Povezane vesti

"Krila sam to od Anđela..." Anita Stanojlović se preselila u Beograd, ali ne kod Rankovića! Evo zbog čega ne žive zajedno

"Krila sam to od Anđela..." Anita Stanojlović se preselila u Beograd, ali ne kod Rankovića! Evo zbog čega ne žive zajedno

Kurir pre 23 dana
Pobednica " Elite 7", Anita Stanojlović, otkrila je da se preselila u Beograd, pa progovorila o planovima za budućnost. - Nikako da se odmorim, ali sutra krećem sa detetom, sa mojim Aleksejem idem na odmor. Nisam uspela da se odmorim od svega, radila… »
Anita se preselila u Beograd, ali ne živi s anđelom! Jednu stvar krije od njega, oplela po Mioni: Ne javlja mi se...

Anita se preselila u Beograd, ali ne živi s anđelom! Jednu stvar krije od njega, oplela po Mioni: Ne javlja mi se...

Kurir pre 23 dana
Pobednica Elite Anita Stanojlović otkrila je kakve planove ima u narednom periodu. - Nikako da se odmorim, ali sutra krećem sa detetom, sa mojim Aleksejem idem na odmor. Nisam uspela da se odmorim od svega, radila sam na svom projetku. Večeras ću sve… »
Anita Stanojlović šokirala izjavom! Razvezala jezik i konačno otkrila ko ju je najviše razočarao u Eliti, ovo ime niste…

Anita Stanojlović šokirala izjavom! Razvezala jezik i konačno otkrila ko ju je najviše razočarao u Eliti, ovo ime niste…

Alo pre 23 dana
Anita se dotakla i projekta, ali i zasluženog odmora. Rijaliti učesnica Anita Stanojlović otkrila je nove detalje o projektu koji je čak krila i od Anđela Ranković. Stanojlovićeva priznaje da sutra putuje sa sinom na odmor, a dotakla se i… »

Vesti dana »