Povezane vesti

Dinamo slavi, Zagrepčani surovo kaznili promašaje Karabaga

Dinamo slavi, Zagrepčani surovo kaznili promašaje Karabaga

Sport klub pre 29 dana
Fudbal ponekad može da bude izuzetno surov. Ekipa zagrebačkog Dinama ubedljivo je pobedila tim Karabaga u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona i stekla ogromnu prednost pred revanš u Azerbejdžanu. Utakmica na Maksimiru završena je rezultatom… »
Čančarević i Miljković na korak do istorije

Čančarević i Miljković na korak do istorije

Sportski žurnal pre 29 dana
Noa slavila u prvom meču četvrtog kola protiv Ružomberoka. Noa za koju brani Ognjen Čančarević, a čiji je kapiten Aleksandar Miljković, nekadašnji igrač Partizana nastavlja da piše istoriju kluba. Jermenski predstavnik je slavio u prvom meču… »
Kao san: Miljković i Čančarević sve bliži Ligi konferencije

Kao san: Miljković i Čančarević sve bliži Ligi konferencije

Sport klub pre 29 dana
Malo poznati jermenski klub Noa iz Armavira, osnovan tek pre sedam godina, nastavlja da sanja najlepši fudbalski san. Ekipa za koju igraju golman Ognjen Čančarević i kapiten Aleksandar Miljković ubedljivo je pobedila slovački Ružomberok u prvoj… »
Milojević: Ja sam kriv! Zar bi trebalo da „obesimo“ igrače!?

Milojević: Ja sam kriv! Zar bi trebalo da „obesimo“ igrače!?

Sport klub pre 29 dana
Vladan Milojević je na zvaničnoj konferenciji za medije posle poraza od Bode Glimta stao u odbranu igrača i preuzeo odgovornost za izdanje ekipe. /od izveštača iz Norveške Posle pitanja da li je golman Ilić krivac za prvi gol, Milojević je… »
Dinamo i Lil "jednom nogom" u Ligi šampiona

Dinamo i Lil "jednom nogom" u Ligi šampiona

Sportske.net pre 29 dana
I dok će se između Crvene zvezde i Bodea voditi velika bitka u Beogradu oko plasmana u renovirano izdanje Lige šampiona, čini se da su fudbaleri zagrebačkog Dinama i Lila večeras završili najveći deo posla i da su jako blizu elitnog takmičenja… »
SKener: Sjaj Đige, očaj Seola i Rodića

SKener: Sjaj Đige, očaj Seola i Rodića

Sport klub pre 29 dana
Izbegla je Crvena zvezda ubedljiv poraz u Norveškoj, uspela da uzvrati i spreči katastrofu posle dva primljena gola u drugom poluvremenu i sačuva nadu za plasman u Ligu šampiona. /od izveštača iz Norveške Nedopustivo defanzivno orijentisan tim… »
Milojević: "Je li bitno ko je kriv? Ja sam kriv"

Milojević: "Je li bitno ko je kriv? Ja sam kriv"

B92 pre 29 dana
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević analizirao je susret sa Bode/Glimtom na konferenciji za medije. Srpski šampion je poražen od norveškog rezultatom 2:1, a revanš je na programu naredne srede u 21.00 čas u Beogradu. "Ideja je bila da ne upadnemo… »
Milojević posle poraza: „Pripremićemo se, borićemo se i videćemo, šta Bog da!“ (video)

Milojević posle poraza: „Pripremićemo se, borićemo se i videćemo, šta Bog da!“ (video)

Hot sport pre 28 dana
Bode ga je fascinirao brzom igrom na ovom terenu! Crvena zvezda je večeras doživela poraz od Bodea rezultatom 2:1 u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, u uzbudljivom okršaju na norveškom terenu. Trener Vladan Milojević… »
Dinamo moćan u Zagrebu, Lil blizu plasmana u grupnu fazu

Dinamo moćan u Zagrebu, Lil blizu plasmana u grupnu fazu

Sportski žurnal pre 28 dana
Slavija nije imala ni sreće, dva gola su joj poništena posle intervencija iz VAR sobe. Fudbaleri zagrebačkog Dinama deklasirali su Karabag 3:0, a Lil je savladao Slaviju 2:0, u prvim mečevima plej-ofa Lige šampiona. Dinamo je bolju igru u prvom… »
Dinamo Zagreb na korak od LŠ, a nije delovalo da će biti tako VIDEO

Dinamo Zagreb na korak od LŠ, a nije delovalo da će biti tako VIDEO

B92 pre 28 dana
Fudbaleri Dinama iz Zagreba savladali su Karabag rezultatom 3:0 (1:0) u prvoj utakmici plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona. Hrvatski prvak je na svom "Maksimiru" slavio trijumf koji ga stavlja u veliku prednost pred revanš za sedam dana u Azerbejdžanu… »
TVITOVI - Teške reči navijača Zvezde, "kukavičluk" Milojevića i pohvale Đigi!

TVITOVI - Teške reči navijača Zvezde, "kukavičluk" Milojevića i pohvale Đigi!

Sportske.net pre 28 dana
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras rezultatom 2:1 od ekipe Bodea Glimta u Norveškoj u okviru prvog meča plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. Bode Glimt je poveo golom koji je Odin Bjertuft postigao u 52. minutu, a prednost je udvostručio… »
"Imamo čemu da se nadamo u Beogradu, spremićemo se": Vladan Milojević posle poraza Zvezde u Norveškoj

"Imamo čemu da se nadamo u Beogradu, spremićemo se": Vladan Milojević posle poraza Zvezde u Norveškoj

Večernje novosti pre 28 dana
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su večeras od norveškog Bode Glimta rezultatom 2:1 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. FOTO: FK Crvena zvzeda/Nikola Mitić Golove su postigli Oden Bjertfut u 52. i Isak Mata u 62. minutu, a za Zvezdu… »
U Partizanu često osporavan, a sada: Ovaj fudbaler je kapiten jermenske senzacije u Evropi! (video)

U Partizanu često osporavan, a sada: Ovaj fudbaler je kapiten jermenske senzacije u Evropi! (video)

Hot sport pre 28 dana
Čuda pravi ovaj klub! Ekipa iz Jermenije koja nosi ime Noa trenutno se nalazi na pragu istorijskog uspeha, jer je samo 90 minuta udaljena od ulaska u grupnu fazu Lige konferencije. Klub je predvođen iskusnim golmanom Ognjenom Čančarevićem i kapitenom… »
Miljković kao kapiten vodi Jermene u grupnu fazu

Miljković kao kapiten vodi Jermene u grupnu fazu

B92 pre 28 dana
Srbi iz jermenske Noe se nalaze na 90 minuta od plasmana u grupnu fazu Lige konferencije. Boje ovog kluba brane golman Ognjen Čančarević i desni bek Aleksandar Miljković koji ima ulogu kapitena. Noa je u prvom meču plej-ofa ubedljivo nadigrala… »
Noa je hit leta, Miljković i Čančarević na pragu evropske jeseni!

Noa je hit leta, Miljković i Čančarević na pragu evropske jeseni!

Sportske.net pre 28 dana
Jedno od najprijatnijih iznenađenja u evropskim kvalifikacijama ovog leta je ekipa Noe iz Jermenije, koja je u prethodnoj rundi izbacila AEK, a večeras je stigla na prag plasmana u grupnu fazu Lige konferencija. Noa je na svom terenu u prvom meču… »

Vesti dana »