Povezane vesti

Tramp odmah reagovao na govor Kamale Haris: Ona je užasna osoba, neuspešna je, ja sam uspešan

Tramp odmah reagovao na govor Kamale Haris: Ona je užasna osoba, neuspešna je, ja sam uspešan

N1 Info pre 26 dana
Nakon što je Kamala Haris održala govor na Nacionalnoj konvenciji Demokratske stranke (DNC), reagovao je i Donald Tramp koji je izneo niz kritika na račun brojnih zvaničnika ove stranke. U intervjuu za Fox News nakon obraćanja Haris, Tramp je ponovio… »
„Ključevi od Bele kuće u tri države“: Analitičar o predsedničkim izborima u SAD

„Ključevi od Bele kuće u tri države“: Analitičar o predsedničkim izborima u SAD

N1 Info pre 26 dana
Kamala Haris zvanično je i formalno prihvatila nominaciju Demokratske stranke za predsednicu Sjedinjenih Američkih Država. U odnosu na protivkandidata Donalda Trampa, prema najnovijim anketama je u prednosti od oko tri procenta, što je, kako ocenjuje… »
Dan uživo (23.8.2024)

Dan uživo (23.8.2024)

N1 Info pre 26 dana
Gost Dana uživo bio je predsednik Stranke slobode i pravde i poslanik u Skupštini Srbije Dragan Đilas. U dnevnoj analizi, aktuelne događaje i teme komentarisao je i politikolog Mladen Mrdalj. U poslednjoj i najočekivanijoj večeri Nacionalne… »
Kamala Haris pozvala republikance u borbu protiv Trampa: Pet ključnih trenutaka sa njene nominacije za predsednika SAD

Kamala Haris pozvala republikance u borbu protiv Trampa: Pet ključnih trenutaka sa njene nominacije za predsednika SAD

Nova pre 25 dana
: Istorija je nastala u četvrtak uveče kada je Kamala Haris prihvatila nominaciju Demokratske stranke, prva crnkinja i osoba južnoazijskog porekla koja je to učinila. To može da bude prednost na predstojećim izborima za predsednika SAD, ali i izazov… »
Tramp opleo po kamali Haris: Drugarica je radikalna marksistkinja, uvešće nas u nuklearni rat! U svom programu nije ni…

Tramp opleo po kamali Haris: Drugarica je radikalna marksistkinja, uvešće nas u nuklearni rat! U svom programu nije ni…

Dnevnik pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i nazvao ju je radikalnom marksistkinjom. Poručio je da Harisova u svom govoru nije… »
Kakve poruke je Kamala Haris poslala sa konvencije demokrata? Pored "recikliranih" stavova stigla je i da potkači Trampa

Kakve poruke je Kamala Haris poslala sa konvencije demokrata? Pored "recikliranih" stavova stigla je i da potkači Trampa

Euronews pre 25 dana
Potpredsednica Sjedinjenih Američkih Država Kamala Haris zvanično je prihvatila nominaciju Demokratske stranke da bude njena kandidatkinja na predsedničkim izborima u novembru. Obećala je borbu za srednju klasu i na momente oštro kritikovala svog… »
„Tramp proglašen neprijateljem“: Ključne stvari koje su obeležile govor Kamale Haris na konvenciji demokrata u Čikagu

„Tramp proglašen neprijateljem“: Ključne stvari koje su obeležile govor Kamale Haris na konvenciji demokrata u Čikagu

Danas pre 25 dana
Potpredsednica SAD Kamala Haris završila je jedan od najneobičnijih meseci u modernoj političkoj istoriji u četvrtak uveče govorom koji je okupio demokrate oko patriotskih tema a Donald Tramp proglašen neprijateljem klasičnih američkih principa… »
Haris: Povratak Trampa je opasan

Haris: Povratak Trampa je opasan

Vesti online pre 25 dana
Potpredsednica SAD Kamala Haris i zvanično je izabrana za kandidatkinju Demokratske stranke na američkim predsedničkim izborima, a u svom govoru na Konvenciji u Čikagu poručila je da Amerikanci u novembru imaju šansu za novi put napred. Opasnost od… »
Izbori u Americi 2024: Kamala Haris poručila da će biti „predsednica svih Amerikanaca"

Izbori u Americi 2024: Kamala Haris poručila da će biti „predsednica svih Amerikanaca"

BBC News pre 25 dana
Zvanična demokratska kandidatkinja poručila je da će biti predsednica koja ujedinjuje i pozvala sve ljude da izađu na izbore u novembru 2024. Završnog dana Nacionalne konvencije Demokratske stranke u Čikagu, Kamala Haris je zvanično prihvatila… »
Kamala Haris: Tramp se bori za prijatelje milionere, a ja za bolji život srednje klase

Kamala Haris: Tramp se bori za prijatelje milionere, a ja za bolji život srednje klase

RTS pre 25 dana
U završnici konvencije Demokratske stranke, potpredsednica SAD Kamala Haris i formalno je prihvatila kandidaturu za predsednika države i u svom govoru pozvala na okončanje rata u Gazi ali i pozvala na borbu protiv tiranije širom sveta. Poručila je da… »
Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Politika pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i posebno ukazao na stvari koje nije spominjala u svom 45-minutnom govoru. "Nije… »
Tramp: Kamala Haris je radikalna marksistkinja, uvešće nas u nuklearni rat

Tramp: Kamala Haris je radikalna marksistkinja, uvešće nas u nuklearni rat

RTS pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i nazvao ju je radikalnom marksistkinjom. Poručio je da Harisova u svom govoru nije… »
„Uvešće nas u nuklearni rat“: Tramp osudio govor Kamale Haris u Čikagu

„Uvešće nas u nuklearni rat“: Tramp osudio govor Kamale Haris u Čikagu

Danas pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i nazvao je radikalnom marksistkinjom. Poručio je da Harisova u svom govoru nije… »
Tramp odmah reagovao na govor Kamale Haris: Ona je užasna osoba, neuspešna je, ja sam uspešan

Tramp odmah reagovao na govor Kamale Haris: Ona je užasna osoba, neuspešna je, ja sam uspešan

Nova pre 25 dana
: Nakon što je Kamala Haris održala govor na Nacionalnoj konvenciji Demokratske stranke (DNC), reagovao je i Donald Tramp koji je izneo niz kritika na račun brojnih zvaničnika ove stranke. U intervjuu za Fox News nakon obraćanja Haris, Tramp je… »
Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

NIN pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i posebno ukazao na stvari koje nije spominjala u svom 45-minutnom govoru. "Nije… »
"Ona je užasna osoba, i neuspešna. Ja sam uspešan": Tramp ragovao nakon govora Kamale Haris, poručio "odlično mi ide sa…

"Ona je užasna osoba, i neuspešna. Ja sam uspešan": Tramp ragovao nakon govora Kamale Haris, poručio "odlično mi ide sa…

Kurir pre 25 dana
Nakon govora Kamale Haris na Nacionalnoj konvenciji Demokratske stranke u Čikagu, reagovao je i Donald Tramp koji je izneo niz kritika na račun kandidatkinje Demokrata za predsednika SAD. U intervjuu za Fox News nakon obraćanja Harisove, Tramp je… »
Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Insajder pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i posebno ukazao na stvari koje nije spominjala u svom 45-minutnom govoru. 'Nije… »
Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije ih ni spomenula

Tramp osudio govor Kamale Haris: Nije ih ni spomenula

B92 pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i posebno ukazao na stvari koje nije spominjala u svom 45-minutnom govoru. "Nije… »
Tramp osudio govor Kamale Haris sa konvencije: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Tramp osudio govor Kamale Haris sa konvencije: Nije spominjala Kinu, Rusiju ni Ukrajinu

Euronews pre 25 dana
Bivši predsednik SAD i republikanski predsednički kandidat Donald Tramp osudio je govor demokratske kandidatkinje Kamale Haris na Demokratskoj nacionalnoj konvenciji i posebno ukazao na stvari koje nije spominjala u svom 45-minutnom govoru. "Nije… »

Vesti dana »