Povezane vesti

Ivanišević: Đoković najbolji u istoriji, u finalu Igara izgledao je mlađe od Alkaraza

Ivanišević: Đoković najbolji u istoriji, u finalu Igara izgledao je mlađe od Alkaraza

Politika pre 26 dana
SARAJEVO - Novak Đoković je najveći teniser u istoriji i jedan od najvećih sportista ikad. Od njega se puno može naučiti, prošao je u poslednjih pet godina, i ja skupa s njim, mnogo loših stvari, nećemo o njima, ali sve se na kraju vrati u… »
Ivanišević: Đoković najbolji u istoriji, u finalu Igara izgledao je mlađe od Alkarasa

Ivanišević: Đoković najbolji u istoriji, u finalu Igara izgledao je mlađe od Alkarasa

Sportski žurnal pre 25 dana
Koliko je on „pozitivno lud” može igrati u Los Anđelesu za četiri godine, ne bih se ja ništa čudio. Novak Đoković je najveći teniser u istoriji i jedan od najvećih sportista ikad. Od njega se puno može naučiti, prošao je u poslednjih pet… »
Ivanišević: Novak je u finalu OI izgledao mlađe od Alkarasa

Ivanišević: Novak je u finalu OI izgledao mlađe od Alkarasa

Vesti online pre 25 dana
Goran Ivanišević izjavio je da se čuo sa Novakom Đokovićem nakon osvajanja olimpijskog zlata. Đoković je u finalu Olimpijskih igara pobedio Karlosa Alkarasa 7:6, 7:6 i tako zvanično osvojio sve što se osvojiti može. – Čuo sam se s Novakom i… »
''Izgledao je mlađe od Alkaraza!'' Ivanišević o Novakovom zlatu sa Olimpijskih igara

''Izgledao je mlađe od Alkaraza!'' Ivanišević o Novakovom zlatu sa Olimpijskih igara

Večernje novosti pre 25 dana
Bivši trener Novaka Đokovića, Goran Ivanišević, rekao je da se čuo sa Noletom posle osvajanja Olimpijskih igara srpskog tenisera. Foto: EPA-EFE/ PETER KLAUNZER Đoković je u finalu Igara u Parizu pobedio Alkaraza sa 2:0 (7:6,7:6). - Čuo sam se s… »
Ivanišević: "Novak je u finalu OI izgledao mlađe od Alkarasa"

Ivanišević: "Novak je u finalu OI izgledao mlađe od Alkarasa"

B92 pre 25 dana
Goran Ivanišević izjavio je da se čuo sa Novakom Đokovićem nakon osvajanja olimpijskog zlata. Đoković je u finalu Olimpijskih igara pobedio Karlosa Alkarasa 7:6, 7:6 i tako zvanično osvojio sve što se osvojiti može. "Čuo sam se s Novakom i zbog… »

Vesti dana »