Povezane vesti

"Ne smem više da šetam sam ulicom" Oglasio se Uroš Stanić nakon napada: "Vrat me boli, dobio sam terapiju"

"Ne smem više da šetam sam ulicom" Oglasio se Uroš Stanić nakon napada: "Vrat me boli, dobio sam terapiju"

Telegraf pre 25 dana
Preporučujemo. Bivši učesnik rijalitija "Elita", Uroš Stanić, doživeo je ozbiljan napad danas i javno se oglasio o svom stanju nakon nemilog incidenta. Stanić je otkrio da je i dalje u stanju šoka i da mu je potrebna pomoć da se oporavi. - To se… »
"Policija traga za njim, a ja moram da promenim mesto boravka" Uroš Stanić se oglasio nakon napada: Preplašen i u bolovima!

"Policija traga za njim, a ja moram da promenim mesto boravka" Uroš Stanić se oglasio nakon napada: Preplašen i u bolovima!

Kurir pre 25 dana
Bivši učesnik " Elite" Uroš Stanić danas je napadnut, a on se sada oglasio i otkrio u kakvom je stanju nakon lekarskih pregleda i razgovorom sa policijom. Stanić je priznao da je u stanju šoka, te je je otkrio kako se sada oseća nakon nemilog… »
Učesnik Elite strahuje za svoj život! Uroš Stanić u teškim bolovima nakon napada

Učesnik Elite strahuje za svoj život! Uroš Stanić u teškim bolovima nakon napada

Alo pre 25 dana
Obelodanio sve detalje nemilog događaja. U toku današnjeg dana došlo je do napada na nekadašnjeg učesnika Elite, Uroša Stanića. Stanić je priznao da je u stanju šoka, te je je otkrio kako se sada oseća nakon nemilog događaja. Printscreen - To… »

Vesti dana »