Povezane vesti

Duplo slavlje: Rada Manojlović postala "prva dama" i podelila srećne vesti sa velikim povodima (foto/video)

Duplo slavlje: Rada Manojlović postala "prva dama" i podelila srećne vesti sa velikim povodima (foto/video)

Večernje novosti 25.08.2024
FOLK ZVEZDA Radmila Rada Manojlović objavila je četvrti studijski album "Prva dama", koji su mnogi sa nestrpljenjem čekali i to baš na svoj 39. rođendan. Foto: Privatna arhiva Nakon pauze duge osam godina, Rada je iznenadila publiku sa čak 10 novih… »
"Digli su me s dna kada mi je bilo najteže" Rada Manojlović slavi 39. rođendan, a baš na taj dan uradila je jednu bitnu…

"Digli su me s dna kada mi je bilo najteže" Rada Manojlović slavi 39. rođendan, a baš na taj dan uradila je jednu bitnu…

Kurir 25.08.2024
Pevačica Rada Manojlović oduševila je svoje obožavaoce novim albumom pod nazivom "Prva dama". Naime, Rada je odlučila da album objavi baš na njen 39. rođendan. Pevačica je sada posebno emotivna, pa se zahvalila svima koji su u nju verovali. -… »
"Oni su me digli sa dna kad je bilo najteže": Duplo slavlje u domu Rade Manojlović! Pevačica van sebe: "Hvala što ste…

"Oni su me digli sa dna kad je bilo najteže": Duplo slavlje u domu Rade Manojlović! Pevačica van sebe: "Hvala što ste…

Blic 25.08.2024
Pevačica Rada Manojlović oduševila je svoje obožavaoce novim albumom pod nazivom "Prva dama". Naime, Rada je odlučila da album izbaci danas, baš na njen 39. rođendan. Rada je danas bila posebno emotivna, pa se zahvalila svima koji su u nju… »

Vesti dana »