Povezane vesti

Skandal u programu uživo! Ivan Marinković optužio Anu Radulović da vara supruga, ona se sada javno oglasila: "Žao mi…

Skandal u programu uživo! Ivan Marinković optužio Anu Radulović da vara supruga, ona se sada javno oglasila: "Žao mi…

Kurir pre 25 dana
Tokom emisije "Narod pita" došlo je do verbalnog sukoba između voditeljke Ane Radulović i rijaliti učesnika Ivana Marinkovića. Naime, Ivan Marinković je optužio voditeljku da vara supruga jer ne nosi burmu. Ona se odmah oglasila nakon emisije i… »
Skandal u programu uživo: Ivan Marinković optužio voditeljku da vara muža - ona se razočarana oglasila: "Žao mi je..."

Skandal u programu uživo: Ivan Marinković optužio voditeljku da vara muža - ona se razočarana oglasila: "Žao mi je..."

Blic pre 25 dana
Tokom sinoćne emisije "Narod pita" došlo je do verbalnog sukoba između voditeljke Ane Radulović i rijaliti učesnika Ivana Marinkovića. Naime, Ivan Marinković je optužio voditeljku da vara supruga jer ne nosi burmu. Ona se odmah oglasila nakon… »
Ivan Marinković optužio voditeljku "Elite" da vara muža: Skandal u emisiji uživo, evo šta se desilo nakon emisije

Ivan Marinković optužio voditeljku "Elite" da vara muža: Skandal u emisiji uživo, evo šta se desilo nakon emisije

Mondo pre 25 dana
Rijaliti učesniku je smetalo što Ana ne nosi burmu, a onda ju je izvređao. Ivan Marinković bio gost emisije "Narod pita", kada je između njega i voditeljke Ane Radulović je došlo do verbalnog sukoba. Rijaliti učesnik je voditeljku optužio da vara… »
Skandal kakav pink ne pamti u emisiji uživo! Žestoka svađa Ivana i voditeljke: "Varaš muža, nemoj da pokažem poruke!"

Skandal kakav pink ne pamti u emisiji uživo! Žestoka svađa Ivana i voditeljke: "Varaš muža, nemoj da pokažem poruke!"

Alo pre 25 dana
Ivan je u jednom trenutku shvatio da je preterao. Rijaliti učesnik Ivan Marinković žestoko se sukobio sa voditeljkom emisije "Narod pita" Anom Radulović. Skandal ovakvih razmera do sada nije zabeležen na Pinku i to u emisiji uživo, a Ivan je… »

Vesti dana »