Povezane vesti

Terzić: Na Marakani su padali i mnogo veći timovi

Terzić: Na Marakani su padali i mnogo veći timovi

Sportski žurnal pre 27 dana
Generalni direktor Crvene zvezde je očekivao bolju igru Zvezde u Norveškoj. Crvena zvezda je sinoć u Norveškoj poražena od Bode Glimta 2:1 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. - Da budem sasvim iskren, očekivao sam bolju igru Crvene… »
Zvezda više puta nadoknađivala minus u revanšu - od Ujpešta preko Reala do Kairata

Zvezda više puta nadoknađivala minus u revanšu - od Ujpešta preko Reala do Kairata

Sportski žurnal pre 26 dana
Poslednji ovakav susret je zabeležen 2021. godine kada je Kairat savladao izabranike Dejana Stankovića 2:1, da bi potom u revanšu crveno-beli fudbaleri bili nemilosrdni i spakovali pet komada rivalu. Fudbaleri Crvene zvezde kroz istoriju su mnogo puta… »
LŠ: Galata (skoro) kao Zvezda, Birmančević na pragu elite

LŠ: Galata (skoro) kao Zvezda, Birmančević na pragu elite

Sport klub pre 27 dana
Salcburg na putu da eliminiše kijevski Dinamo, Slovan izborio remi protiv Mitjilanda u Danskoj. Bio je favorizovani Galatasaraj na pragu poraza u Bernu, ali je na kraju protiv Jang bojsa izborio dobar rezultat, koji im je ostavio šanse za plasman u Ligu… »
Borba za 40 miliona evra! Crvenu zvezdu čeka fantastična zarada ukoliko ponovo uspe da se plasira u Ligu šampiona

Borba za 40 miliona evra! Crvenu zvezdu čeka fantastična zarada ukoliko ponovo uspe da se plasira u Ligu šampiona

Večernje novosti pre 27 dana
POKER vredi pravo bogatstvo. Ukoliko Crvena zvezda u dvomeču eliminiše norveški Bodo Glimt (prvi meč sinoć - poraz crveno-belih 2:1 u gostima, revanš sledeće srede u Beogradu) i četvrti put se plasira u Ligu šampiona, čeka je finansijski… »
Grčki mediji javljaju: Hvang odlazi posle Bodea?!

Grčki mediji javljaju: Hvang odlazi posle Bodea?!

Hot sport pre 27 dana
Dugo se piše o status Hvanga u Crvenoj zvezdi! Fudbaleri Crvene zvezde suočili su se s porazom u prvom meču plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona, izgubivši od Bode Glimta u Norveškoj rezultatom 2:1. Sada će crveno-beli morati da preokrenu situaciju… »
Zvezdan Terzić: Očekivao sam bolju igru Zvezde, vraćamo se u Beograd sa aktivnim rezultatom

Zvezdan Terzić: Očekivao sam bolju igru Zvezde, vraćamo se u Beograd sa aktivnim rezultatom

Dnevnik pre 27 dana
Da budem sasvim iskren, očekivao sam bolju igru Crvene zvezde. Međutim, sve priče o teškom gostovanju u Bodeu su se ispostavile kao tačne. Brza podloga njihovog terena je izazvala nesigurnost kod naših igrača, izjavio je danas generalni direktor… »
Miloje ne gubi vreme - Zvezda iz aviona na trening!

Miloje ne gubi vreme - Zvezda iz aviona na trening!

Sportske.net pre 27 dana
Crvena zvezda je sinoć nadigrana na gostovanju u Norveškoj. Domaći Bode je slavio sa 2:1 u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, pa će beogradski crveno-beli naredne srede od 21 čas morati da jure gol zaostatka protiv vrlo neugodnog… »
Živa istina: Deset stvari u kojima je Crvena zvezda bila bolja od Bode Glimta u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona

Živa istina: Deset stvari u kojima je Crvena zvezda bila bolja od Bode Glimta u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona

Večernje novosti pre 27 dana
Crvena zvezda nije blistala u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona. Bilo je čak komentara njenih navijača poput "ovoliko se nismo branili ni protiv Mančester sitija", ali ta utakmica, čiji je domaćin bio norveški Bode, imala je i deset parametara… »
Tri godine bilo "može", sad Milojević "mora": Ostavio je Zvezdu da raste i dočekala ga sopstvena zamka

Tri godine bilo "može", sad Milojević "mora": Ostavio je Zvezdu da raste i dočekala ga sopstvena zamka

Mondo pre 27 dana
Crvena zvezda izgubila je na gostovanju Bode Glimtu i Vladan Milojević se našao prvi put u situaciji da u Evropi mora da prođe, što je potpuno drugačije od njegovog prvog mandata na "Marakani". Tada je bez velikih očekivanja eksplodirao, a sada… »
Terzić: "Očekivao sam bolju igru - zvezdaši, dođite"

Terzić: "Očekivao sam bolju igru - zvezdaši, dođite"

B92 pre 27 dana
Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić je izneo utiske nakon poraza crveno-belih u Norveškoj od Bode Glimta u prvom kolu plej-ofa za Ligu šampiona (2:1). Terzić je istakao da je očekivao bolju igru, ali da je i gostovanje bilo teško. "Da… »
Terzić je jasan: „Očekivao sam bolju igru, na Marakani su padali i mnogo veći timovi!“ (foto)

Terzić je jasan: „Očekivao sam bolju igru, na Marakani su padali i mnogo veći timovi!“ (foto)

Hot sport pre 27 dana
Zvezda revanš utakmicu igra za sedam dana u Beogradu! Crvena zvezda sinoć je izgubila od norveškog Bodea rezultatom 2:1 u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona. Crveno-beli i dalje imaju aktivan rezultat i očekuje se paklena utakmica… »
"Razočaran sam!" Šta je trener Bode Glimta hteo protiv Zvezde?

"Razočaran sam!" Šta je trener Bode Glimta hteo protiv Zvezde?

Večernje novosti pre 27 dana
Fudbaleri Bode Glimta pobedili su Crvenu zvezdu s rezultatom 2:1 u prvom meču u okviru plej-of faze kvalifikacija za Ligu šampiona. Foto: EPA-EFE/Mats Torbergsen Trener norveškog šampiona Kjetil Knutsen bio je zadovoljan pobedom, ali ne i konačnim… »
"Na Marakani su padali i veći timovi": Zvezdan Terzić posle poraza u Norveškoj

"Na Marakani su padali i veći timovi": Zvezdan Terzić posle poraza u Norveškoj

Večernje novosti pre 27 dana
Fudbaleri Crvene zvezde su poraženi u prvom meču plej-ofa za popunu Lige šampiona od Bode Glimta u Norveškoj sa 2:1. Crveno-beli su mogli biti poraženi i ubedljiviji, da nisu zaigrali dosta bolje u poslednjoj trećini utakmice kada je gol postigao… »
Milojević vrlo opširan na konferenciji: „Šta znači krenuti napred?! Nismo želeli da se jurimo sa njima!“ (video)

Milojević vrlo opširan na konferenciji: „Šta znači krenuti napred?! Nismo želeli da se jurimo sa njima!“ (video)

Hot sport pre 27 dana
O Mimoviću, Iliću, ekipi Bodea, navijačima, taktici… Fudbaleri Crvene zvezde vraćaju se u Beograd sa porazom od 1:2 u utakmici protiv Bode Glimta u Norveškoj. Gol koji je dao Mimović povećava šanse crveno-belima za prolaz u grupnu fazu… »
Milojevićeva Zvezda se samo jednom suočavala sa "minusom" u evropskim kvalifikacijama, revanš ušao u legendu!

Milojevićeva Zvezda se samo jednom suočavala sa "minusom" u evropskim kvalifikacijama, revanš ušao u legendu!

Sportske.net pre 27 dana
Evropske kvalifikacije Crvene zvezde pod vođstvom Vladana Milojevića ostale su u najlepšem mogućem sećanju svim pristalicama crveno-belih. Zvezda je pod MIlojevićevom komandom izborila dva plasmana u Ligu šampiona i jedan u grupnu fazu Lige Evrope… »
Hvang želi da crveno-beli u revanšu "postanu" psi i lavovi!

Hvang želi da crveno-beli u revanšu "postanu" psi i lavovi!

Sportske.net pre 27 dana
Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su kao gosti od norveškog Bode Glimta sa 2:1 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. Zvezda je nadigana na severu Evrope, ali se u Beograd vraća se realnim šansama da se domogne elitnog evropskog… »
"Šta treba, da ga obesimo na terazijama?" Trener Zvezde grmi posle poraza u Norveškoj

"Šta treba, da ga obesimo na terazijama?" Trener Zvezde grmi posle poraza u Norveškoj

Večernje novosti pre 27 dana
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević odbio je da direktno odgovori na pitanje ko je kriv za prvi gol Bode Glimta u prvom duelu plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, u kojem su Norvežani savladali srpskog šampiona s rezultatom 2:1. FOTO: FK Crvena… »
Milojević je dvaput znao kako do Lige šampiona, sad nije hteo da prođe kao Murinjo

Milojević je dvaput znao kako do Lige šampiona, sad nije hteo da prođe kao Murinjo

Nova pre 27 dana
: Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Bodea sa 2:1 u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona, ali imaju aktivan rezultat pred revanš na svom terenu 28. avgusta. Zvezda nije blistala, niti je odigrala dobar meč, ali na kraju ima dobar rezultat i… »
Pet faktora zbog kojih je Zvezda favorit u revanšu protiv Bodea!

Pet faktora zbog kojih je Zvezda favorit u revanšu protiv Bodea!

Sportske.net pre 27 dana
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od norveškog Bode Glimta sa 2:1 u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. Zvezda je nadigrana na severu Evrope, ali se zahvaljujući golu mladog desnog beka Ognjena Mimovića u Beograd vraća sa… »
Hronični Zvezdin problem - bekovi

Hronični Zvezdin problem - bekovi

Sportske.net pre 27 dana
Već godinama čelnici Crvene zvezde pokušavaju da osnaže bekovske pozicije, ali nikako da defanzivni bokovi postanu snaga šampiona Srbije, naprotiv. Videlo se sinoć u prvom meču plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona protiv norveškog Bode Glimta da… »
Zvezda preživela hladni sever - sledi vrelina "Marakane"

Zvezda preživela hladni sever - sledi vrelina "Marakane"

B92 pre 27 dana
Nikada ne možete biti srećni ili zadovoljni kada izgubite, pogotovo ne u sportu, ali postoji nešto što se zove "prihvatljiv rezultat”, nešto što je Crvena zvezda uspela da izvuče na severu Norveške. Ekipa Vladana Milojevića izgubila je od… »
Trener Bodea posle pobede nad Zvezdom: "Razočaran sam"

Trener Bodea posle pobede nad Zvezdom: "Razočaran sam"

B92 pre 27 dana
Trener norveškog Bodo/Glimta Ćetil Knutsen izjavio je posle pobede nad Crvenom zvezdom (2:1) da nije srećan zbog krajnjeg ishoda, kao ni primljenim golom u poslednjoj četvrtini susreta. Prvak Norveške je u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona… »
Moćna poruka hvanga pred revanš: Evo šta je fudbaler Zvezde poručio posle poraza od Bodea

Moćna poruka hvanga pred revanš: Evo šta je fudbaler Zvezde poručio posle poraza od Bodea

Večernje novosti pre 27 dana
FUDBALERI Crvene zvezde izgubili su od Bode Glimta sa 2:1 u prvoj utakmici plej-ofa Lige šampiona. Ceo meč odigrao je Hvang In Bom koji je uveren da crveno-beli ulaze u najelitnije evropsko takmičenje. FOTO: M. Vukadinović Korejac je bio nezadovoljan… »
Mimović: Svi verujemo u prolaz (VIDEO)

Mimović: Svi verujemo u prolaz (VIDEO)

Sport klub pre 27 dana
Zvezdin spasilac na severu Evrope bio je Ognjen Mimović. Ušao je u 53. minutu umesto Rodića i dao gol za 2:1 i podnošljiv poraz od Bode Glimta u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona. /Od izveštača iz Norveške/ Posle poraza od gola razlike, mladi… »
Fudbaleri Zvezde prespavali sat vremena, pa stigli do prihvatljivog poraza pred revanš

Fudbaleri Zvezde prespavali sat vremena, pa stigli do prihvatljivog poraza pred revanš

Danas pre 27 dana
Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Bodo Glimta u Norveškoj rezultatom 2:1 (0:0) u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona. Iako nisu prikazali dobru partiju crveno-beli su uspeli da ostvare rezultat koji im daje šansu da u revanšu, koji… »
Milojević: "Nismo bili loši! Krivac za prvi gol? Nećemo da ga obesimo, ja sam kriv!"

Milojević: "Nismo bili loši! Krivac za prvi gol? Nećemo da ga obesimo, ja sam kriv!"

Sportske.net pre 27 dana
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izneo je svoje utiske na konferenciji za medije nakon poraza od Bodo Glimta u Norveškoj rezultatom 2:1 u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona. "Ideja je bila da ne upadnemo u njihovu zamku. Ako ste pratili, videli… »
Trener Crvene zvezde posle poraza u Norveškoj: Negde se nismo snašli, ali, bolje 2:1, nego 2:0

Trener Crvene zvezde posle poraza u Norveškoj: Negde se nismo snašli, ali, bolje 2:1, nego 2:0

Danas pre 27 dana
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je posle poraza njegovog tima od Bodo Glimta u Norveškoj rezultatom 2:1 (0:0) u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, da je srpski šampion ostvario dobar rezultat. Crveno-beli su bili u minusu… »
Mirko Ivanić optimista posle poraza u Norveškoj: Gol nas je vratio u život, imamo šanse za plasman u Ligu šampiona

Mirko Ivanić optimista posle poraza u Norveškoj: Gol nas je vratio u život, imamo šanse za plasman u Ligu šampiona

Danas pre 27 dana
Fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić rekao je posle poraza Beograđana od Bodo Glimta u Norveškoj (2:1) u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, da veruje da će crveno-beli moći da nadoknade minus iz ovog duela. „Jedna od najtežih… »

Vesti dana »