Povezane vesti

TSC neočekivano ubedljivo izgubio od makabija: Isključenja odredila tok meča

TSC neočekivano ubedljivo izgubio od makabija: Isključenja odredila tok meča

Dnevnik pre 25 dana
Svesni su bili fudbaleri TSC –a da je Makabi favorit u dvomeču za plasman u Ligu Evrope, ali nisu očekivali ovakav rasplet (3:0) naročito posle početenih dvadesetak minuta igre na stadionu Haladaša u Sombathelju, a onda se u završnici prvog… »
Klafurić: Ne predajemo se pre revanša

Klafurić: Ne predajemo se pre revanša

Sportski žurnal pre 25 dana
Sa ovakvim pristupom u Bačkoj Topoli možemo da iznenadimo Makabi – navodi trener TSC-a. TSC posle ubedljivog poraza (0:3) u Sombathelju ima samo teoretske šanse da u revanšu napravi čudo i plasira se u Ligu Evrope: - Čestitam Makabiju na pobedi… »
Lazetić: Velika prednost, ali nije gotovo

Lazetić: Velika prednost, ali nije gotovo

Sportski žurnal pre 25 dana
Makabi je pobedio TSC 3:0 u plej-ofu za Ligu Evrope. Poznaje dobro Žarko Lazetić dojučerašnje učenike i to je pokazao predvodeći Makabi u Sombathelju: - Dobro smo odigrali. Zadovoljniji sam izdanjem u prvom poluvremenu. Kontrolisali smo igru, dali… »
Klafurić o kartonima: "Više se ne zna koja su pravila"

Klafurić o kartonima: "Više se ne zna koja su pravila"

Sportske.net pre 25 dana
TSC je poražen u Mađarskoj sa 3:0 od Makabija iz Tel Aviva u prvom meču duela plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope. Trener srpskog kluba Dean Klafurić je istakao da su njegovi igrači igrali viteški. "Utakmica je završena prilično visokim porazom… »
Lazetić emotivan posle pobede: "Nije mi bilo lako"

Lazetić emotivan posle pobede: "Nije mi bilo lako"

B92 pre 25 dana
Novi trener Makabija iz Tel Aviva Žarko Lazetić istakao je posle utakmice protiv TSC da je bilo veoma emotivno voditi ekipu protiv svog bivšeg kluba. Lazetić je prošle sezone igrao sa ekipom TSC u grupnoj fazi Lige Evrope, a sada će najverovatnije… »
TSC doživeo težak poraz od Makabija, Izraelci na korak do Lige Evrope

TSC doživeo težak poraz od Makabija, Izraelci na korak do Lige Evrope

Danas pre 26 dana
Fudbaleri Makabija iz Tel Aviva su ubedljivo savladali TSC iz Bačke Topole sa 3:0 (1:0) u prvom meču plej-ofa Lige Evrope. U meču koji je odigran na neutralnom terenu u Mađarskoj izabranici Žarka Lazetića, bivšeg trenera kluba iz Bačke Topole, su… »

Vesti dana »