Fudbaleri Zvezde prespavali sat vremena, pa stigli do prihvatljivog poraza pred revanš

Danas pre 29 dana  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Bodo Glimta u Norveškoj rezultatom 2:1 (0:0) u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona.

Iako nisu prikazali dobru partiju crveno-beli su uspeli da ostvare rezultat koji im daje šansu da u revanšu, koji se igra u sredu 28. avgusta u Beogradu, ostvare prolazak u najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje. Golove za domaćina postigli su Bjerfut u 52. i Mata u 62. minutu, a strelac za ekipu trenera Vladana Milojevića bio je Mimović u 75. minutu. U utakmici u kojoj su domaći imali terensku inicijativu, veći posed lopte i mnogo više šansi za gol, Zvezda je