Povezane vesti

Veliki Požar na Karaburmi! Vatra guta stan u potkrovlju zgrade, crni dim prekrio sve (video)

Veliki Požar na Karaburmi! Vatra guta stan u potkrovlju zgrade, crni dim prekrio sve (video)

Kurir pre 26 dana
Na Karaburmi se zapalio stan u jednoj stambenoj zgradi. View this post on Instagram A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Kako javlja Instagram stranica moj_beo_grad, do požara je došlo u Uralskoj ulici. View this post on Instagram A post… »
Veliki požar na Karaburmi: Vatra guta stan u potkrovlju, crni dim prekrio sve FOTO/VIDEO

Veliki požar na Karaburmi: Vatra guta stan u potkrovlju, crni dim prekrio sve FOTO/VIDEO

B92 pre 26 dana
Na Karaburmi se zapalio stan u jednoj stambenoj zgradi. Kako javlja Instagram stranica moj_beo_grad, do požara je došlo u Uralskoj ulici. Na snimku se vidi gust dim koji se diže sa mesta požara, kao i vatra kako guta stan na poslednjem spratu zgrade… »
Gori čitavo potkrovlje na Karaburmi! Gust, crn dim kulja iz stambene zgrade! (video)

Gori čitavo potkrovlje na Karaburmi! Gust, crn dim kulja iz stambene zgrade! (video)

Alo pre 26 dana
Crn, gust dim izbija iz jednog stana na poslednjem spratu zgrade, a buktinja je vidljiva iz velike daljine. Na Karaburmi je došlo do ogromnog požara kada se zapalio stan u Uralskoj ulici. Kako javlja Instagram stranica moj_beo_grad, do požara je došlo… »

Vesti dana »