio potpuno novu ekipu za predstojeću sezonu 2024/25. Partizan je na svečanom događaju "Simfonija" u ponedeljak od 20 časova predstavio tim za novu sezonu 2024/25 i sve igrače koji će sa trenerom Želimirom Obradovićem… »
Izašao pred Grobare i dobio najveći aplauz: Ko je Mario Nakić, polubrat Filipa Živojinovića kog zovu Hrvati?

Izašao pred Grobare i dobio najveći aplauz: Ko je Mario Nakić, polubrat Filipa Živojinovića kog zovu Hrvati?

Mondo pre 28 dana
Mario Nakić je dobio najveće aplauze navijača Partizana po izlasku na binu tokom "Crno-bele simfonije", a mnogi ne znaju njegovu životnu priču. Košarkaški klub Partizan predstavio je svoj novi tim na spektakularnom događaju "Crno-bela simfonija"… »
Ponosni Marinković: Vratio sam se u najveći klub na svetu

Ponosni Marinković: Vratio sam se u najveći klub na svetu

Sport klub pre 28 dana
Novi-stari kapiten blistao je od sreće. Imao je tu čast da se poslednji obrati egzaltiranim navijačima u Velikoj dvorani Doma sindikata, pre nego što su svi prisutni otpevali nezvaničnu himnu košarkaške sekcije Jugoslovenskog sportskog društva… »

Vesti dana »