Povezane vesti

Spektakl u Ljubljani, ovacije za Bogdana i Jokića (VIDEO)

Spektakl u Ljubljani, ovacije za Bogdana i Jokića (VIDEO)

Sport klub pre 24 dana
Goran Dragić igra oproštajni meč, a u Ljubljani je spektakularna atmosfera. Prepuna dvorana „Stožice“ došla je da gleda brojne košarkaške zvezde, među kojima su i Bogdan Bogdanović i Nikola Jokić. Dvojica srpskih košarkaša dočekana su… »
Zvezda večeri: Dragić izašao na teren uz „Prodidži“ (VIDEO)

Zvezda večeri: Dragić izašao na teren uz „Prodidži“ (VIDEO)

Sport klub pre 24 dana
Goran Dragić je zvezda spektakla u Ljubljani gde se igra njegova oproštajna utakmica. Dvorana „Stožice“ je prepuna, atmosfera podseća na NBA „Ol star“ ili neko veliko finale. Veliki broj zvezda je tu, među njima i Bogdan Bogdanović i Nikola… »
VIDEO Bogdanović, Jokić i Marjanović u stilu stigli na spektakl u Sloveniji

VIDEO Bogdanović, Jokić i Marjanović u stilu stigli na spektakl u Sloveniji

Nova pre 24 dana
: Srpski košarkaši Bogdan Bogdanović, Boban Marjanović i Nikola Jokić u stilu su stigli na oproštajni meč legendarnog Slovenca - Gorana Dragića. Spektaklu u dvorani „Stožice“ u Ljubljani prisustvovaće veliki broj svetskih košarkaških… »
Sve ono što istinski zaljubljenik u košarku sanja FOTO/VIDEO

Sve ono što istinski zaljubljenik u košarku sanja FOTO/VIDEO

B92 pre 24 dana
Sve je spremno za košarkaški spektakl. Goran Dragić se oprašta od profesionalne karijere u društvu najvećih košarkaših zvezda, "Stožice” izgledaju neverovatno, a navijači su i više nego raspoloženi. Na jednoj strani Goran Dragić, Stiv Neš… »
U istom timu igraće Jokić, Dončić i Bogdanović

U istom timu igraće Jokić, Dončić i Bogdanović

Politika pre 24 dana
Pravi košarkaški spektakl sprema se u Ljubljani gde će na oproštajnoj utakmici Gorana Dragića igrati veliki broj zvezda, a u istom timu biće Nikola Jokić, Bogdan Bogdanović i Luka Dončić. Goran Dragić, proslavljeni slovenački košarkaš… »
Dragić za SK: Jokić – MVP, Bogdan – killer!

Dragić za SK: Jokić – MVP, Bogdan – killer!

Sport klub pre 24 dana
Veliki broj košarkaških zvezda imaće svoj deo u oproštaju legendarnog Gorana Dragića od košarke u subotu uveče, a među njima će biti i brojni proslavljeni srpski košarkaši. Pred oproštaj koji je na programu u Ljubljani od 20 časova, uz prenos… »
Ovo su svi čekali: Luka Dončić, Bogdan Bogdanović i Nikola Jokić u istom timu

Ovo su svi čekali: Luka Dončić, Bogdan Bogdanović i Nikola Jokić u istom timu

Večernje novosti pre 24 dana
Dugogodišnja NBA zvezda i jedan od najboljih košarkaša u istoriji Slovenije, Goran Dragić, oprašta se u subotu u dvorani "Stožice" od profesionalne košarke. FOTO: Tanjug/AP Od ranije je poznato ko će sve od legendi ovog sporta uveličati oproštaj… »
Dragić: "Kokoškov mi nije samo trener"

Dragić: "Kokoškov mi nije samo trener"

B92 pre 24 dana
Legendarni slovenački košarkaš Goran Dragić ove subotu od 20.00 završiće igračku karijeru. Spektakl "Night of the Dragon" održaće se u dvorani "Stožice", uz prisutvo nekih od najvećih zvezda i legendi košarke. U Ljublajni su Dirk Novicki, Stiv… »
Dragić za SK: Kokoškov mi nije samo trener, on je familija!

Dragić za SK: Kokoškov mi nije samo trener, on je familija!

Sport klub pre 24 dana
Legendarni slovenački košarkaš Goran Dragić u subotu uveče će staviti tačku na svoju igračku karijeru u okviru spektakla „Night of the Dragon“ (20.00, SK2), a pre toga je za Sport Klub govorio o dvojici srpskih stručnjaka koji su imali veliki… »
Spektakl kakav u skorije vreme nije viđen: Košarka se oprašta od Gorana Dragića – biće prisutan sam krem svetske…

Spektakl kakav u skorije vreme nije viđen: Košarka se oprašta od Gorana Dragića – biće prisutan sam krem svetske…

Hot sport pre 24 dana
Stožice su ove večeri centar košarke! U subotu od 20 časova, košarkaški svet će biti svedok nesvakidašnjeg događaja – oproštaja Gorana Dragića od profesionalne košarke. Ovaj spektakl će se odigrati u dvorani Stožice u Ljubljani. Revijalni… »

Vesti dana »